Moda ślubna wiosna-lato 2017: Trend Fashion – sukienki-line

Każdego roku zmienia swoje zasady mody nie tylko w codziennych ubrań, butów, akcesoriów. Wystarczy zmieniających się trendów w modzie ślubnej. Garnitury ślubne męskie, suknie ślubne, suknie dla druhen, również mają prawo do zmiany ich sylwetki i style wraz z nadejściem nowego sezonu. Badając najsubtelniejsze pokaz mody sukien ślubnych z kolekcji znanych projektantów pokazuje, że trend w modzie na sezon zbliża się wesele wiosna-lato 2017 będzie suknia ślubna w stylu „księżniczki” lub „A-Line”.

load...

Łatwo jest zrozumieć, że nazwa sylwetce było ze względu na podobieństwa z literą „A”: napięty góry i spódnicy, która odbiega od piersi lub od pasa w dół. Sukienka linia ciągła wypływa z biustem na dole. Christian Dior w 1955 roku do opisania sylwetki, użył nazwy „A-line”, czyli przekład polski brzmi jako „księżniczka” lub „A-Line”.

Ten styl suknie ślubne to postać w korzystnym świetle, wady zręcznie ukrywając, a więc pasuje prawie każdy narzeczonej w jakiejkolwiek postaci. Linia A, składający się z prostych linii, można ukryć wiele wad postaci, na przykład, nadmierne pełnią w pasie lub chudości na poszczególnych obszarów ciała.

Suknie ślubne A-Line długiego pociągu i idealnie nadają się do dużych dziewczynek. Liczby te podkreślają zalety strój i dać wielkość.

Dla bujne projektanci polecam narzeczonych ubrać-line z pionowych linii cięcia i uczynić figurę szczuplejsze i elegancki.

load...