Młody, silny i spokoju: nowy trend?

Wiele kobiet, nawet samotny, nie spiesz się, aby rozpocząć kota. Tak, dziś stało się oczywistym atrybutem pewnej kategorii kobiet powyżej 25. Silne i niezależne kobiety. Ale dziewczyny, które jeszcze przed nami. Wydaje mi się, zbliża się jakiś sposób na samotność. I wiesz co? Jest super! Po tym wszystkim, zanim było: małe dziecko zapukał 15 i poleciał – miłość, romans, 8 marca. A potem złamane serce, łzy i nowa misja. Wystarczy wyobrazić sobie pytanie: dziewczyny nie spotkać nikogo, ale czeka na tego singla. Fikcja żadnych! Ale nie, nie fantasy! I nawet spotkał tych, którzy celowo unikają jakiegokolwiek związku.

load...

Zawartość:

Ostatnio, młodszy brat narzekał. Jak, jak dziewczyna, ale kontakt nie jest. On mówi: „Znajdź sobie kogoś innego do klejenia, nie jestem zainteresowany.” Polecam, oczywiście, słuchać jej opinii, ale mój brat nie chce się wycofać. Problem polega na tym, że spotkał ją w sieci. Jeśli w prawdziwym życiu – to byłoby o wiele łatwiejsze. I co mu powiedzieć? Aby dodatkowo wyjął wiadomości? Nie mam pojęcia.

Will głównego nurtu?

Z jednej strony, nie ma nic złego w spokoju: dlaczego tracić czasu, energii i wysiłku, aby osoby, z którymi nie można zobaczyć przyszłość? Jest nawet pochwały, bo nie idą w ślad za opinią publiczną, która musi, robi ciekawe rzeczy, a nie być rozproszony przez osobę kogoś błotniste, obecnie mieszka ich życia, które jest „dobrze, tak sobie.”

load...

Ale co, jeśli pojechaliśmy do faceta, znacznie lepiej niż inni, który mieszka na podobnej zasadzie, a ty – jedyny, który lubił go za to przez długi czas. A potem bam – „Nie jestem zainteresowany w miłości i tak dalej.” Po prostu chciał dać kota. Ale nie, nie biorąc pod uwagę – miała zaledwie dwadzieścia lat, a ona ma przed sobą świetlaną przyszłość.

Jak epidemii „odchylaniu ryby” i „kacze usta” – główny nurt może stać się cokolwiek. Jeśli w 1960 roku na świecie, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, „szalonej” hipisi z ich stosunkowo liberalnych poglądów na temat relacji, wolny seks i wszystko to, dlaczego nie może teraz wejść w modzie czystości? Tak, ale nie wiele osób już wie, co w tym wszystkim chodzi. Podobnie jak wcześniej, aby mieć seks nie jest tak łatwo leczyć. Tak więc, przynajmniej teoretycznie, że wszystko jest możliwe.

Jakie są korzyści dla dziewcząt?

Czy warto wygląd za jakiekolwiek korzyści? Dlaczego nie? Gdy większość młoda dziewczyna chce mieć związek? Od 15 lat, tak sądzę. Później, pragnienie, aby mieć „bratnią duszę” trochę znikną, ale po 22 startów za bardzo starannej selekcji kandydatów. 15 – jest to czas, kiedy myśli o facetów, „och, jak wcześnie”, ale mimo to „och, jak chcę.”

Chet nie chce rozmawiać teraz o negatywnym wpływie na proces uczenia się i tak dalej. Ale to jest właśnie czas, kiedy trzeba ostrożnie położyć fundament dla ich przyszłego dobrobytu. Ale wielu, a 20 nie zawsze są w stanie poradzić sobie z ich zamiatanie poczuciem miłości do młodego człowieka, co do powiedzenia o 16, 17, 18 lat. Cóż, przynajmniej jeśli facet zachowuje trzeźwy umysł.

Czy muszę zrezygnować ze wszystkich chłopaków? Chyba nie, bo wtedy można ewentualnie przegapić. Chociaż statystyki pokazują, rozwód, są rzadkie w tak młodym wieku. Nawet jako wystarczająco dojrzałe, ludzie są często przyznawane romantycznych pierwszych randek i odpychają od siebie wszelkie podejrzenia „niekompetencji” młodego mężczyzny. Co możemy powiedzieć o 18 lat.

0.

„Lepiej jest głodować niż jeść. Bądź lepszy niż sama byle kim” (Omar Chajjam). I lepiej nie spotkać w ogóle, niż z byle kim. Od siebie dodał. Więc będę dalej rozmawiać z bratem rzucić rower … Mimo dobrego roweru. A mój brat jest również dobrym facetem.

Ivan Sopiga

load...