Miód masaż w domu: lekarstwo na cellulit

Zawartość:

Czy wiesz jakie zwierzę jest najbardziej popularna w Polsce? Prażone kogut. To on sprawia, że ​​kobiety nagrane w siłowni na tydzień przed wyjazdem do morza i kupować drogiego kremu w ciągu 50 lat, kiedy zmarszczki są już zmarszczył twarz. Żaden zrobi cały czas – pociągnąć postać wczesną wiosną i regularnej pielęgnacji skóry. Ale nasze dziewczyny mają nadzieję na magiczny „może” iw efekcie są bardzo zaskoczeni, gdy w tygodniu nie odejdzie szkolenia cellulit, a dodatkowy ciężar jakoś pozostają na swoich miejscach.

load...

Czy uważasz, że w końcu zaczną analizować swoje błędy i schudnąć z góry? Na pewno nie! Kobiety wolą besztać siłownie, trenerów, zakłócenia hormonalne, ale nie ja. A tylko niewielki odsetek kobiet (nadal narzekają na czynniki zewnętrzne) rozpocząć poważną walkę z cellulitem i fałdy na pasie. Są one zapisywane w basenie, przejść na dietę i zorganizować zbiorowe jogging w godzinach porannych. I tych, którzy idą na szkolenie nie pozwala na napięty harmonogram prac, zapisz masaż miodowy w domu. Składnik naturalny rozgrzewa nie tylko ciało i wspomaga utratę wagi, ale również skutecznie eliminuje cellulit. Dlatego, jeśli chcesz mieć na morze i stary kostium kąpielowy nie pasuje na rysunku, nauczyć się schudnąć na własną rękę, tym bardziej, że technika masażu miód jest bardzo prosta.

Korzyści z miodem

Fakt, że miód jest wiedzieć wszystko. Prawie każda rodzina jest przechowywany miód na zimę, aby dodać do herbaty na przeziębienie, zrobić okłady lub po prostu umieścić w na smak naleśników. Jakie są jego cechy? Po pierwsze, jest całkowicie naturalnym produktem. Po drugie, miód zawiera wiele cennych substancji, jak nie znajdziesz w żadnej aptece pakiet witamin. Po trzecie, pszczoły miód już przetworzone, więc jest to bardzo łatwo przyswajalne przez nasz organizm.

Zgadzam się, dużo zalet. Dopiero teraz wykorzystać te same zalety naszych kobiet jakoś nie w pośpiechu, preferując zagranicznych leków i maści, które zawierają egzotyczne rośliny. Jednak oni nie myślą o tym, że egipski lotosu, Muira Puama i Pfaff (jeśli takowe istnieją w naturze) nie są o wiele zdrowsze zwykły polski rumianek. I że miód jest w stanie zrobić znacznie więcej dobrego niż granicą trawy, które nigdy wcześniej nie widział w oczach. Przekonany? Teraz zobaczmy, jak zrobić masaż miodowy.

load...

Technika masażu miód

Na pierwszy rzut oka jest dosyć trudne do zrozumienia, jaka jest skuteczność kłamstwa masaż miodowy. Cóż, miód jest stosowany na skórę, dobrze, poklepała ją po pośladkach. Kilogramów, co stało się potem? Szczególnie podejrzane próbują uzyskać od szczęśliwym posiadaczem smukłej figury Diet Recipes, bardziej sceptyczny umysł zdecydować, że oni po prostu oszukany, a nie masaż cud miód nie robią. Ale to naprawdę działa. I oprócz dodatkowych kilogramów i cellulitu, eliminuje toksyny z ludzkiego, które narosły w organizmie. Masaż odbywa się w trzech etapach (choć bardzo niecierpliwy, albo zbyt zajęty, można zostawić dziewczyny dwa pierwsze punkty wewnętrznego):

 1. Pilling i ujawnienie daleko

  Pierwsza mieszanina miodu nanosi się na skórę z masażem światła. Cząsteczki cukru złuszczają martwe komórki skóry, miód stopniowo rozgrzewa organizm kobiety, pomaga otworzyć pory. Ten etap przygotowawczy, bez których nie może wykonywać żadnej masaż miodowy w domu. Gotować ziemniaki przed wali go na puree, prawda? A skóra powinna być przygotowana do dalszego masażu. Nawiasem mówiąc, masaż miodowy dla mieszaniny powinny być świeże, nezasaharennym. Jeśli druga nie została znaleziona w lodówce, położyć grubą mieszaninę w łaźni wodnej i trochę rozpuści.

 2. Bezpośrednio masować

  Ci, którzy byli na tyle długo, ściera miód owsiankę w skórę, przygotowując ciało do masażu będzie zauważyli fakt, że do końca dłoni procedury muszą trzymać się skóry. Oznacza to, że faza przygotowawcza została zakończona i nadszedł czas, aby rozpocząć bezpośredni masaż. Nie, usunąć lepkie ręce nie ma potrzeby organizmu. Odwrotnie mocno nacisnąć dłonie do skóry, z siłą oderwać je. Możesz krzyczeć, czy procedura jest dość bolesne (zwłaszcza dla tych, którzy nie złożyli depilację).

  Powtórz na wszystkich obszarach problemowych. Tylko zdecydowanie nie gorliwy albo zostawić siniaki na ciele i będzie trwać długo, aby udowodnić drugą połowę, że odciski palców na swoich pośladkach, nie Cute młoda szef, który przez sześć miesięcy jest to przeszkodą w scenach rodzinnych zazdrości.

