Moda męska 2017

Co nowego w świecie oczekuje odzież męska w 2017 roku? Zacznijmy od tego, że zwykłe odcienie, jasne kolory poprzednich latach nie ma, ale, oczywiście, tych, którzy są bez niego nie może, nie jest grzechem, aby dodać plama w swojej szafie. W tym roku będzie to radykalnie zmienić styl zapalonych mody – zamiast zwykłych koszulki i dżinsy, trzeba położyć na lekko szorty i kurtkę. W tym samym czasie, takich marek jak Gucci, który nie mógł się oprzeć i prezentowane wspaniałe grubych rur drutach sweter i wąskie, jak i Bottega Veneta, która dała pierwszeństwo szerokiej nodze, lekko rozcieńczyć atmosferę. Ale to wszystko jest sprzeczne z trendami z poprzednich lat, zostanie on przedstawiony wyłącznie bezwarunkowo naturalne kolory i oczywiście tkanin. Witamy w tegorocznym brązowym, oliwek i, dla odmiany, w kolorze niebieskim. Wszystko to jest dość – nadal ściśle paleta rozcieńczony z niewielkimi ilościami geometrycznie wykonanych czarno-białe grafiki, ornamenty i etno – motywy.

load...

Większość z nich będzie teraz wyglądać jednocześnie ściśle i samowolnie. A dla tych, którzy lubią pełne „mielone” dla takiego stylu, pożądane jest, aby kupić płaszcz z włoskich motywów lub męska kurtka z futra. Ale, oczywiście, wszystkie reguły istnieją wyjątki – w tym roku stał się dla swojej kolekcji rowerzystę – styl Burberry Prorsum. On jest nie tylko oferowane kurtki skórzane, jak w starym filmie, dodałem do stosu pioruna skóry, nity i, oczywiście, kolce.

Jeśli chodzi o buty, stojak w zgodnej opinii trendów, w tym roku będą miały sandały. Kolejnym potwierdzeniem tego był kolekcji Bottega Veneta, Hermes i Louis Vuitton.

Są to kuszące premiera wiosenno-letnim sezonie czekają nas w nadchodzącym 2017 roku. Po pokazaniu tych nowych produktów do ogółu społeczeństwa o wysokim miłośników mody, najprawdopodobniej wszyscy będą chcieli umieścić na szorty i sandały, czuł się swobodnie.

load...