Moda wiosna-lato 2017 – zdjęcie z wrażenia

6.

Co obiecuje nam moda wiosna 2017? Projektant mody będzie z nas zadowolony? Więc co to zakres jest jeszcze śnieg. Jak mówią, gotowe do sanki w lecie, ale wiosenne i letnie ubrania w zimie. Po skoku, jak prawdziwa kobieta jest nieprzewidywalny: to może być za późno na miesiąc lub dwa, a może zupełnie „przypadkowo zejść, kiedy nie patrzy.”

load...

Jakby nie rozciągnięte w nieskończoność zima, wiosna nadal będzie zbierać swoje żniwo, stopić miękkie ciepłe promienie słońca, jak pocałunek, biały śnieg i sople. Uwalnia nas od niewoli podnadoevshego ciepłych pomieszczeniach i nieporęczne zimowe ubrania, zmuszając kwiat w całej okazałości jako pierwsze pąki wiosennych kwiatów, a ponieważ docierają do ciepła, światła i słońca. Wiosna – jest przebudzenie wiosny – zmiany nie tylko dla ciała i duszy, ale także za szafą. To o niej dzisiaj i będzie omawiany.

Trendy w modzie na wiosnę 2017

Lato

Feerią barw

Tradycyjnie wyciszony szaro zimowa paleta zostaje zastąpiony przez kolorowe feerią soczystych kolorach. Niesamowita oferta, pełne światła, życia i radości. No to smutek i żal? Moda wiosna-lato 2017 zapowiada się nie tylko jasne, ale gipermegayarkoy tyle projektanci opowiedzieli się nie tylko nasycony i przyciągające wzrok kolory neonowe. Wśród chabrowy, turkusowy, fioletowy, pomarańczowy, Koral wyróżnia się białe i żółte kolory, zapowiada się na hit sezonu.

7. 9. 2. 6. 1. 7. 4. 2.

load...

Kwiatowe nadruki

Oprócz przepysznych bogatej kolorystyce zasługują na szczególną uwagę różne motywy kwiatowe, bogato dekorowania sukienki, spódnice, bluzki. Płacą dodatkowy udział kobiecości i romantyzmu, który w nowym sezonie będą bardzo mile widziane.

1. 1. 2. 4. 07. 21. 36.

Triumf kobiecości

W modzie wszystko wraca związanego z kobiecego piękna i elegancji, więc nadszedł czas, aby zaopatrzyć się w pięknych sukienek, spódnic i spodni podkreślił kobiece modele. Jeśli jesteś na tyle odważny, by pokazać kobiecość do maksimum, należy rozważyć zakup modnych modeli półprzezroczystych w bieliźnie szczery styl. I z pewnością nie zapobiegają koronki i frędzle.

W środku 70.

W modzie powrót 70. A wraz z nimi cały urok minionej epoki: dress-shirt, dzwon dnie spodnie, szaliki, chusty, szorty i krótkie fryzury, które są potwierdzające lato moda wiosna 2017 może być niezwykle sexy i glamour.

52. 69. 87. 06. 26. 47. 69. 92.

Jasny minimalistyczny moda wiosna lato 2017

Wielu projektantów kontynuować jasną surowe linie cięcia, nie obciążone wystrojem i pretensjonalność. Główny nacisk kładzie się na nienaganną jakość tkaniny i ozdoby stały się najlepsze najjaśniejsze kolory, grafiki, paski i akcesoria efektowne.

Nick Levchenko

load...