Miód dieta – jak schudnąć i jeść miód

Każda dieta poważnie ogranicza stosowanie niektórych żywności i może zmniejszyć wagę. Dieta miodu proponuje się zmniejszenie ilości białka i tłuszczu zjadane, natomiast menu co dzień powinna być naturalnym miodu. Miód – naturalny produkt dietetyczny. Jeśli zastąpić cukier miodem, realistyczne jest stracić kilka kilogramów. Musimy pamiętać, że ten słodki upominek nie jest połączona z produktów skrobiowych. Tak więc, po diecie miodu, nie może jeść rośliny strączkowe, ziemniaki, kalafior, dynia. Miód może być spożywane razem z mleka i produktów mlecznych, a także warzywa: jabłka, buraki, pomidory, papryka, marchew.

load...

Zawartość:

Jak wybrać i jeść miód

Miód dieta Six-Day do odchudzania

Wariant 1:

 • śniadanie. 1 szklanka mleka 2 łyżeczki miodu.
 • Lunch lli_1. 100 g twarożku z 1 łyżeczką miodu.

  Kolacja lli_1. 2 gotowane marchewki z 1 łyżeczką miodu.

Opcja 2:

load...
 • śniadanie. Połowa gotowane buraki z 1 łyżeczką miodu.
 • Lunch lli_1. Szklanka kwaśne mleko, kefir lub jogurt z 1 łyżeczką miodu.

  Kolacja lli_1. 3 pomidory z 2 łyżeczkami śmietaną (można sól pomidory).

Wariant 3:

 • śniadanie. 1 starte jabłko z 1 łyżeczką miodu.
 • Lunch lli_1. 150 g twarożku z 1 łyżeczką miodu.

  Kolacja lli_1. Tarte jabłko z 2 łyżeczkami miodu, szklanka mleka.

Wariant 4:

 • śniadanie. Śmietana (10%) z 1 łyżeczką miodu.
 • Lunch lli_1. Sałatka z ogórków i pomidorów.

  Kolacja lli_1. Gotowane buraki z 1 łyżeczką miodu.

Przepis na jajka miodu mix

Aby przygotować mieszankę składników odżywczych, należy zmieszać 2 świeże, surowe żółtko z 1 łyżeczką miodu (wstępnie umyć jajka w gorącej wodzie z sodą).

Czy kiedykolwiek próbowałeś schudnąć? Sądząc po tym, że czytasz te linie – zwycięstwo nie było po twojej stronie.

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

 • Śniadanie. Egg-miód koktajl niesłodzone herbaty z cytryną.
 • Lunch lli_1. Talerz zupy z kurczaka z chleba żytniego. Jabłko lub pomarańczowy.

  Kolacja lli_1. Porcja gotowanego kalafiora i kawałek sera.

Proszę zwrócić uwagę! Podczas długotrwałego stosowania diety jajka, miód może powodować zaburzenia w układzie pokarmowym. Ponadto, jajka i miód – silny alergen. Z ich stosowania w dużych ilościach nawet w zdrowej osoby mogą wystąpić zaburzenia w układzie pokarmowym, obserwować umiar i być mądry.

To jest ciekawe:

 • Ser ma antitriptaza białka opóźniającego rozszczepianie i przyswajanie dowolnego białka spożywane. Surowe żółtko jaja gotowane i trawione gorzej.
 • Białka surowego obniża kwasowość soku żołądkowego, a zatem są użyteczne w nasilenie zapalenia żołądka.

Miód dla zdrowia i długowieczności

Miód pomaga chronić przed przeziębieniem i utrzymać zdrowie układu pokarmowego. Jako skuteczny sposób jego stosowania kosmetycznego nawet 3500 lat temu. Cukru miodu (glukoza, maltoza, lewuloza, sacharoza) to 78% wody – 20%, 2% soli mineralnych. Foliowy, kwas pantotenowy, witaminę B, stymulatory biogenne, jak wapń, magnez, jod, żelazo, potas, fosfor zawarte w miodzie.

