modelowanie ciała: mity i rzeczywistość

Zawartość

I niech społeczność mnie potępiać, ale władze – nie oceniaj. Ponieważ nie mam go, ale mnie najbardziej, bo wynajęcia miejsca pracy, komfortowo wyposażone, a nawet przyjść z małym sprzętu osobom potrzebującym w PFD. Ale to twoja modelowania ciała jest Internet – zakończenie „rukalitso”, jak wyraził dzisiaj młodych Typ Vkontaktnogo.

load...

Poważnie, czy naprawdę wierzysz w to, co jeden mezocykl 12 tygodni będzie można usunąć tłuszcz z brzucha, cellulit, „galaretkę” na biodrach i stać się „nyashey”? Więc śpieszę cię zdenerwować. Przez 12 tygodni, można stać się dorosłą cienką wersję siebie dobrze, albo stać się bardziej muskularna wersja siebie chociaż. I to nie jest uprawiana cienka, a nawet kilka trochę popływać trochę. W ogóle, chodźmy nad mitologię modeluje sylwetkę.

[Powrót do spisu treści]

Ona pompowane „orzechy”! Przez 4 tygodnie

Każdy z nas ma takiego przyjaciela. Z okrągłych pośladków przez naturę, ukryte pod warstwą myagenko tłuszczu. Niezbyt gruby. A nasza bohaterka siedzi na diecie, lub PP lub rozpoczyna liczenie KBZHU. A on zaangażowany w każdym domowym dywanem kondycji. Choć Christie, choć Gillian, chociaż z wydrukiem kalendarzu damskiej za rok 1989. I oczywiście, nasza bohaterka spala tłuszcz, przynajmniej częściowo. A mięśnie – stać lekki ton. Jej naturalne krągłości stoją wyłącznie z takiego szkolenia.

Katabolizmu, że nie został jeszcze odwiedził jako nachinashki liczy zwykle uważane za „w plus”, a następnie nie uwzględnia sprawiedliwy połowę zjadane z różnymi sosami i „AP-olejów” kalorii. A to, nawiasem mówiąc, dobrze, ponieważ wielu z nich wierzy w świętą figurą 1500 kalorii, a nie chce odstąpić od niego, choć wzrost w nich – dobry 175 cm, i żyją w świetle niektórych 18 lat czas więc nogi „pompuje” w kucki z pustą pieczęcią i ukończenie całego przedsięwzięcia jest jednym narzędzie. Zginanie nogi w symulatorze. Tak, ale nie były one jeszcze w modzie, i wbił wszystkie przechodzi w przerażeniu.

load...

Jak rozumieć następująco: Można naprawdę symulować kształt w krótkim czasie. Jeśli masz charakter niektórych mięśniach (to wszystko jest tam, ale najbardziej zdesperowani ectomorphs), nie wiele dodatkowych, a będziesz siedział na kcal deficytu. Inna osoba sprzedająca prasę programu pompowania przez 4 tygodnie lub na Nowy Rok, zazwyczaj sprzedają je, a nawet diety niskokalorycznej. Obliczanie prawie korzystna, ale nie przyszedł …

[Powrót do spisu treści]

Obszary problemowe i ich właścicieli

Obszary problemowe nazywamy preferencyjne osadzanie strefy tłuszczu. Tak, to są dla każdej osoby, ale najbardziej genetycznie uzdolnionych. I ci, którzy zatruwają młodych kochanków do czyszczenia żołądków przez 4 tygodnie i podkręcić „orzechy” do deficytu 8 kcal do życia i twórczości sportu. Wyobraźmy sobie dziewczynę normalnych 30. Nadwagą kilogramów 15. Ona dokładnie wie, gdzie strefa, i że chce usunąć w pierwszej kolejności. Z „co”, a ona idzie do trenera.

Osoba, która koncentruje się na skutek klienta, ona spokojnie wyjaśnił, że ponieważ rzeczy nie są wykonywane, i to szybko – można tylko poprawić. Ale nie „spalić” ten nieszczęsny kawałek bekonu do podstawy mięśni zwolnieniem. Z obliczeń wyjaśnić ze zdjęciami przed i po ich klientów, a jeśli tak, to z obrazami własnego na wadze tuszy i suszenia. Normalne, nie histerycznie dostrojony do zwycięstwa w bikini fitness, przed rozpoczęciem regularnego treningu, człowiek jest tylko położone.

