Modelowanie masaż twarzy – piękno i młodość skóry będzie z powrotem w ciągu kilku dni!

Zawartość:

Istnieje wiele technik, które pomogą Ci pozbyć się przedwczesnych zmarszczek, opuchlizny i zwiotczenie skóry na twarzy. Można skorzystać z różnych masek, peelingi i kremy, a może zatrzymać wybór na masaż. Jednym z najbardziej popularnych zabiegów, aby przywrócić młodzieńczą modelowanie twarzy jest rozpoznawane. Jest bardzo skuteczny – osoba dostaje naturalny blask, skóra jest zaostrzona, opuchlizna znika, pozostawiając drugi podbródek.

load...

Aby zapobiec powstawaniu zmarszczek, to najlepiej zacząć stosować procedurę jak najszybciej, w pierwszych oznak starzenia. Po modelowania masować mięśnie i skóra są w dobrej kondycji, normalizuje krążenie krwi, a funkcja samooczyszczania się skóry są o wiele bardziej skuteczne.

Technika

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania: nie kiedykolwiek zrobić masaż na własną rękę bez treningu! Cały sprzęt jest najbardziej głęboki wpływ na mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. Oznacza to, że powinniśmy idealnie posiadać wiedzę z zakresu anatomii. Nieostrożny ruch może doprowadzić do uszkodzenia naczyń krwionośnych, co prowadzi do krwawienia wewnętrznego. Podczas pracy przez taką głębokich warstw poprawia przemianę materii, toksyny, i, w rezultacie, skóra stanie się ładny kolor, wycofują się obrzęk.

Podczas modelowania masażu jest wykonywana i wpływu na naczynia krwionośne, które przechodzi we krwi i limfy ruchu. Tutaj konieczne jest starannie pracować, przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Na pierwszy rzut oka wiele naczyń krwionośnych, zwłaszcza naczyń włosowatych, a jeśli szkody ich integralności, siniaki nie można uciec. Jest to najprostszy obrażenia, które mogą się zdarzyć.

load...

Korzyści i przeciwwskazania

Procedura modelowania nie mogą być przeprowadzane w obecności pewnych problemów, jednak fakt ten ma zastosowanie do każdego masażu. W zasadzie lista często: rak skóry, zmiany krostkowa lub otwarte rany, wrażliwość skóry, cukrzyca, predyspozycja do wewnętrznego krwawienia.

Ale korzyści z tej procedury jest znacznie większa niż wad:

  • Po pierwsze, można oddać do utworzenia pożądanego kształtu twarzy – niemal „w ciemno” go;
  • Po drugie, po 10 sesjach „kurze łapki” rozchodzą się i zmarszczki wokół ust są praktycznie niewidoczne;
  • Po trzecie, przywracając krążenie krwi i przyspiesza przemianę materii, modelowanie masaż pomaga poprawić elastyczność skóry i przywrócić naturalny kolor.

Uważa się, że modelowanie procedurę masażu powinien brać udział w kursach. Na przykład, wiersz 10-12 dni. Następnie trzeba zatrzymać na tydzień i powtórzyć kurs ponownie. Po podwójnym tempie można (i należy) zrobić sobie przerwę na okres sześciu miesięcy. W ciągu 20-24 sesji, dzięki czemu wyglądają młodziej, że w przyszłości będą potrzebne tylko do utrzymania estetycznego wyglądu – wystarczy 2-3 sesje miesięcznie.

Należy zauważyć, że masaż modelowanie dość bolesną procedurę. Pracował tak głębszych warstw, które przypadkowo wystąpić podrażnienie zakończeń nerwowych. No specjalista nie zrobi od razu silnych ruchów, a przede wszystkim będzie on rozgrzać skórę. Jednak wybór procedury, tak aby być w stanie wydać dodatkowe pół godziny w pokoju. Natychmiastowy dostęp do ulicy może powodować przeziębienie.

Jeśli jesteś w porządku ze zdrowiem, należy odwiedzić salon masażu i zapisać się na sesje masażu modelującego. To jest nie do pobicia uczucie – osoba młodsza naszych oczach, pozostawiając zmarszczki i podwójny podbródek. A skóra na szyi i górnej części klatki piersiowej i pyta show – aksamitna, gładka, bez skazy!

load...