Modne i stylowe akcesoria własnymi rękami

Zawartość:

Co jest akcesorium? To jest rzecz, która jest czymś komplementarne, dekoracji, sprawia, że ​​obraz wyjątkowy. A jeśli spojrzeć wokół, zauważysz – nowoczesne kobiety wolą zakupionych akcesoriów. Tak, są piękne, modne, wykonaj całkowity obraz. Ale jeśli oni sprawiają, że jest wyjątkowa? Jest mało prawdopodobne, ponieważ takie akcesoria można kupić w każdym sklepie i zobaczyć na każdej innej dziewczyny.

load...

Więc po co wydawać pieniądze na coś, co nie jest wyjątkowy? Dlaczego być jak wszyscy, czy można stworzyć stylowy i niezwykle piękne akcesoria własnymi rękami. I to zrobić, po prostu uzbroić się w cierpliwość, a także poświęcić czas na sen! Produkty wykonane z własnej ręki, będzie kosztować dużo tańsze, ale uwaga innych, ich zazdrosne spojrzenia zostaną dostarczone.

Więc gdzie zaczniemy? Które z akcesoriami u szczytu popularności? Oczywiście, koraliki i paski. I na próżno, wielu uważa, że ​​takie rzeczy nie można zrobić samodzielnie. Jest to dość proste, nawet banalne.

Moda naszyjnik z przyciskami

W celu dokonania tego akcesorium, trzeba normalne przyciski mieszkanie z dwoma otworami. Wystarczy ugotować linia lub mocne nici, koraliki. Długość gwintu powinna być porównywalna z dwóch długościach przyszłych kulki. Oczywiście, spróbuj przyciąć przyciski są podobne w strukturze i kolorze, ale rozmiar z nich mogą być różne. Przycisków wybranych wzorów może dekoracji. Na przykład, aby uczynić je komórkowe, paski lub cętki. Pokolorować futro lub zebrę. Tutaj wszystko zależy od twoich pragnień i fantazji.

load...

Wytwarzanie części zakończeniu? Więc zacznijmy zbierając nasze perełki. Gwint Vdevaem lub żyłki na igły i gwintem go za pomocą przycisków, na przemian z pofałdowaniami i kulki. Po pierwsze, poprzez jeden otwór, a następnie przez drugi. Zapięcie do takich perełek nie są dostępne, ponieważ są one łatwe do zakładania na głowę.

Opcjonalnie można zastąpić ciąg satynową tasiemką, a następnie między przyciskami i koralikami będzie pokój na jeden dekoracji – guzki. Bardzo piękny i elegancki naszyjnik jest otrzymywany z drewniane guziki. Są one dostosowane do różnych strojów, a zwłaszcza do ubrania w kolorze czarnym, brązowym i czerwonym. A co najważniejsze, do pracy zajmie nie więcej niż pół godziny!

Pas linach ekonomicznych

W celu dokonania akcesoria mody własnymi rękami, nie koniecznie kupić drogich przedmiotów. Teraz przyjrzymy się, jak stworzyć modny i stylowy pasek od zwykłej liny, które można kupić w każdym sklepie z artykułami żelaznymi.

 • Nabyć liny średniej grubości (korzystnie czarne), haczyki (te, które posiadają przyciski i łańcuchy) i element filcu lub skóry;
 • Gotowanie nożyczek i kleju;
 • Jeden koniec liny związany z podwójnym węzłem. Tak, że na końcu pętli pozostaje niewielka;
 • Pętla ta jest włożona karabinek i dokręcić drugi koniec pozostaje wolny pętli;
 • To samo działanie powtarza się jeszcze dwa razy;
 • Teraz bierzemy skóry lub filcu, wyciąć sześć pasków. Ich wielkość musi być takie, aby być w stanie owinąć go wokół liny;
 • Smaruje klejem skóry i kawałki obvorachivaem miejscach wokół brodawek;
 • To wszystko, nasz zespół jest gotowy do użycia!

