Modne buty na lato 2017 – Wskazówki dotyczące wyboru i katalogu zdjęć

Lato jej ciepłe opiekuńczy ręcznie wprowadza korekty w ogóle: w naszej postawy, zachowania, myśli, uczucia, oraz, oczywiście, szafa – od góry i na dół do ręki. Tego lata będziemy mieli coś do dekoracji nasze stopy: Pompy, sandały, baleriny, mokasyny, japonki. Buty lato 2017 jest pełna światła, koloru i ciepła. Pień projektanci nie stinted na świeże, pomysłowe i bardzo smaczne rozwiązania, przekształcając stare buty w dzieła sztuki. A ty już wyglądał po nogach arcydzieło buta na upalne dni? Nie? Potem idziemy do ciebie.

load...

Zawartość:

Co wybrać i co nosić

Lato 2017 sandały moda

Te liderów i zwierzęta gorące lato – sandały po prostu uderzył bezgraniczna fantazja i wyobraźnia chwytliwe elementy ukrashatelnymi. A potem po prostu nie widzę tutaj: łuki, motyle, kamienie, wstążki, kwiaty, a nawet uszy pszenicy. Jeśli sytuacja nadal wymaga powagi i powściągliwości, można bezpiecznie wybierać buty latem 2017 w low-key monochromatyczny szarych lub czarnych barwach. W odniesieniu do podeszwy i pięty, nie każda kobieta stwierdzi, że ona jest bliżej w duchu pin, klina, platformy. Jednak najbardziej imponujący wygląd jest wspaniałe sandały obcasy 2017, wykonane w najbardziej niesamowitych kolorów i faktur. Wydaje się, że tego lata ma szansę stać bajka marzeń. Cóż, przynajmniej dla naszych nóg …

load...

Balerinki – rzeczywista komfort

Skromny i bezpretensjonalny mieszkania balet z cienia, zdobywając serca i nogi z najpiękniejszych kobiet na świecie. Dziś, te piękne skromnyaga można znaleźć na wybiegach. Megakomfortnye i lekkie baletki – najlepsze buty na lato 2017 w zakresie komfortu i praktyczności. O śnie buta nie my, a nasze nogi, więc dlaczego nie dać swoje marzenia? Cóż, jesteś gorszy niż Paris Hilton i Whitney Houston, którzy uwielbiają robić zakupy tylko w balecie mieszkań. Od czasu do czasu, tylko trzeba dać nogi odpocząć od wysokich obcasach. Optymalnym rozwiązaniem – balet mieszkania, zwłaszcza, że ​​projektanci zadbali, aby baletu mieszkań w 2017 roku nie były tylko wygodne, ale także słodkie.

Japonki, japonki, mokasyny

Aktywne dama nie może zrobić gorące letnie dni i bez klapki japonki płuc, kapciami i mokasynów. Mogą zakupy szybko i biegać, i chodzić z psem na plaży, a bez nich nigdzie. Jak wszystkie buty latem 2017, klapki, japonki i mokasynów ładne nogi święto wygody i łatwości, a oczy – jasne, beztroska wesołość. Rzeczywiste tego lata kwiatowe i zwierzęce nadruki osiągnęły i te rodzaje butów letnich, które pasują bardzo harmonijny. Najlepszym dodatkiem do jasnej sukienki, spódnice i stroje kąpielowe 2017 prostu wyobrazić.

Nick Levchenko

load...