Misjonarz pozycji: sex klasyczny i jego współczesne interpretacje

Zawartość:

Missionary Position – jest to jeden z najbardziej popularnych sposobów intymności, która jest pierwszym krokiem do nauki wszystkie niuanse seksu. U osób, pozycja ta jest często ironicznie nazywany pracowników i chłopów. Legenda głosi, że nazwa misjonarza, że ​​otrzymane przez tubylców Pacyfiku. Chrześcijanie, którzy je uczestniczyć aktywnie głoszenie w pozycji seksualnych „twarzą w twarz”, które dla mieszkańców był wielkim odkryciem. Tak nazwali te rzeczy dziwne, ich zdaniem, stanowisko dla kochać misjonarza.

load...

Według niektórych innych źródeł, jego nazwa zyskała pozycję wiele wieków temu, w czasach, gdy wpływ Kościoła na życie ludzi była silna i niezachwiana. I przesyła je do wszystkich dziedzinach, w tym płeć, do którego ministrowie religii byli traktowani bardzo negatywnie. Wystarczy odwołać je intymności, oczywiście, nie mogło – Kościół potrzebuje stada. I dlatego kapłani recepty, aby chronić wiernych przed korupcją i nie stracić swoje stanowisko, było to: „Mąż i żona powinni kochać tylko w klasycznej pozycji misjonarskiej, w przeciwnym razie – wyklęty i wszystkie wychodzące z niego konsekwencje.”.

Niedoświadczony w tych sprawach, bogobojny zgromadzenie bezkrytycznie następnie te instrukcje posłusznie płodu i mnożyć. Jednak niektórzy, oczywiście, chuliganów i plucie na anatema, oddają się rozpuście, testowanie w praktyce różnych pozycjach seksualnych. Często jest to klasyczne pozy kobiety uniemożliwiło mieć orgazm. Jednak w innych wariantach płci zostaną omówione w innym artykule. W międzyczasie, warto zwrócić uwagę na intymność w pozycji misjonarskiej, lub jak to nazywa, robotnicy i chłopi.

Jak wiecie, klasyczny stosunek seksualny – to taki, w którym mężczyzna i kobieta leżą tego rodzaju kanapki twarzą w twarz. Taka sytuacja jest w stanie w pełni zaspokoić, może tylko tych, którzy dopiero zaczynają trwać sztukę seksu. Cóż, być może, nawet osoby zaangażowane w ich mocy ceł. Nawiasem mówiąc, ostatnia rozmowa o nietradycyjnych lokalizacji dla kochania ogólnie nieciekawe. Chociaż … Kto wie, może zaproponowaliśmy szereg opcji intymności wzbudzić w tych zimnych ludzi prawdziwy wulkan namiętności … No cóż, nie rozprasza.

Wyposażenie sex w klasycznej pozie

Co do techniki płci, jest bardzo prosta. Kobieta w klasycznej pozie leży na plecach i pchnął proste lub zgięte kolana na bok. Człowiek, przenosząc ciężar ciała na rękach, upadki na szczycie swojego partnera i wchodzi do pochwy penisa. Może to prowadzić swoje ręce – to daje intymność bardziej ostre, zwłaszcza jeśli państwo będzie w rękach kobiet. Penis promować lepiej powoli – pochwy staje się wilgotne i lepiej dostosować się do jego wielkości.

load...

Gdy członek przeniknął do środka, partnerzy zaczynają budować zwrotny lub obrotowy ruch bioder w jedną stronę, potem w drugą. Okrągłe ruchy w pozycji misjonarskiej od czasu do czasu mogą być zmieniane w rytmicznym tyłu i do przodu, poruszać biodrami, silne drżenie. Jeśli kobieta, nogi ugięte, stopy wypoczęte mocno do materaca i unieś biodra tak wysokie, jak to możliwe, penis penetruje pochwę do maksymalnej głębokości, że będą sprawiać przyjemność swojemu partnerowi. Jeśli ciało pozwala paniom, nogi podczas stosunku płciowego mogą być umieszczone na ramionach mężczyzn. Pomaga także członkiem wejść jak najgłębiej, aby stymulować silny i potężny orgazm.

Nawiasem mówiąc, nie należy lekceważyć, a oczywiste racjonalność pozycji misjonarskiej. I niech nowoczesne kochając obie płcie powąchał ow okolicach zwykłym łóżku i szukasz bardziej ekstremalnych miejsc do uprawiania seksu w różnych pozach, ale z tak zwanym „domowym” seksu, szczególnie w zimnych porach roku, w dalszym ciągu aktualna. I to jest pozycja misjonarska pozwala cieszyć się go pod ciepłym kocem.

