Modne projektanci tapety są poinformowani, że

Zdecydowaliśmy się zmienić życie na lepsze? Zacznij z wnętrzem. Kto powiedział, że cztery ściany – to nudne? W rubryce „dom” otwarty polowania modnej tapety w 2017 roku. W celu dokonania Twoje wnętrze modne, istnieje kilka trendów, które producenci zalecają do 2017 roku. Projektanci oferują do poszukiwania własnego stylu, nie tylko w swoim własnym szatni, ale także we wnętrzu. Możemy tylko dodać, że z całej gamy kolorów i wzorów nowoczesnych tapetę każdy może znaleźć sobie coś dla siebie.

load...

Jeśli mówimy o kolorze, w nadchodzącym roku najmodniejsze tapety na ścianach są niebieski i wszystkie jego odcienie. Oprócz błękitnego, Berry czerwony kolor – będzie to również bardzo popularne. Zaledwie modne różne odcienie kolorów Flamandzka – jest różowy, niebieski i kremowy kolor z niewielkimi odcieniach szarości. Soczyste kolory naturalne – jasne lub miękkie – są istotne dla każdej przestrzeni. Nie bój się eksperymentować – monochromatyczny do przeszłości. Więc pobyt trochę artystów! W modzie dużych kwiatów, zdjęć ściennych we wnętrzu, różnych kontrastów, połączenie czerni i bieli. Odważne projektanci zalecenia – połączenie kilku tekstur w jednym pomieszczeniu – futra i tkaniny, skóry zwierząt, płytki imitacji.

Najbardziej modne i piękne tapety

A teraz najlepsza wiadomość od sezonu. Tutaj jest bardzo stylowa kolekcja. To pozwala na łączenie różnych odcieni, w tym czarno-biały. W zasadzie, moda na tapecie pochodzi z wysokim podium. Na przykład tapety, można zobaczyć, jak szkocka komórka pochodzi z wysokim podium w ubraniach, a następnie w tapetę. Ubierz swoje ściany w modnym tweed gęsi nogi, jedwab ozdoba lub kosztownego aksamitu. W tym sezonie tkaniny – Twój sojusznik. Nawet tradycyjne tapety można odebrać spektakularne akcenty dekoracyjne.

 • Trend №1. Szlachetny luksus

Nowością – to kollektsiyaItalian Sollection. Jest to najbardziej kosztowny prawdziwy klasyk, który jest wykonany w trendach mody. Kolekcja tła złota, a na rysunku stosowany materiał – aksamit, co czyni tę kolekcję luksusowe.

load...
 • Trend №2. Sukienka w futrze

Nieoczekiwana decyzja stanie się tapeta z imitacją szlachetnego futra. Mieszać i łączyć różne odcienie lub utworzenie panelu dekoracyjnego na ścianie, a Twój pokój stanie się dziełem sztuki.

 • Trend №3. Safari

Miłośnicy pogrubioną eksperymentów zbliży nowość sezonu – modnej winylu tapet, który jest podstawowym motywem paneli przedstawiających Rhino naturalnych kolorów, które są pobierane z natury, wielkości naturalnej – 3,5 m. Jeśli stosuje się do wnętrza domu w tym stylu, można śledzić wszystkie najnowsze trendy.

 • Trend №4. Zamknij obraz

Na szczyt popularności – główną postać. Szeroko stosowany ostatnią powłokę i kontrastujące kolory. Ściany powinny przyciągnąć nie mniej, a nawet więcej uwagi niż mebli i akcesoriów. Wybór wirtuozostwo elementów definiuje wewnętrzną bogactwo.

 • Trend №5. Czas lotu

Dobór kolorów niuanse konsekwentnie popularne medaliony i zwoje czuł powiew starożytności: sędziwy szlachetną postać wtapia się w tło, ale wygląda elegancko.

 • Trend №6. Nowe wzory

Pozostaje popularny i wzory na dowolnym tle – tradycyjny obszar w tapety ścienne. Ponadto, każdy producent rozwiązuje ten problem na swój sposób. Nowa nowoczesna technologia druku, moda i podstawy farby uzupełniać prace projektantów rzeczywistym tekstury.

 • Trend №7. Jasny osobowość

Spersonalizowane tapety? To jest prawdziwe! Wiodący producenci mogą zapewnić Państwu indywidualne wnętrza za pomocą specjalnie produkowanych ekskluzywnych kolekcji.

 • Trend №8. Abstrakcja

Wybierz z szerokiej gamy rysunek na abstrakcyjnym tematem lub motywem sztuki, przyrody czy architektury nawet użyć zdjęcia zrobionego z jego własną.

 • Trend №9. Energia życia

Tworzenie atmosfery pomieszczenia twórczych pomysłów, które zainspirują Cię i nakarmić energii, można użyć projektu graficznego na ścianach. Wahania lub gwałtowne linie, czerpiąc swoje pomysły w podręcznikach fizyki kwantowej lub nowoczesnych szkiców architektonicznych, vizuano zmienić wymiary pomieszczenia, tworząc efekty wizualne.

 • Trend №10. Styl metaliczny

Aby stworzyć ten styl za pomocą metalowego tapety. Są one urządzone folii aluminiowej na podłożu papierowym, na której rysunek jest nakładany od góry.

 • Trend №11. Kwiatowy wzór

Za oknem, pory roku zmieniają się nawzajem jeden po drugim, a lata w pokoju jest tapetą obrazu. Tkliwość ciasne pąki, zmuszając serce do zamówienia, nasycenia i jasności kolorów – czyli przypominający ogrodzie kwitnienia, nadal popularne w aranżacji wnętrz.

 • Trend №12. Romantyczny nastrój

Delikatna naiwność atmosfera i romans w domu mogą być tworzone za pomocą tapety z delikatnymi pąkami i bukiety, a także fantazyjne naganiaczy.

 • Trend №13. Ekologia i życie

W harmonii z otoczeniem oraz z pomocą tekstur i motywów zaczerpniętych z natury. Zdjęcia roślin i zwierząt, czasem stylizowane Photoshop, można łatwo zintegrować z prawie wszystkich nowoczesnych stylach.

Ekskluzywna tapeta stworzy wokół siebie szczególną świat, atmosferę komfortu i elegancji. Przy wyborze tapety jest całkiem możliwe, aby stosować się do zasady Koko Shanel: „Moda idzie – styl pozostaje.”

load...