A teraz, co jest nauczane w kursach młodych sprzedawców z branży fitness. I nauczał tam osławiony „Twoim celem powinno być wymierne, materialne i wizualizowane.” A raczej „Chevrolet Saberben” nawet jeśli pit nigdzie zaparkować na hold cud motoryzacji. I nie masz kolejne dziecko i nadaje nowy marketing biznesowe, konieczne byłoby, jak mówią, planować redukcję brzucha 10 cm. Więc co się dzieje? Zazwyczaj sprzedaż z błotniste technik, takich jak masaż oleju (trener, kocięta powinien napisać periodised plan i ogólnych porad na temat żywienia, a także wysłać przyjazną dietetyka z dyplomem medycznej, jeśli to konieczne. Pp_2

I przyjazny psychologa z doświadczeniem w terapii indywidualnej z zaburzeniami odżywiania. Uwierz mi, ostatni musi być dużo częściej, niż nam się wydaje. Trener nie powinien sprzedawać, a tym bardziej, wykonaj massazhiki oleju żołądka, podobnie jak innych naszych specjalistów). Albo jakieś symulatory szkoleniowe na temat innowacji, takich jak sam Vibroplatformy kiedy na czymś linia nie jest w stanie squat dziewczyna próbuje, przepraszam, raskoryachishsya na niestabilnej powierzchni gantelkami.

Co masz na myśli: I tak, że w krótkim czasie „outstanding” obszary problemowe nie odejdzie. Jeśli tak, to oczywiście nie wypompowywania ropy od chirurga. Co próbujesz sprzedać jako świeży osądu wobec żołądka może mieć jedynie wpływ tonik. To wszystko. Jak żyć z obszarów problemowych? Mówiłem już. Idź na kursach autoportretów lub oglądać dowolny film z serii „Prawda o social media.”

I okazuje się, że nawet płaskie tylne azjatyckie i polskie grube brzuchy na zdjęciu może wyglądać kondycję. I nawet jeśli nie wierzysz, możesz udać się do kilku publicznych-Troll. Nie wszystkie nasze piękne „ponadergany” Life. A oni są zupełnie normalne, jak ty i ja. Tutaj. Ludzie powodu. I jestem w żadnym razie nie nazywaj kogoś winę za postaci pośladkowego lub coś innego. Wystarczy zrozumieć. My – ludzie. Nie zawsze może być trudne, jak amortyzator gumy i „skondensowane” jako pustej butelki. A jest – normalny.

[Powrót do spisu treści]

Modelowanie dietę po

Najstraszniejsze, moim zdaniem rozwiązaniem – jest wzięte dietetyk trenowania. A potem zajęcia przybrać formę „spacer pół godziny i rozmawiać o korzyściach i zagrożeniach związanych z produktami”. Albo kiedy trener mówi, dieta, dieta, a następnie przybiera formę „przestrzennego węglowodanów trening, tłuszcze, jeść rano, jak jedzą rano Layne Norton i białka – są zawsze, a pozostawił wielkiego Lyle.” A potem okazuje „kostka brukowa dieta zwyczajne. Wyłączając ciężar klienta, wysokości, a jego cele życiowe, których realizacja nie wymaga noszenia wraz z węglowodanami pojemnika otoczyć ich szkolenia.”

Jest to szczególnie interesujące, aby przeczytać „inteligentne” myślenia o zupa z selera z żołądka lub gulaszu warzywnego z bioder. Nie można jeść i zupę i gulasz, a nawet schudnąć w tym samym czasie. Ale nie wolno nam myśleć, że te piękne wyroby automatycznie uchronić od problemów. Aby pomóc Ci schudnąć na własną rękę.

W ogólności, modelowanie figur, jak go sprzedać – to mit. Będziesz stopniowo pozbyć się tłuszczu wszędzie, jeśli utraty wagi. I wszędzie budować mięśnie podczas pisania. Albo stają się mocniejsze, zdrowsze, bardziej elastyczne i wytrzymałe, jeśli celem leży poza estetyką. Jednak te „efekty uboczne” w prawie każdym właściwego treningu fitness.

Elena Selivanova

load...