Miód masaż twarzy: słodka Procedura wideo

Osób

Honey – wspaniały dar natury, który dzięki swoim cennych cech jest powszechnie stosowany w kuchni, medycynie i kosmetologii. Obejmuje ona wiele witamin i minerałów, które wzmacniają kości, naczyń krwionośnych, aby karmić, leczyć rany. Zastosowanie zewnętrznego produktu odmładza skórę i oczyszcza w postaci masek i miód masaż twarzy jest w stanie uzdrowić ciało jako całość.

load...

Zawartość:

Masaż twarzy z cudownym odzyskiwania

Miód zawiera wysoki procent cukrów, które są całkowicie wchłaniane przez organizm. Ma oczyszczanie, działanie antybakteryjne, zwiększa przepływ krwi, reguluje metabolizm zabija bakterie w ciele i na skórze. Osoba, jak również stopy, dłonie mogą mieć wpływ na wszystkie narządy.

 • Masowanie czoło pomaga pozbyć się chorób układu pokarmowego.
 • Znajduje się na zakończeniach nerwowych podbródek pod wpływem co może prowadzić do normalnego układu moczowo-płciowego, chorób ginekologicznych wyleczyć.
 • W przewlekłym zapaleniu oskrzeli, częste zapalenia płuc musiał zostać dłużej na policzkach.
 • Dla serca i naczyń krwionośnych „odpowiedzialnej” czubka nosa.

load...

Preparat oznacza masować

Miodu ma skład wielu kosmetyków, ale ich udział jest bardzo mały, w celu otrzymania znaczącego skutku jest praktycznie niemożliwe. Dlatego, w celu lepszego wykorzystania procedur jest produktem naturalnym, a jednocześnie znacznie ładniejsza twarz będzie bardzo wdzięczny.

Maski na twarz wykonana samodzielnie, rzadko składają się z miodem. Upewnij się, że dodawane są inne składniki. Masaż miodu do twarzy jest tylko słodki upominek.

Najwyższy wynik zapewnia miód grzebień. Zawartość wszystkich składników odżywczych, w tym maksymalnie. Ale jeśli produkt jest przechowywany przez pewien czas, należy go rozgrzać przed masażem. Następnie pożądany efekt można osiągnąć o wiele szybciej.

Dla jednej procedury tylko dwie łyżki cukierki. W przypadku narażenia się na karku i szyi, oznacza to, że dla co jest niezbędne w celu bardziej. Nie przegap swojej attention wargi. Po umieścić na nich miód i delikatnie masować, można się łatwo pozbyć się drobnych pęknięć i łuszczenia, przywracając usta miękkie i aksamitne.

Przeciwwskazania do zabiegu słodkim

Ten niezwykły wartościowy produkt można stosować do każdego rodzaju skóry. To nawilża suche i tłuste Mattes, eliminując nieestetyczny połysk. Jednak w niektórych przypadkach, stosowanie miodu może zrobić nic prócz szkody.

Przeciwwskazania do masażu twarzy miodu jest dość obszerna:

 • Produkt alergii. Planując pierwsze procedury jest sprawdzenie czułości, powodując miodu do zakrętu łokciowego. Jeśli po 15 minutach występuje podrażnienie, które przejawia się w postaci zaczerwienienia, swędzenie, można używać urządzenia do masażu twarzy.
 • Problemy astmatyczne przyrody.
 • Otwarte rany i różowe krosty.
 • Zaburzające

 • Endokrynologicznych.
 • Nowotworów złośliwych.
 • Edukacji

 • Ropne.
 • Problemy

 • Z krzepnięciem krwi.
 • Wszelkie choroby w okresie zaostrzenia.
 • Ciężkie łuszczenie i swędzenie skóry.
 • Choroby

 • Charakter zakaźny.

Przeprowadzenie masażu

A dla osób, które ominęły bok dolegliwości, jest to świetny sposób, aby poprawić wygląd.

Med stosowany do twarzy i pozostaje jako maska ​​do ekspozycji przez 10 minut. Gdy czas można zauważyć, że w niektórych obszarach jest prawie wchłania, i drugi – nie. To pokazuje, że w niektórych obszarach całkowicie zatkane pory. Korki sebum blokuje dostęp tlenu, spowalnia metabolizm. Tutaj mamy do cięższej pracy.

Procedura nie jest wykonywana za pomocą konwencjonalnych ruchów masażu (głaskania, ugniatania) i na przemian ciśnienie z jego ręki. Takie ruchy mają rozszczelnienia efekt świecy. Kanały czyszczone.

Zazwyczaj, masaż nie jest zaangażowany wszystkie palce, ale każdy wybiera dogodną dla siebie opcję. Dla tych, którzy po raz pierwszy sprawia, że ​​masaż twarzy miód, film stanie się pomocy wizualnych i pozwala szybko i dokładnie opanować technikę.

Prace powinny być z obu rąk. Ruch nie powinno być zbyt trudne do twarzy Nie wyróżniała się sieć naczyń.

Ważne! Na bardzo cienką skórę masażem twarzy miodu nie warto spędzać. Wynik może być zupełnie odwrotny do przewidywanego.

Ale w odniesieniu do szorstkiej skóry jest inna opinia. W tym przypadku efekty może zapewnić nie tylko palców i całą rękę. Według licznych opinii miód masaż twarzy w trybie aktywnym znacznie poprawia wygląd skóry u mężczyzn.

Instrukcja video

Najlepszy czas na słodkie procedur

Do masażu miodu jest wybór rano i wpływają co drugi dzień przez 10 minut. To jest cała sesja trwa mniej niż pół godziny. Dla efektu wizualnego i konsolidować wyniki trzeba zrobić 15 procedur.

Podczas sesji na palcach zaczynają pojawiać się granulki. Początkowo są w kolorze szarym, musi być znacznie lżejsze w ciągu kilku dni. To zajebiście cząstki brudu i łoju, który zatyka przewody i nie pozwalają na wymianę produktów wyjdzie.

Dla nich jest to konieczne, aby zmyć procedur i wytarł ręce suche, naciskaj. Takie środki, aby zapewnić higienę należy wziąć tyle razy, ile jest to konieczne.

Niezrównana wyniki

Po prawej miód masaż twarzy tylko pozytywne informacje zwrotne, niezależnie od tego, czy została ona przeprowadzona w salonie kosmetycznym lub samodzielnie w domu. Wynikiem tego jest widoczne już po trzeciej sesji. Osoba nabywa świeży odcień, a nawet dźwięk. Zmniejsza liczbę czarnych plam, ślady po trądziku są wygładzane. Zmarszczki stają się mniej widoczne, twarz wygląda młodziej i promienna.

Masaż twarzy z miodem rozwiązuje wiele problemów:

 • Ciągnie wszystkich rodzajów zanieczyszczeń, produktów przemiany materii i pochłaniają je;
 • Oczyszcza pory, co pozwala użyteczne cząstki przenikają do głębszych warstw skóry;
 • Trzyma wilgoć, zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się;
 • Ma ściągające efekt, tzn porów;
 • Ze względu na właściwości przeciwzapalne, pomaga pozbyć się trądziku;
 • Napina skórę, dzięki czemu jest elastyczna i sprężysta.

Miód masaż twarzy nie może rozwiązać problemów globalnych, ale jest dość uporać się z wadami, które dręczą kobiet ze względu na ich wiek, zanieczyszczenie środowiska i niedożywienia. Pachnący herbata z miodem zapewni dobry nastrój na cały dzień.

load...