Miód Wrap cellulitu w domu: Istotą procedury i przeciwwskazania

Okłady, jako środek w walce o idealnej figurze, są obecnie coraz bardziej popularne. Ten zabieg kosmetyczny jest z powodzeniem przeprowadzone przez ekspertów z salonów kosmetycznych. Ale jeśli z jakiegoś powodu nie mogą uczestniczyć w takiej instytucji, można dokonać miodu cellulitu Body Wrap w domu. Jak upewnić się, aby to zrobić w bardzo prosty sposób. Zostanie to omówione w artykule.

load...

Zawartość:

Dobroczynne właściwości naturalnego produktu

Wrap z miodem jest przydatna nie tylko dla skóry, ale także całego organizmu:

 • pomaga usunąć nadmiar płynu nagromadzonego, czyli usuwa obrzęki ..;
 • Wykorzystanie

 • Tego produktu – umiejętność poprawić układ odpornościowy i pozbyć się ciała odpadów i substancji toksycznych;
 • Taka procedura ma pozytywny wpływ na procesy przemiany materii, łącznie z tymi, które występują w podskórnej tkanki tłuszczowej;
 • Regularnych okładów w celu poprawy kondycji skóry, wygładza ją dostępny na blizny, przywracają jej elastyczność;
 • Poprawić „skręty” swojego ciała, a skóra staje się gładka, miękka i aksamitna.

Efekt ten jest oparty na korzystnych właściwościach miodu. Obejmuje on ponadto witamin A, K, C, E jest zestaw pierwiastków śladowych i aminokwasów. Podczas okłady te cenne substancje pomagają pozbyć się cellulitu, ponieważ wpływ na stan podskórnej tkanki tłuszczowej. Ponadto, odżywiają, nawilżają i zmiękczają skórę.

load...

Jak to miód okład cellulit

Gruntowanie

Przed zabiegiem, trzeba pozbyć się martwych komórek skóry. Szczególną uwagę należy zwrócić na obszarach problemowych. Jako peeling, można użyć gotowych kosmetyków, lub skorzystać z tego, co jest w domu – sól do kawy, cukier, płatki owsiane lub morską. Tak więc użyteczne składniki środka terapeutycznego będzie łatwiej przenika do głębszych warstw skóry.

Kolejność

Aby owinąć w domu, trzeba wykonać tę procedurę:

 • Miód naturalny (10-15 łyżek) ogrzewa się w łaźni wodnej.

  Uwaga! Przy wysokich temperaturach, miód może stracić swoje właściwości lecznicze. Najlepiej jest użyć ciekłego produktu – to topi się szybciej.

 • Zastosuj miód równomiernie na obszarach problemowych – pośladków, ud i brzucha.
 • Przykryć tym miejscu jedzenie folią. Pozostaje w tym stanie od 40 do 60 minut. W tym czasie, można leżeć, pokryte ciepłym kocem. Jeśli masz pilną sprawę w domu, można zrobić je. Tylko wstępnie założyć ciepłe rajstopy lub spodnie w górnej części filmu.
 • Po upływie tego czasu, trzeba spłukać pod prysznicem (mydło nie jest używany). Następnie skórę nawilżający balsam do ciała lub mleko.

Odmiany okładów leczniczych

Dla większego efektu, mogą być wykonywane przez cellulitu Body Wrap jest nie tylko miód, ale także, aby połączyć je z różnych naturalnych produktów – gorczycy, mleka, octu jabłkowego, kawa, olejków eterycznych. Oto niektóre z tych preparatów:

 • miodu z octem jabłkowym. należy przygotować mieszaninę wziąć 200 g płynnego miodu i wymieszać z 1-3 sztuki. łyżki jabłkowy cydr lub octu winnego. Może on być lekko rozcieńczony wodą. Ocet jest przydatna, ponieważ poprawia krążenie.
 • Miód z olejkami eterycznymi. do niezbędnej ilości miodu dodaje 2-4 krople oleju – cytryny, pomarańczy lub grejpfrutów. Olejki eteryczne cytrusowe mają właściwości antycellulitowe i promować utrata masy ciała.
 • miodu ze śmietany lub mleka. Miód Wrap cellulitu z tych produktów jest również odżywia skórę. Mieszaninę wytwarza się w sposób następujący: miód zmieszano z mleka w proszku, lub śmietanki w stosunku 2:1 . Na przykład, artykuł 10. Miód dodać 5 łyżek. łyżki suchych produktów mlecznych.
 • Miód z gorczycy. połączenie kontrastowych smaków i daje wyjątkowo dobre wyniki. Przez gorczyca pobudza przepływ krwi do powierzchni skóry. W tej chwili nie jest aktywnym upłynnianie złogów tłuszczu. W konsekwencji, „skórka pomarańczowa” zaczyna spadać. Skład miodu musztarda stymuluje usuwanie toksyn i odpadów. Aby przygotować tę mieszaninę do owijania trzeba wziąć 4 łyżki. łyżki miodu i taką samą ilość proszku gorczycy (stosunek 1:1 ). Otrzymana waga stosowana jest do obszarów problemowych i pokrywa folią. Potem owija skórę należy obficie zwilżyć za pomocą kosmetyków.

Ważne! Po dokonaniu okład z miodem musztarda z cellulitem, może czuć się silne uczucie pieczenia. W tym przypadku, umyć naniesionej mieszaniny i gotować je w przyszłości, z mniejszą ilością proszku gorczycy.

Przeciwwskazania

Procedurę

Prawie wszystkie procedury mają przeciwwskazań. Okłady z miodu zabronione tych, którzy są podatni na wysokie ciśnienie krwi i ma chorobę układu sercowo-naczyniowego żyły, cukrzyca, żylaki. Nie można zrobić je na uszkodzonym i chorej skóry. Przed rozpoczęciem odzyskiwania należy sprawdzić, czy masz alergię na ten produkt.

Miodowo-musztardowym okład

Jak rozumiesz ten prosty zabieg kosmetyczny można łatwo zrobić w domu. Więc nie tylko poprawić stan swojej skóry, ale także zaoszczędzić czas i pieniądze! Życzymy dobrego zdrowia i słonecznym nastroju!

load...