Modę na spodnie. Najgorętsze modele w 2017 roku

W szafie każdej nowoczesnej pani koniecznie znaleźć pants dowolny styl. Ta odzież jest praktyczny i wiele już docenić jego wygodę. Spójrzmy na głównych opcji modeli modnych spodni 2017 sezonu. Mamy nadzieję, że każdy będzie mógł wybrać, co jest dla niej.

load...

Głównym trendem tej zimy jest konserwatyzm i umiar. Po tym kierunku, można wybrać dowolny model, który Ci odpowiada.

W tym sezonie nie ma dość szeroki zakres dziedzin: w zbiorach można znaleźć sport, retro, a nawet opcji bieguna.

Jeśli jesteś zwolennikiem nie tylko praktyczne, ale również wyrazić swój styl przez ubranie, wziąć pod usługi niektóre zaawansowane funkcje. Po tym wszystkim, dają kierunek moda zima w tym roku.

Ponadczasowe klasyki

Oczywiście, rozmowa zacznie dokładnie od niego. Spodnie w stylu klasycznym są obecne w kolekcjach wielu domów mody ( Marc Jacobs , Michael Kors ). Odzwierciedlają one styl mężczyzny, który dodaje subtelne strzały wyrafinowania i subtelne odcienie beżu i brązu.

load...

Szczególna uwaga powinna być całkowity brak czarnej tkaniny w klasycznym stylu tej zimy. Najlepszy ze wszystkich tych modelach świetnie wyglądają z swetry i kurtki.

Przecenienia talii

Niektórzy projektanci ( Sophia Kokosalaki , Zac Posen ) odważnie łączy klasyczne modele z jasnymi akcesoriów do osiągnięcia całkowicie niepowtarzalny efekt.

Koncentruje się ona na niezwykle kobiecy z ciętego wysokiej talii, które muszą znaleźć się w szafie tej mody. Te spodnie łączą komfort i piękno i elegancki garnitur pani.

Jedyne zastrzeżenie, należy zwrócić uwagę na: obowiązkowej obecności ciekawych lub pięknych taśm pasa.

Spodnie rozgorzał

Innym trendem w tym sezonie. Niektórzy konstruktorzy forma ( Gianfranco Ferre , Pucci ) dodano szerokości stawu już znane klasyczny model.
W efekcie mamy bardzo kobiecą wersję bryuchek rozszerzaną w stylu retro. Nieznaczne kocioł lub pełna swoboda na poziomie bioder (całkowita powtórzenie 70.).

Jedynym minusem cięcia: jest niezgodna z wysokie buty z koronki, które są tak popularne w tym sezonie.

Długość kostki

Przycięte spodnie stały się hitem numer jeden na podium światowych. Mają niemal wszystkie zbiory ( Ralph Lauren , Stella McCartney , Prada ), w różnych wariantach.
Możesz nosić długie spodnie do kostki wełny, dzianiny, wybrać zarówno wzór szeroki i wąski. W skład kolekcji wchodzą dżinsy nawet to modne długość.

Te spodnie zmieniać proporcje ciała, tak, że ich wybór należy podchodzić ostrożnie. To wymaga szczególnej troski i właściwego doboru otaczają sweter że pójdzie dobrze z takimi modelami.

Spodnie „w oblipku”

Jeden z najpopularniejszych trendów tej zimy. Należy jednak pamiętać, że pomysł nie jest nowy. W tym sezonie wrócił ponownie, Luca Luca , z Moschino , Ralpha Laurena i innych.

Dla tych modeli można użyć dowolnego Tkanina: dzianina, skóra, wełna. Nowością w tym sezonie – włóż z ozdobnym sznurem.

Swobodny i płynny

Alternatywą dla tych, którzy nie lubią nosić spodnie-papierosy. Ponieważ ten styl jest daleko od klasycznych, fani znajdą te spodnie nie są zbyt wiele.
Jednakże takie darmowe spodnie są obecne w kolekcji Yves Saint Laurent , Sonia Rykiel .

Dopuszczalne i młodzież styl uliczny, glamour i artystycznej. Co wybrać każda fashionistka rozwiąże się.

Fantazja na temat skóry

Kobieta w skórzane spodnie przypomina rowerzystę, ale sezon nie sugeruje taką stylistyczną podpowiedź. Częstsze tradycyjne spodnie w stylu klasycznym tego niezwykłego materiału.

Modele te nadają się zagorzałym fanem skóry, które już w szafie galanterii skórzanej. Co się stało? Doskonała odzież dla deszczowej pogody.

Obecne i złożone odmiany kroju że ryzykują pozostać na szczycie sezonu. Ze taki model można zobaczyć na Versace , gdzie suplementów tkanki skórnej.

Koszulka niezbędny

Jednym z ciekawszych nowych produktów i zdecydowanym liderem w tym sezonie. Być może stało się to dlatego, że cała jesień została nierozerwalnie związana z rzeczami na koszulce, a zatem wielka różnorodność dzianiny spodnie tylko kontynuuje istniejący trend.
Takie modele spotkały się w przeszłości i przed rokiem ubiegłym. Więcej, wciąż należał do sportowego stylu i wykorzystywane jako wygodnej formie dla różnych sportów.

W tym roku projektanci zareagowali na koszulce z wielkim szacunkiem: marka Akris , Thakoon , Vandevorst oferują wiele modeli do wyboru (od obcisłych leginsach do wolnych spodnie).

Bryczesy

Mają tradycyjnie kontrowersje, choć usilnie oferowane przez wielu projektantów ( przez Ralpha Laurena , Thakoon ). Model ten jest przeznaczony głównie do jej największych fanów, ale jego pojawienie się na wybiegach mody można było przewidzieć. Projektanci coraz częściej inspirowane wojskowym stylu.

Jednak bezpośrednie kopie mundurów nie zobaczymy.

Słynna marka tylko pokonać ten temat, zachowując główne cechy. Zima 2016-2017 sezon oferuje spodnie sylwetka tkanek miękkich. Takie spodnie wyglądają szczególnie dobrze na wysoką, smukłą dziewczynę bez wspaniałych postaciach.
Nosić spodnie, spodnie mogą być krótkie puszyste futro zhaketkami lub tak popularne skórzane lub zamszowe kurtki, takie jak „pilot”.

Stylowe kombinezony

0

Kombinezony są silnie miało miejsce w sercach i szafy z mody na świecie, i pozostają tam przez kilka sezonów z rzędu. Tej zimy oferować je ponownie, aby powrócić Alexander Wang , Salvatore Ferragamo i wiele innych znanych domów mody.

Od lata 2017 modeli zimowych z wyraźnym praktyczność i cięcia tkanek. Są całkiem nadaje się do codziennych potrzeb mieszkańców miast.

Szyć te modele zimowych oferowanych z wełny, tweedu, a nawet denim. Oczywiście, opcje premium są dziane kombinezony.

load...