Opisana sytuacja klasycznego dla mężczyzn to unikalny sposób, aby pokazać swoją doskonałą kondycję fizyczną umiłowani, i jeśli to konieczne, a następnie zastąpić trening siłowy na siłowni, ponieważ pozwala trenować mięśnie ud, pośladków i brzucha. Na łokciu lub rynkowych, można zaskoczyć swojego partnera piękną rzeźbę mięśni na klatce piersiowej, ramionach i przedramionach. Ale pozycja misjonarska kobiety pozwala odpocząć i dobrze się bawić, poddając ulubionym.

Pozytywne aspekty seks klasyczny

Więc, co jest dobra pozycja misjonarska? Po pierwsze, w „twarzą w twarz”, aby łatwo udostępniać pocałunków i gry wstępnej, stopniowo poznając wszystkie nowe aspekty seksu i zmysłowych przyjemności. Po drugie, człowiek, który znajduje się na górze, to daje możliwość poczuć pewnego rodzaju władcy nad biednej kobiety uległe. I z reguły, jak obu partnerów.

Po trzecie, nie jest konieczne, aby usunąć pewną romans i płytkę nazębną, jest nierozłącznie związane z tym przepisem. Można zobaczyć twarz i oczy wybrańców, uzyskanie przyjemności z ich ekspresja, jak zmienia się zmniejsza mięsień w paroksyzmie namiętności, gdy wystąpi orgazm. A z estetycznego punktu widzenia, sytuacja sama wygląda całkiem atrakcyjna, to nic dziwnego, najbardziej artystycznych bohaterów filmowych uprawiać seks w ten sposób.

Pozycja misjonarska jest dobra na fakt, że nie wymaga elastyczności i bogate doświadczenie w dziedzinie seksu. Dlatego partnerzy po raz pierwszy poznać siebie poprzez seks, nie czują się w stanie wiele niedogodności. Ponadto, wiele kobiet po prostu w klasycznych pozycjach można przeżyć orgazm pochwowy. A ludzie, którzy mają problemy z potencją, w ten sposób jest o wiele łatwiejsze do spełnienia ulubionym i czuć „wysoka”.

Kolejną zaletą tej sytuacji jest to, że pozwala partnerami są ściśle stłoczeni i uzyskać inne niż seksualne, a nawet emocjonalne zadowolenie. Łechtaczka jest kobietą w takim położeniu bliskim kontakcie z męskiego chrząstek, a to przyczynia się do wysokiego prawdopodobieństwa, aby uzyskać jasny, czasem wielokrotnego orgazmu. A co najważniejsze, jest niezależne od wielkości prącia i głębokości zanurzenia w pochwie.

Dlatego wielu z płci pięknej seks ulubionej pozycji – misjonarza, ponieważ jest to pierwszy raz, to pomaga odkryć głębię własnej seksualności (o ile, oczywiście, człowiek zrobi ze swoim partnerem delikatnie i czule). Dodatkowo taki scenariusz pozwala zarówno miłośnicy seksu jest wielki, aby zbadać strukturę ciała względem siebie, a jeśli dwa idą dalej kontynuować swój związek, są one w stanie lepiej dostosować się i zrozumieć, że zapewnia maksymalną przyjemność wybranych.

Wady pozycja misjonarska

To gdzie to jest możliwe, aby miłość w klasycznej pozie, jest więc w przestrzeni. Faktycznie, w warunkach nieważkości jest znacznie łatwiej unoszą się, a nie leżą. Nawiasem mówiąc, nie jest sam seks – to fantazja czy rzeczywistość? Z pewnością Ekstremaly przyszłości będzie wymyślić jakiś sposób, aby uzyskać kosmicznego orgazmu. W międzyczasie, nadarzyła się okazja, że ​​nie będziemy rozmawiać o bardziej prozaicznych przyczyn niechęci do pozycji misjonarskiej.

Pozycja ta nie sprzyja feministki. Oni traktują go jako sposób przejaw męskiej dominacji i pogardy dla słabszej płci. A błyszczące magazyny dla kobiet niestrudzenie powtarza, że ​​mężczyźni, którzy uprawiają seks w tej klasycznej pozie, może być notorycznie zazdrosny, skąpiec, o awanturnik, palacz z doświadczeniem, utajone alkoholikiem i tak dalej. W skrócie, zdecydowanie nałożyć obraz bezwartościowe osobę, która nie jest w stanie exploitów oraz, dodatkowo, jest złym kochankiem.

Jak to wszystko prawda? Po tym wszystkim, jeśli wierzyć czasopism, połowa naszych ludzi jest przypisana do tego typu zachowań nieatrakcyjne. Tak czy zaakceptować prawdę przypuszczeń cudzych, biorąc pod uwagę w świetle czyichś fantazji głupie pragnienie partnerem dostać orgazmu, stosując klasyczną metodę kochać?

