Modne kolory w 2017 roku, czyli magia kolorów dla każdej dziewczyny

To zmienia wszystko wokół, a także czasy i moda, a wraz z nimi, i szafa każdej dziewczynki. Jeszcze przed wyjazdem do nowych ubrań do nowego sezonu, konieczne jest, aby wiedzieć, jakie są modne kolory 2017. Nowy rok będzie charakteryzował się zupełnie inny zestaw kolorów najbardziej wyraziste kolory. Tak więc, wszyscy znani projektanci starają się wyprostować mrok dni deszczowych i pozwala nam być zawsze w letnim nastroju. Jak wiemy, czynnie poprzeć stylu retro, a wraz z nim niezwykle śmiałe kombinacje kolorów. Jeszcze nigdy nie traci swej aktualności classic: biały, szary, beżowy i czarny projektanci mody nadal stanowią w swoich modnych kolekcji.

load...

Trendy w modnych kolorach

  • Soczyste kolory lata płynnie i bardzo cicho przechodzą w zimnych porach roku: jasnozielonej barwy, koloru niebieskiego nieba ubrania, pomarańczowe słońce i jasne czerwone truskawki muszą dumni z miejsca w szafie. Niezwykle efektowny dziś wygląda kolor odzieży wierzchniej niebieskie winogrona i bakłażana. Rów lub płaszcz z futrzanym kołnierzem fuksja nie pozostawi bez echa.
  • Klasyczne odcienie są zawsze w modzie, a nowy rok – nie jest wyjątkiem: głęboka czerń i jasny kolor biały, stonowane szarości i miękki beżowy. Również istotne i ciemne odcienie od szarej myszki do czekoladowego brązu.
  • Kontrast prowokację – najmodniejsze kolory odzieży 2017. Zawsze nietypowe kombinacje przyciągnąć uwagę wszystkich dookoła. Dziś jest to możliwe, aby połączyć wszystko, co dusza zapragnie, na przykład, jasny pomarańczowy szalik jest wielki kolorowy akcent na szarym klasyczny płaszcz. Neutralne kolory ubrań z innych akcesoriów lub jasnym kolorowym części ubrania – hit sezonu.

Szyk i połysk

Ten trend w modzie jest specjalnie zaprojektowany przez projektantów mody dla różnych wydarzeń społecznych. Wygląda na genialny w każdym sensie teraz po prostu trzeba. Nie bój z koralików i cekinów, wybierając ubrania z wszelkich błyszczących tkanin. Na przykład, w kolorze turkusowym lub szkarłatnym płaszczu, to oczywiście nie pozostają niezauważone, a coś takiego nie jest nieco gorzej niż kurtki tradycyjnych kolorach.

Wydruki

Nowa moda 2017 obejmuje wszystkie rodzaje druków absolutnie wszystkich rozmiarach, od dużych do małych kwiat zwierząt. Niewątpliwie, python i pantery nadal zajmują najwyższe pozycje w printovoy mody. Jednocześnie drukuje lato-jesień są, jak zawsze, charakter dyskretny. Duży szeroki szkocki klatka nadal w modzie. Ale każda z płci powinni pamiętać i co należy łączyć ubrania z nadrukami nie jest siła każdego z nas, i wyglądają tak źle połączenie może nie tylko śmieszne, ale śmieszne. Dlatego zastanów się, czy ryzykować i czy będziesz wyglądać pięknie drukowanymi sukience.

load...

Francuski rodzynek

Odcienie wina dzisiaj najgłośniej wściekłości. I są one dobrze w tym kolorze idealnie do każdej dziewczyny, czy to czerwony, blond lub brąz włosach. Wiśnia, burgund, wino i głęboko niebieskie winogrona – takie kolory przyznać najszerszy wybór odzieży. Jasny akcent w winie staje szafie czerwona torebka lub szary bransoletka.

Pastele miękkość

Hit nowa wszystkie pory roku są jasne kolory, ale zbyt wiele codziennych sytuacjach, gdy jasne ubrania na miejscu. Oczywiście, każdy szanujący się projektant przemyślane takiej opcji. Dla zwykłego zużycia, oferują one stonowane odcienie tych samych kolorach. Że nie jest już konieczne, aby zmusić się do noszą czarne, białe lub beżowe spodnie i kurtki. Delikatne odcienie niebieskie, różowe, szampan i brzoskwini kolorów uzupełniają swój wygląd sprawiają, że miękkie i sexy.

Noc spotkanie

Od kilku sezonów z rzędu nie wychodzi z mody ciemnoniebieski i wszystkich jego odcieniach. On doskonale zastępuje zwykłe codzienne klasyki. Do najbardziej znanych projektantów mody oferują szeroką paletę odcieni od kobaltu i indygo tuszu do góry. Jednak ścisłe niebiesko elegancja mogą być łączone z różowe i żółte kwiaty.

Klasyki mody

Wyraźną zaletą czarny, beżowy, biały i szary są zawsze polega na tym, że wykazują one wszystkie piękne panie w każdym wieku. Są uniwersalne, łączyć z kolorów. Eksperyment: jasny broszka na klasykę, każdy nietypowy krój lub szlifowane sylwetka zawsze korzystne dla podkreślenia smaku, i nikt nie odważy się nazwać cię nudne.

Paleta kolorów

Najbardziej aktualne modne kolory 2017 – jest błękit, soczysty pomarańczowy, fioletowy, zielony szmaragd, borówki. Wszystkie soczyste „witamina” kolory w modzie, co oznacza, że ​​niedobór witaminy w tym roku nie dokładnie zmierzyć!

load...