Miód masaż twarzy na straży Twojej urody

Zawartość:

Masaż miodowy jest teraz włączone do wykazu usług o dowolnej urody. W ciągu zaledwie kilku sesjach, można pozbyć się martwych komórek skóry, powróci do swej młodości i urody. Masaż całego ciała z „płynnego złota” jest skutecznym lekarstwem na cellulit – ze „skórką pomarańczową” pozbyć się zaledwie kilka tygodni. Dzięki technice jego wykonania najlepiej radzić sobie profesjonalnego masażysty lub kosmetyczki. W przeciwieństwie do tego, miód masaż twarzy jest łatwe do wykonania w domu.

load...

Przydatne niż miód dla skóry?

Hipokrates zalecał się do wszystkich ludzi (i chorych i zdrowych), aby jeść kilka łyżek miodu codziennie. Med poprawia przemianę materii, przyspiesza toksyn z organizmu i wzmacnia układ odpornościowy. Po zetknięciu się ze skórą, kryształy cukru miodu ze względu na funkcję peelingu. Promuje otwarcie porów, eliminację łojowych wtyczek. Miód nie można porównywać na nawilżające, odżywcze i właściwości dowolnego luksusowy krem ​​do twarzy podnoszenia. Jest uniwersalny – kosmetyki oparte na to jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry. Usuwa nadmierne wazeliniarstwo w strefie T, przyspieszyć proces przywracania uszkodzonej skóry trądzikowej, oparzenia, zaczerwienienie i pryszcze.

Nie mniej ciekawy efekt ten masaż narządów wewnętrznych. Można zapytać – jak miód stosowany na twarz, jest w stanie „dotrzeć” do żołądka lub nerek? Na twarzy punkty akupunktury są położone są odpowiedzialne za ich normalnego funkcjonowania. Pocieranie medycznych ruchy masujące aktywować swoje prace. Głębokich warstw skóry, wypełnione zakończeń nerwowych, mają potężny ocieplenia. Wiele zwiększa krążenie krwi, co z kolei RSS Wszystkie narządy ludzkiego ciała.

Preparat do procedury

Miód masaż twarzy będzie nie tylko przyjemne, ale także użyteczne w przypadku korzystania miód naturalny dla niego. To można kupić bezpośrednio od samych lub w sklepie gospodarstwa pszczelarzy. Melasa do tych celów nie jest źle: to jest zbyt cienka. Idealny – miodu w plastrze, który wchłonął użyteczne właściwości wosku pszczelego.

load...

Miodu nie będzie w stanie przeniknąć do warstw naskórka, jeśli są one „zapchane” brud, łoju i tworzą się pozostałości. Kluczem do skuteczności zabiegów kosmetycznych – gruntowne oczyszczanie wstępne. Najpierw umyć stosując żel lub krem ​​do głębokiego oczyszczania. Wzmacniają swoje działanie przez pocieranie gąbką czyszcząco lub gąbki do mycia. Moczy twarz ręcznikiem, nałóż trochę toniku na wacik i przetrzyj twarz.

Jeśli drażnić „czarnych punktów”, miód masaż twarzy – to najlepszy sposób, aby pożegnać się z nimi. Problem skóry mają do pary przed zastosowaniem miodu. Łaźnia parowa otwiera pory, masować rozwiązanie i będzie wypchnąć zawartość i masaż uzupełnia proces oczyszczania. Kroplówka w gorącej wodzie kilka kropli olejku z drzewa herbacianego lub soku z cytryny. Trzymaj twarz nad parą przez 10-15 minut. Nie jest konieczne, aby wytrzeć twarz!

Masaż twarzy: instrukcje użytkowania

Normalny masaż twarzy obejmuje bicie, szczypanie, „rolling” skóry pod palcami. Takie ruchy są właściwe z antycellulitowy masaż z wykorzystaniem miodu, pozostawiając siniaki siniaki i po zabiegu. Na twarz zmieścić więcej niż delikatnym dotyku.

W przypadku jednego ze sposobów wymagało około 2 łyżek grubości miodu. Palcami stosuje się go na twarz, rozprzestrzenia linii masażu. Przesuń od środka czoła do skroni, od skrzydeł nos – do uszu, z brodą – do policzków. Gdy to zrobisz, odczekaj 10 minut. Idź do lustra, a zobaczysz, że niektóre obszary twarzy świecą resztki miodu pozostając wchłaniany niemal wszystkich zastosowanej „maski”. Skóra potrzebuje odżywiania i nawadniania, łapczywie pochłaniają substancje odżywcze – Pamiętam, jakie części twarzy należy zwrócić większą uwagę przy stosowaniu dzień i krem ​​na noc.

Nadaje się do użytku domowego klasycznych technik masażu miodu. Pamiętaj kierunek linii masażu, na którym można umieścić miód? Opierając się na tej samej kolejności, delikatnie potrząśnij opuszkach palców na skórze. Stopniowe przejście do okrągłego masującej ruchu. Jeśli masz problemy z sercem, intensywnie wcierać miód w skrzydłach i czubka nosa. Do zapobiegania przeziębieniu masażu czoła, oraz do leczenia przewlekłego zapalenia jajników – policzków. Tak szybko, jak można zauważyć, że miód zaczyna się obracać pod palcami do szarej masy, zacznij jej „Roll” w kulki. Całkowitego usunięcia mieszaniny mułu „rozciągany” z porów i pozostałości miodu przemyć. Wytrzeć twarz z lodu i zastosować krem ​​odpowiedni do rodzaju skóry. Powtórzyć procedurę co drugi dzień przez 2 tygodnie. Częstotliwość stosowania – 3-4 miesięcy. Ale rok wystarczy, aby skóra była gładka i zadbana.

Miód masaż twarzy – to bardzo proste i niedrogie do wykorzystania w procedurze domu kosmetycznej. Bez pomocy specjalisty i nie wydając astronomiczne kwoty pieniędzy, można poprawić nie tylko skórę, ale także całe ciało. Jednakże, jeśli jesteś uczulony na produkty pszczele, to lepiej z niego zrezygnować. Glukoza zawarta w kompozycji, jest także silnym alergenem. Odbiór alternatywę do miodu peelingu – poświęcenie na nic, jeśli chodzi o zdrowie.

load...