Niewątpliwie, uważany celem postawa ma swoje wady. Kobiety namaścić które muszą wytrzymać duże znaczenie na siebie partnera, nie ma miejsca do manewru, więc trzeba dostosować się do rytmu i amplitudy kochanka. Ponadto, nie wszyscy przedstawiciele silniejszej płci zrozumieć potrzebę stymulacji łechtaczki, po prostu ignorując go. A to może nie lubi kobiet, ponieważ większość jest osiągnięty orgazm lub osiągnąć wymaga to bardzo dużo czasu. Jeśli chodzi o mężczyzn, napięcia mięśni rąk czasami powoduje przedwczesny wytrysk. A w ogóle, eksperci w sprawach seksualnych nie zalecają seks klasyczny stanowią ci, którzy są skłonni do „szybko zakończyć”.

Niechęć do pozycji misjonarskiej, wiele osób związanych z faktem, że, ich zdaniem, niemożliwe jest, aby różnicować. A seks zamienia się w rutynę, orgazm nie jest już przypominają fajerwerki, a łoże małżeńskie staje się środkiem prostu dobrze spać. Ten powszechny mit jest zdemaskowana z powodzeniem w następnym rozdziale. Najbardziej interesujące jest to, że większość ludzi jest kochać się w pozycji misjonarskiej nawet nie jest tego świadomy. Faktem jest, że jesteśmy w mocy stereotypu, że klasyczny pozować do intymności wygląda i nazywa się takie, jeśli obie nogi kobiet w całej płaszczyźnie dotknąć łóżko. Ale tak nie jest. Wystarczy, istnieją różnice, został z powodzeniem stosowane przez wielu. Ale są one oparte na niesławny pozycji misjonarskiej.

Jak urozmaicić klasyczną pozycję misjonarską?

Co dziwne, ale takie z pozoru proste sex positions tam przez czterdzieści odmian. Na przykład, kobieta może leżeć na plecach, jak to możliwe od siebie kolan giętych nogach, człowiek jest umieszczony na górze, opierając się na kolanach i łokciach. Gdy członek wchodzi do pochwy, partner ciągnie jedną nogę między nogi partnera. Gonady są umieszczone w tym przypadku pod kątem, który daje możliwość zwiększenia tarcia pomiędzy nimi podczas ruchu. Pozwoli to na kobietę do orgazmu szybciej.

Inna wersja klasycznych pozycji seksualnych wymaga obcisłe nogi partnera zamknięcia po jego wejściu członka mężczyzn leżących na wierzchu. Można go wcisnąć kolana gięte i uścisk nóg swego przyjaciela. W tym położeniu, penis wnika głęboko do wnętrza pochwy. Nieźle, iw ten sposób, gdy kobieta leży na plecach, kolana zgięte przycisnął do piersi, a człowiek zstępuje z góry, a nie opierając się na nim. Jeżeli umieszcza się pod pośladkami pań poduszkę i zawinięte w koc wałka, to zwiększa ciśnienie na penisa słynny punkt G. Ale wielu przedstawicieli płci pięknej nie tylko marzyć o tym!

Aby urozmaicić klasyczny sposób seks może być tak: Partner podnosi nogi skrzyżowane, partnera, stojąc na kolanach szeroko rozstawione, wkłada do swojego penisa. Ta poza wzmacnia skurcze penisa, przyczyniając się do jej dodatkowego tarcia kobiecych stóp i doprowadza do orgazmu. Wielka przyjemność dla pozycji misjonarskiej, kiedy leży na plecach kobiety unosi jedną nogę, przyciska go do piersi, i osiadł na małej bocznej człowiek wchodzi do niego z góry. Sex klasyczny zwykle udostępnia taką opcję: kobieta szeroko rozprzestrzenia się na kolana, a po jego wejściu penisa, rzuca jedną nogę przez ramię mężczyzny, a inne ściąga na łóżku.

Inny widok pozycja misjonarska jest to, że partner leży na plecach, krzyżuje nogi w kostkach, człowiek siedzi na nim. Inny typ opisany pozycja – z kobietą na górze odsuwane od siebie lub przeciwnie, przesunięte nogi. W skrócie, w razie potrzeby, a najbardziej banalne pozycji intymności może być przekształcony w arcydziele podobnego.

Jeśli seks w klasycznej pozie już zbadane jesteś znudzony i porządek, a od dwóch lub trzech innych popularnych opcji kochania też radość, nie ma zbyt wiele czasu na zwiedzanie egzotycznych sposobów. Po tym wszystkim, ludzie powinni być szczęśliwi i emocjonalny harmonia bez prawdziwej przyjemności zmysłowych, który jest orgazm, jest nie do pomyślenia. Tak więc eksperymentować i bawić się z seksem!

load...