Miód z cellulitem: Przepisy i przewodnikiem do kompilacji masek

Korzyści z tego produktu, każdy z nas zna z pierwszej ręki. Posiada unikalne właściwości, a równocześnie nieoczekiwanie przyjemny smak. To pachnący i aromatyczny miód! Oczywiście, dobrze jest „smak”, pijąc dobrą herbatę. Bardzo często, to wykorzystać jako środek leczniczy, co pomaga uporać się z różnych schorzeń. Stosowany jest ten dar natury, a w kosmetologii. Dobra pomoc miód cellulitu, i jesteśmy gotowi, aby powiedzieć, jak go używać.

load...

Zawartość:

Korzyści z miodem dla

Skóry

Na korzystne działanie miodu na skórze jeszcze poznać naszych przodków, tak często używaliśmy produkt, gdy wzrosła w wannie. Miód pomaga nasycić skórę wilgoci, odżywia je z cennych substancji, a także dezynfekuje. Nie mniej skuteczne w leczeniu cellulitu miodu. Obszary problemowe są dokręcone, a skóra staje się gładka i aksamitna. Stopniowo poprawia równowagę wodno-solną oraz ogólny ton ciała.

load...

Charakterystyka Zastosowanie

Produktu. Ponieważ jest to produkt naturalny, można go używać osoby z różnych rodzajów skóry. Konieczne jest, aby sprawdzić, czy nie jesteś uczulony na to. Pamiętaj, że miód w walce z cellulitem daje dobre rezultaty, ale jest silny biostymulator. Należy zachować ostrożność podczas stosowania dla osób cierpiących na choroby układu krążenia, cukrzyca.

W walce z defektów skóry miodu jest używany jako jeden ze składników masek, a także środki do preparatów do masażu i kąpieli. Poniżej opisujemy, jak jest on stosowany jako pierwszy.

Rodzaje masek cellulitu

Maski, które zawierają miód, są skuteczne produkty kosmetyczne. Pomagają schudnąć, poprawić przemianę materii, normalizuje krążenie krwi i układu limfatycznego. Poza produktem głównym innych składników obejmują maski.

Na przykład, bardzo dobra pomoc z cellulitem z miodem musztarda. Biorą w równych częściach i zrobić gęstą zawiesinę, która jest stosowana do brzucha, ud i pośladków. Następnie, te części warstwy opasania ciało i umieścić na szczycie ciepłych spodni lub paska. Efekt będzie lepszy, jeśli w ciągu pół godziny będzie można wykonywać.

Dobrze ugruntowana i inne maski:

 • Miód-Oil

Mieszanina jest przygotowywany z 200 g miodu z kilkoma kroplami olejku eterycznego (najlepiej – pomarańczowym, grejpfrutowym lub cytryny).

 • Honey-octowego

200 g głównym produktem są zmieszane z cydru jabłkowego lub octu winnego (kilka łyżek stołowych). Ponieważ ocet ma działanie ocieplające, podczas gdy maska ​​jest znacznie zwiększona krążenie krwi i przyspiesza proces odchudzania.

 • Miód alkoholu

Ta sama ilość miodu rozcieńczyć wódki lub alkoholem (2 łyżki. Łyżki). Maska ta nie może być stosowana dla tych, którzy mają suchą skórę, ponieważ ma wpływ na wysuszenie.

 • Miodowo-mleczny

Med miesza się z mleka lub śmietany w stosunku 2:1 . Ta maska ​​jest dobre odżywia skórę i służy jako profilaktyki rozwoju cellulitu.

Prawidłowe stosowanie kompozycji leczniczych

Powyżej mamy wymienione kilka opcji dla masek, które dają wyobrażenie o tym, jak pozbyć się cellulitu za pomocą miodu. W celu dokonania nastąpiło szybciej, ważne jest, aby odpowiednio przygotować i stosować.

 1. Po pierwsze, wszystkie elementy niezbędne do dobrze wymieszać do utworzenia jednolitego i stosunkowo gęstą masę.
 2. Kompozycje

 3. Nałożyć na czystą, suchą skórę obszarów problemowych (można na całe ciało).
 4. Po zastosowaniu potrzebę zawinąć nogi lub brzuch warstewka lub folia do zamocowania, a następnie zbierać pod ciepłym kocem.
 5. Więc można spokojnie położyć się do pół godziny, a następnie zmyć maskę pod prysznicem. Jeśli czujesz dyskomfort lub spalanie, zrób to wcześniej.
 6. Po zabiegu skóra jest konieczne nawilżać przy pomocy kremu lub lotionu.
 7. Przepis na maskę miodu cellulit

  Przy regularnym przeprowadzaniu tych procedur, można zobaczyć wynik, że będziesz mile zaskoczony. Okazuje się, że miód jest w stanie pokonać i cellulitu! W ten sposób można zobaczyć na własne oczy. Powodzenia!

load...