 3. Terapia vacuum

  Jest to szczególnie mile widziane na trwałe lub zdesperowany. Tutaj masaż odbywa się bez rąk i mały słoik lub pialki. Dołączyć naczynie do lepkiej miodu z ciała i lekkie naciśnięcie. Ciało będzie naciskać banki nadmiaru powietrza i stworzyć swego rodzaju próżni, które pomogą pozbyć się dodatkowych kilogramów i znienawidzonego skórki pomarańczowej. Jednak aby tak się stało, aby przytrzymać masaż próżniowy miód nie powinien być krótszy niż pół godziny. I to jest lepiej, jeśli przed wydać taką samą ilość czasu, w którym normalne ręce masaż miodowy.

Przepisy dla mieszanin masaż miodowy

Teraz, technika masażu miód opanowane, i będzie można nie tylko powtórzyć to, ale czy to dobrze, że nadszedł czas, aby dzielić się receptur mieszanki masażu. Cóż, nie czysty jak miód, będziemy sobie płaszcz, prawda?

Miód i mieszaninę lawendowy

Ten przepis jest bardzo dobry dla tych dziewczyn, które pracują długie godziny i często nerwowego. Miód rozgrzewa ciało, lawenda uspokaja nerwy. Co jeszcze jest potrzebne na piątek wieczorem? Przynajmniej kilka kropli olejków miętowych i cytrynowych. Jeśli mówimy o proporcjach, trzeba będzie mieszać 2 czubate łyżeczki świeżego miodu, 3 krople olejku lawendowego i 5 kropli olejków miętowych i cytrynowych. Nawiasem mówiąc, na mieszaninę dobrze ugnieciono, mieszanie oleju, a dopiero potem dodać do aromatycznej mieszaniny miodu.

Miód eukaliptusowy masaż

Gdzie jest nasze miłośników egzotyki? Ci mają pochodzić z miodem i Estheticians evkalptovuyu mieszaniny, która, w przeciwieństwie do zagranicznych kremy i szampony naprawdę przynieść pożądany efekt. Aby tak się stało, Mix 2 łyżeczki miodu, 5 kropli olejku z cytryny i 2 krople olejków eukaliptusowych i lawendy.

Jałowcowy i mieszaninę miód

Pamiętaj, że jako zapach przekłuwania jałowca? Czy chcesz, aby ten zapach przez długi czas mieszkał w łazience i na skórze? Do tego dodaje się 2 łyżeczki miodu przygotowane do masażu, 3 kropli olejku cytrynowego i jałowca i 2 krople oleju lawendowego i pomarańczy. Mieszaninę tę zaleca się wcierać w skórę natychmiast po przygotowaniu. Dlatego uchylenie wszystko i przejść do masażu miodem.

Miód masaż: Przeciwwskazania

Niestety, jeden panaceum na kolejny okazuje nasilenie istniejącego owrzodzenia. Dlatego, aby masaż miód nie jest włączona do szpitalnego łóżka, uważnie przeczytać listę przeciwwskazań. Pierwsze ostrzeżenie w pośpiechu, aby czytelnicy, którzy są uczuleni na miód. Niestety, masaż miodowy nie zagraża ci. A nie usprawiedliwiać, że nie będą mieli słodkie składniki mieszaniny. Fakt, że miód jest absorbowana przez wszystkie cząstki skóry, a to jest o wiele bardziej poważne, niż gdyby po prostu połknął łyżkę słodkości.

Drugi na liście, a następnie przez pacjentów z nadciśnieniem tętniczym. Mamy Spieszę cię rozczarować, ale masaż miodowy podnosi ciśnienie, więc szukać innego sposobu zwalczania cellulitu. W czasie ciąży, chorób skóry, raka, gruźlicy i chorób sercowo-naczyniowych również będzie służyć miód zła obsługa. Nie zaleca się masaż miodowy żylaków. Jednakże, jeśli nie należą do tej dość długiej listy, można bezpiecznie spędzić procedury masaż miodowy i przygotować się do letnich wakacji.

Subtelności masaż miodowy

Do cellulitu i spadła pod jarzmem słodkim miodem masaż powinien nie tylko poprawne, ale również regularnie. Będziesz potrzebował co najmniej 10-15 sesji (w zależności od stopnia zaniedbania problemu), w odstępach przez cały dzień. Nawiasem mówiąc, kiedy wykonujesz masaż, słuchać własnych uczuć. Jeśli masowanie konkretnego obszaru odczuwa ból lub dyskomfort, to lepiej, aby przejść do obsługi innej części ciała. Jedno miejsce trzeba masować mieszankę miodu nie więcej niż 15 minut. Po zabiegu wziąć gorący prysznic i dokładnie przepłukać resztki miodu z korpusu (przedłużonej ekspozycji na skórze, to może być toksyczny). Może być również stosowany do kremów nawilżających. Tylko nie przesadzaj, lub może zdobyć mieszaninę porów tłuszczowych, które tak dokładnie oczyszczony.

Mamy Spieszę ostrzegają szczególnie niecierpliwy – skutki masażu miód (zwłaszcza jeśli robisz to w domu, a nie w kabinie) będzie zauważalny nie wcześniej niż 6 dniach regularnego stosowania. Miód, bo nie mają magiczną różdżkę, prawda? Więc proszę o cierpliwość i …. Miód!

load...