Modne obuwie damskie 2017

Że uczyni każda kobieta szczęśliwy? Bez wątpienia – urocze buty, które wyglądają na wystawach sklepowych. Modne buty damskie w 2017 roku z pewnością docenią piękne panie z ich różnorodności i oryginalności.
Projektanci wprowadzone do modelu obuwia, najbardziej śmiałej wyobraźni, ekstrawagancki, na podium, nie pokazano wcześniej. Kluczowym atrybutem modnego obuwia jest wysoki obcas, a także platforma.

load...

Wysokie obcasy

Trudno jest sobie wyobrazić, że wysokie obcasy przyjdzie kiedyś z mody. Szerokie, teksturowane obcasy wśród popularnych trendów, ale również cienkie pręty również nie jest zapomniane, ponieważ jest symbolem butach eleganckich kobiet.

Szerokie, stabilne wysokie obcasy wziął niesamowite formy. Na przykład, Lanvin są wygięte do wewnątrz. Pięta oryginalny skręcone w spiralę i przymocowane do podeszwy dekoracyjnych „skoczków”.

W 2017 roku nastąpił boom na wszelkiego rodzaju butów na wysokich obcasach projektu. Grzbiety buty ozdobione nici, koraliki, cekiny, nitki, wstążki, skóry, kwiaty, frędzle i innych ozdób.

Buty platformowe

Buty platformy są również na korzyść. Wydawało się, że platforma nie będzie popularne, ale zrezygnować całkowicie trendy udało jej. Tak imponujący platforma więcej niż 5 cm wysokości – jest to jeden z faworytów na wiosnę i lato 2017.

load...

Platforma uzupełnia obcasy średniej grubości. Masywna konstrukcja była równie interesująca. Kobieta nogi obute w modzie w tym sezonie, zaskoczy i zachwyci.

Moda buty kliny

Wedgies Defender – to Christian Louboutin. On jest wiosną i latem 2017 roku w buty z elementu i wykorzystywane do jego produkcji klasycznego korka.

Wedge obcasach skupia się na otwartej toe z klamrą na szerokiej membrany.

Wedge – alternatywa dla pięty i działa w sprawie wspólnych zasad mody. Na wedgies dekoracji wszelkie ograniczenia zostały zniesione. Tapicerka ze skóry, tkaniny ozdobione cekinami, koralikami, cekinami, haft, ćwiekami rowerzystę, nitów. Chodzić na podeszwy platformy jest o wiele łatwiej niż na wysokich obcasach.

Są to trendy mody obuwia w 2017 roku.

load...