Mit piękna w jego przydatności do odchudzania

Zawartość

Kto nie zna mit piękna – to taka konstrukcja psychiczna, przekonywanie kobiet, które w najmniejszym stopniu wygląd niedoskonałości czyni je „drugiej klasy” w społeczeństwie. Pochodna mitem – specjalny stosunek do siebie jako człowieka zwanego cierpieć do końca życia. Zazwyczaj „mitologiczne” panie spędzają pół życia na diecie, a druga połowa mojego życia w cardio, które palą się intensywnie raz jadłem w minionym kwartale kanapkę. Mit korzystne głównie kupowane diety odchudzające, kosmetyki i różne programy magiczne odchudzanie.

load...

[Powrót do spisu treści]

Czy jest to możliwe do zrobienia kondycję i uniknąć „mity”

W rzeczywistości, teoretycy wierzą w tę całą aberrację Fitness Uroda. Norma – trening dla zdrowia i przyjemności. Ale powiedz mi szczerze, kto może 100% powiedzieć, że jest wolny od chęci przekształcenia rysunku za pomocą sprawności? Tak, być może nikt.

Ale nawet z własnej karty w klubie fitness nie znaczy, że masz niską samoocenę, a będziesz kupić diety. Ważne jest podejście do treningu.

Większość zajęć grupowych w klubie fitness jest uważany za panaceum na wszystkie inne problemy ze stylem życia, takich jak:

  • Niewystarczającej ilości snu;
  • Niedostateczna ilość ruchu w życiu codziennym;
  • Nadmierna ilość kalorii w diecie, niesymetryczne skład diety, nadmierne korzystanie z niezdrowych składników obiektywnie (sól, nadmiar kofeiny, konserwanty, sztuczne słodziki)

W rzeczywistości, tylko do ćwiczeń powinny wzmocnić wysiłki we wszystkich innych dziedzinach życia, aby być naprawdę zdrowe ćwiczenia.

load...

[Powrót do spisu treści]

Gdy sport – nie znaczy dobre

Klasyczna sytuacja – nie wyspać i zaplanować swój trening. Kobieta Reference, nie zależy od „pracy na zewnątrz,” idź do domu i spać. Ale prawdziwa jest prawdopodobne, aby przejść do siłowni i będzie spać tam, w samym procesie szkolenia.

Nie ma dość dużo pracy nad sobą, a na priorytetach. Nawet jeśli to tylko „w trosce o zmniejszenie masy ciała”, aby powtórzyć sztuczkę z ćwiczeń na ciele sennym zbyt często oznacza to, że aby osiągnąć swoje cele. Wyjścia, szczególnie racjonalne, sytuacja nie jest – jeśli nie znaleźć czasu na sen, aby osiągnąć Fitness Uroda nie jest szczególnie pomocne.

Około natychmiast leży rozróżnienie przydatności „dla siebie” i sprawności zawodowej „kariery”. W tym ostatnim przypadku, powszechnie stosowane różne obiekty sprzed treningu i energię „wypracować podczas tego za wszelką cenę.”

Jednak zdecydowana większość specjalistów od sprzedaży nie używki i torturowany miłośników życia. Jeśli zdecydujesz stałego podawania kofeiny i innych stymulantów, uświadomić sobie, że większość z tych działań nie mają nic wspólnego ze zdrowiem.

[Powrót do spisu treści]

Zapobiega ryzyko

Coraz częściej w amatorskim przydatności nie czai bardzo dobre cechy sportu zawodowego.

skupienia się na wynikach

Jak nie: sporządzić harmonogram twardego, na przykład, utrata masy ciała, i starają się „wycisnąć” go za pomocą narzędzi takich jak zabawy głodzenie, nadmierne cardio i różne mono-diety.

Jak to zrobić w fitness: sporządzenie harmonogramu utraty wagi, ale nie koncentrują się na ile kg trzeba „połączyć” się w czasie, i od tego, jak jasno i pięknie wykonywania czynności, aby zmienić styl życia. Bądź jednostek sprawozdawczych, na przykład, dni „hitów” w korytarzu wysokokaloryczne i kompetentnie przeprowadzonego szkolenia, a także „kompletny noc snu”, a nie liczba spadła kg. Jeśli zrobisz wszystko dobrze, nadal wyprzedzić kg dla tych, którzy martwią się każdy z nich, a cierpią na przemian na czczo i jedzenia.

Używanie „oznacza przywrócenie”

Jak się nie robić: Sprzedam rogami, online proszku Chińska Golden żubra lub nowy peptyd „dodatkowo mylące dużo cyfr i liter.” Zapoznaj się z instrukcjami, nie zwracając uwagi na dziwne mrowienie w okolicy nerek, okresowo drżenie rąk i niespokojny stan umysłu. W dalszym ciągu podejmować nawet po pojawieniu się objawów, sugerując chorobę.

Jak to zrobić w fitness: zmęczony? Pamiętacie „Rozładowanie mikrocykl”. Jeśli naprawdę po prostu nie może podnosić ciężary, chodzić kilka tygodni do Pilates, do basenu i sauny. Nieco wykończenia przybycie kalorii i nadal schudnąć. Po „rozładunku” powrót szok treningu. Bardzo zmęczony, i czujesz, że cała sprawa w ubogiej diety z witamin i minerałów? … Idź do lekarza o receptę na witaminy. Niezależnie od tego, pożądane jest również udać się do endokrynologa, trochę. Zmęczony tak, że chcę się zabić na samą wzmiankę o diety i ćwiczeń fizycznych? Wysiąść na niskokaloryczne lub „niedoborem” dieta wspierać dietę i pozostać na niej przez kilka tygodni, co najmniej. Skrócenie czasu trwania szoku diety 2-4 tygodni, i mieć pewność, aby spędzić trochę czasu na kalorii konserwacji.

Pokonanie sobie

Jak nie robić: Czy, na przykład, uraz. Stały lekarza. Lub na zimno z temperaturą. Wypełniony heroizmu, to wykopać halę i trenować tam od ostatnich sił. Powtórz Własowa feat zwykle nie prowadzą do tych samych rezultatów, a na konieczność dłuższego czasu stosować się do trybu „medyczno-emeryt” z pieszej 2 km dziennie.

Jak to zrobić w fitness: w celu przeprowadzenia się do domu i iść cały okres rehabilitacji, jakbyś był leniwy w szkole i nie chce iść do wychowania fizycznego. Zostaw skruchę i inne cierpienia psychicznego. Jeśli chcesz zaangażować się w fitness, wrócisz do niej tak szybko, jak to tylko możliwe.

A głównym „negatywne” mitu Beauty – jest fakt, że zmusza nas do zakupu niepotrzebnych rzeczy „do fitness”. Jak mogę usunąć to? Poświęć trochę czasu, aby przeczytać o daremności wszystkich tych magicznych spodnie, magicznych bieżnie domowych i gorsetów talii. Wystarczy wziąć za pewnik fakt, że większość kobiet nie jeść w żywieniu sportowców dawkowanie kulturystycznych mistrzów. I zrozumieć, że-food diet nie sprawi, że cienkie.

I tak, to pogodzić się z faktem, że zawsze chcesz być nieco ładniejszy, i prawdopodobnie będzie to zrobić poprzez poprawę swój program treningowy. Dla nas – to jest normą. I lepiej przestać denerwować nad faktem, że nie wszystko zawsze idzie zgodnie z planem.

load...