Modne kapelusze 2017. Damskie nakrycia głowy na zimę 2017-2018

Już udało nam się odebrać ciepłą odzież i obuwie na świeżym powietrzu? Nadszedł czas, aby zadbać o ciepłe i modne nakrycia głowy na zimę 2017. Zanim pójdziesz na zakupy, nie jest w porządku, aby zapoznać się z propozycjami wiodących światowych projektantów, który, nawiasem mówiąc, wykazały znaczną kreatywność i zrobił mody kapelusze w 2017 roku niemal głównego akcesorium tej zimy,

load...

Modne nakrycia głowy 2017: kapelusze z nausznikami

To must-have Zima 2010 2017 – czapka z nausznikami. Odpowiednie modele można odebrać w mroźny, a dla łagodnej zimy. Ciepłe czapki z nausznikami wersja 2017 będzie owinąć w przytulnym futerkiem zahipnotyzowany prawie wszystkie guru świata mody. Łatwiejszy rozwiązaniem wykonana jest z cienkiej tkaniny wełnianej. Wiele materiałów pozwala na pozostanie w danym obiekcie w każdych warunkach pogodowych. Szczególnie interesująca będzie wyglądać w ponurych dniach szarej dzianiny kapelusz z nausznikami z kolorowymi motywami norweskich. I rzeczywiście, paleta kolorów jest bardzo demokratyczna: od tradycyjnie niski klucz zimowym classic na jasne letnie feerią barw. Jest to ciekawa wariacja na temat wprowadził futrzaną czapkę w swojej kolekcji na sezon jesień-zima 2010 2017 Nowy Jork projektantka Anna Sui.

Damskie nakrycia głowy 2017: wolumetryczne czapki futrzane i berety

Zima 2017 moda damska powraca do czapek futrzanych głośności i beretów, których wiele już udało się ukryć w głębokich piersi. Projektant mody (Óscar de la Renta, Loewe) zgodzili się, że dotyk retro uroku i blasku nikt krzywdy. Chociaż wygląda to trochę uciążliwe, ale wyraziste i efektowne! Zdecydowanie obszerne czapki futrzane 2017 opcja nie jest dla prudes nieśmiała.

0.

Modne nakrycia głowy 2017: Kosmaty szale

Szale puchowe stał się prawdziwym odkryciem zima 2017. Cóż, może można oczekiwać, aby zobaczyć najbardziej zwykły mączniaka szal na wybiegach mody w kolekcjach czołowych projektantów mody? Nie jesteś w błędzie, to chusta, która śpiewa w piosence znanej i tak często w naszych szerokościach geograficznych można znaleźć na głowy i ramion nie jest panienki. Z lekką ręką metrów w dół szaliki mody przekształcić modne nakrycia głowy zimą 2017. Więc jeszcze raz, nie trzeba wydawać pieniędzy na nowe ubrania, z ukochaną babcią tej zimy nie jest lepiej 🙂 Vintage soritsya zbyt pilne!

load...

5.

Kapelusze z dzianiny 2017: kapelusze

Wygodne i praktyczne dzianiny czapki nie są pozostawione bez opieki projektantów (Salvatore Ferragamo, Ralph Lauren, Anna Sui, Michael Kors). Charakterystyczną cechą dzianiny Czapki zimowe 2017 – głównym hodowli. Dodatkowe ciepło da część zastosowaniu grubej przędzy z moheru lub w dół. Ta sama forma czapki jest tak proste, jak to możliwe. Jest to niezwykle rzadkie dodatki w postaci wesołych pomponami jak z kolekcji Anny Sui.

1. 8.

Czapki damskie 2017: Bandaże

Kto nie jest zainteresowany czapki zimowe, może odebrać stylowy ciepły opatrunek. Postaw na opatrunek wykonany mody Prada. Tekstury rozwiązania w zakresie od mody zimy 2010 2017 do megamodnogo aksamitną sierść. Szczególnie interesujące spojrzenie monochromatyczne modele garderoby, ozdobione kryształami i kamieniami.

6.

Katerina Bagatskaya

load...