Zwłaszcza w potrzebie dzieciom miodu, chorych podczas rekonwalescencji, ludzi zaangażowanych w ciężkiej pracy fizycznej i sportowców. Dzień dorosłych może zjeść 100 gramów miodu (do 150 g) w trzech etapach. Rano i wieczorem, aby zjeść 30-40 dnia – 40-70, dziecko wystarczy podać 30 g (1 łyżeczka) dziennie. Alergia na miodu i produktów pszczelich – nie takie rzadkie zjawisko (występuje u 3-7% osób).

 • Miód nie należy umieścić w gorącej herbaty (witaminy ulegają zniszczeniu pod wpływem ciepła). Zmyć uczta ciepłą wodą najlepiej. Jeśli zdiagnozowano zapalenie błony śluzowej żołądka z niskiej kwasowości, jeść miodu na 2 godziny przed jedzeniem.
 • Miodu składa się z glukozy i fruktozy, które są łatwiejsze do strawienia niż cukru. Ale użycie miodu na czczo jest złe dla trzustki.
 • Nie

 • Zaleca, aby nadać mu smakołyk dla dzieci w wieku do 2 lat.

Jeśli masz zbędne kilogramy, aby rozpocząć, określić przyczyny, które spowodowały nadwagę. To może być zły metabolizm i problemy „zagłuszanie” słodki, w każdym razie, trzeba profesjonalnej pomocy.

Najczęstszymi przyczynami nadwagi

 • Nadmierne pełnią często następuje po ciąży i porodu. Zmień swoją dietę, dołącz do siłowni, wynik nie będzie powoli nadchodzi!
 • Genetyka lli_1. Jeśli twoja mama i babcia są kompletne, to jest prawdopodobne, że problem nadwagi będzie również wpływać na ciebie.

 • Endocrine może powodować otyłość. Wczesne rozpoznanie i leczenie, realizacja wszystkich instrukcji lekarza pozwoli przywrócić dawną wagę.
 • Chroniczny brak snu. Jeśli organizm nie ma czasu odzyskania przez resztę nocy, może wymagać większej ilości żywności. Uczucie głodu, a wraz z nim wzrost masy ciała.
 • Gdy doświadcza stresu, wzrost kwasowości żołądka, istnieje zapotrzebowanie na przekąski.
 • Doświadczenia

 • Nerwowe wpłynąć również na tarczycę, która produkuje hormony, które regulują metabolizm. Jest to poprawne metabolizm zależy w dużym stopniu od tego, czy są spożywane kalorii przekształca się w energię lub przełożony „rezerwy” w postaci tłuszczu.
 • Unikaj obfitą kolację. Pieczony ser, surówka lub porcja pieczonych jabłek zaspokoić głód i nie powodują dolegliwości żołądkowe.

Zapobieganie: lepiej zapobiegać kompletności

Sprawiają, że regułę jeść codziennie przez co najmniej 2 jabłka i pić co najmniej 1-1,5 litra wody (może być więcej, jeśli nie są podatne na obrzęk).

Zachować poczucie proporcji. Jedz powoli, powoli żucia żywności. Jeśli nie możesz kontrolować ilość pokarmu, nie jeść przed telewizorem.

Śniadanie – jest najważniejszym posiłkiem w ciągu dnia dla naszego organizmu. Prawidłowe śniadanie nie tylko zapobiega powstawaniu leczy nadwagą i otyłością.

Bądź fit i zdrowe!

Potajemnie

Ostatnio ukazała się zwalniającą transmisji „zakupu testowego” na pierwszym kanale, co zorientowali się, co żywności, aby schudnąć naprawdę działają, a które po prostu nie używać bezpiecznie. Pod wzroku było: jagody goji, zielona kawa, Turboslim i inne pożywienie. Dowiedz się, jakie narzędzia nie są testowane, może być w następującym artykule state.Chitat

load...