Materiałowe kwiaty do dekoracji

Tworzenie akcesoria własnymi rękami kobiety zaczęły się dawno temu. A pierwszy z tych produktów były kwiaty wykonane z tkaniny. Ta ozdoba jest uniwersalna. To może być przymocowana na włosach i na taśmie, a torebka, lub po prostu dać przytulne wnętrze.

 • Weźmy dowolny ulubiony tkaniny;
 • Pokrój plastry tkanki. Blanks trzeba zrobić od liczby płatków kwiatu;
 • Każde koło składa się na pół, a następnie o połowę. Odłączanie na podłoże przy użyciu igły i nici;
 • W ten sposób możemy zebrać wszystkie płatki w jednym wątku kwiat;
 • Teraz musimy zamknąć otwór w środku kwiatu. Możesz umieścić przycisk Wstecz, pokryte tkaniną lub dużego zgrubienia lub kawałek tektury;
 • Na podobnej zasadzie jest wykonany i liści.
 • Pozostaje znaleźć zastosowanie produktu i cieszyć się jego zdolność każdego dnia!

Oryginalne pudełko z bambusa serwetka

Szwaczka takim marzycielem! Od najbardziej banalnych i prostych rzeczy mogą zrobić specjalne i unikalne akcesoria własnymi rękami. Wszystkie kobiety są pudełko do przechowywania biżuterii i małych rzeczy. To trumna zostanie omówione poniżej, ale raczej o tym, jak zrobić własny drobiazg niezwykłego bambus serwetka.

Co będzie potrzebne:

 • Bambus serwetka;
 • Kawałek tektury falistej;
 • Igły i nici;
 • Kawałki tkaniny na oknach dekoracji;
 • Topić;
 • Różne drobiazgi do dekoracji: koraliki, plecionki, monety;
 • Segment trochę gumy;
 • Lakier i farba akrylowa.

Teraz jesteś gotowy do pracy. Wziąć gęstą kartonu (na przykład reszty opakowania urządzenia gospodarstwa domowego). Wyciąć dwa wykroje boczne. Wielkość i kształt będzie zależał od tego, jak widzi przyszłość trumny. Na zewnątrz obrabianego obcisłe szmatki. Ponadto konieczne jest, aby zakończyć je w terminie. Aby to zrobić, podjąć boczną, aby nałożyć ją na wykończenia tkaniny, robi szwy bliżej krawędzi. Zapytać? Teraz w większości szmatką. Do niej po złej stronie należy przykleić lub przyszyć tę samą tkaninę.

Następnie zaczynamy zbierać pudełka. Można go przykleić i można szyć, tu według własnego uznania. Możemy połączyć boki i tkaniny, delikatnie zginania tej ostatniej w żądanym kształcie. Zrób mały otwór gdzie klamry i dekoracji powierzchni pudełka z cekinami, koraliki, koronki. Bez względu na to, jaki będzie rysunek. Czymś abstrakcyjnym, bukiet kwiatów, pysk zwierzęcia, tak długo, jak tylko chcesz! błyszczeć kulki pokryte są farbą akrylową.

Pętelką make gumy lub elastyczną taśmą, pokryte również farbami. Najpopularniejsze produkty do lakieru, aby kontynuować, aby ułatwić czyszczenie. Worek gotowy! Uzyskaj doskonałe do przechowywania biżuterii i akcesoriów do robótek. Na podobnej zasadzie mogą być wykonane i małą torebkę. Konieczne jest jedynie, aby nieco zmienić kształt elementów bocznych.

Jak widać, własnymi rękami akcesoria można zrobić każdy, nawet sondowaniem przez niedoświadczonych dziewczyna robótek. Po pierwsze, są niepowtarzalne, a po drugie, nie trzeba wiele nakładów pieniężnych, no i po trzecie – to jest tak ekscytujące, aby tworzyć oryginalne rzeczy samemu! Ponadto, te akcesoria mogą być doskonałym pomysłem na prezent dziewczyną, matką lub siostrą. Po tym wszystkim, co się za ręce – to najlepszy prezent dla bliskiej osoby, która z pewnością będzie mile widziana!

load...