Miód ciasta z kremem mleka skondensowanego

Zawartość:

Działy ciasto z supermarketów i herbaciarni oferują ogromny wybór pieczywa, ciast, bułek i innych smakołyków. Ale jakoś, domowe ciasta zjedzone z wielką przyjemnością. Dziesiątki tysięcy kobiet piec dom Napoleon, Smetannikov, babeczki, itd. Ze względu na łatwość produkcji i smak najbardziej ulubionych ciast domowej roboty ciasto stał miód z mlekiem skondensowanym.

load...

Dzięki bogatej niepowtarzalnym smaku, jest to ulubiony, a dzieci i dorośli delikatność od dawna przyciąga uwagę cukierników z całego świata. Podczas pieczenia mleko skondensowane jest dodawany do ciasta i an_4u. W ciasta, jest on stosowany jedynie w połączeniu z innymi produktami: masło, śmietana, polewy. Dodanie tych produktów sprawiają, że an_4 bardziej giętki i zmniejszenia jego słodycz.
Powrót do spisu treści

Klasyczny placek miodu śmietanki mleka skondensowanego

Każda kobieta wybiera recepturę wypieku ciast z miodem. Wiele z nich, jak an_4 ​​skróconego receptur mlecznych. Ale jeden z nich jest prosty, klasyczny, a reszta – jego modyfikacje. Przygotować klasyczną wersję ciasto jest łatwe i smaku okazuje się bardzo miękkie. Zanim to jest niemożliwe, aby oprzeć.

Sprzętu wymagane:

 • Piekarnik,
 • Rondel, w którym do zagnieść ciasto,
 • Miska lub patelni większa w łaźni wodnej
 • Mikser i trzepaczka do ubijania,
 • Nóż do krojenia ciasta nieprawidłowości
 • Sita do przesiewania mąki
 • Tocznych sworzeń do rozwałkować ciasto,
 • łyżka na oddanie jakiś an_4 ​​na ciasta.

load...

Powrót do spisu treści

Produkty potrzebne do testu

Do przygotowania ciasta trzeba przygotować następujące an_2:

 • 3 jajka,
 • 200 g cukru
 • 2-3 łyżki. łyżka miodu,
 • 50 g masła
 • 600 g mąki
 • 1 godz. Łyżeczka sody.

Aby wyprodukować ogrzano do temperatury pokojowej, muszą kontrolować postęp lodówce.

W tych warunkach uzyskuje pyszne ciasta.
Powrót do spisu treści

Technologia pieczenia ciasta

W dużym garnku zalać wodą i postawić na ogniu. Gdy woda jest podgrzewana, mniejsza pula miodu została umieszczona w łaźni wodnej. Miodu, zgodnie z recepturą, dodać cukier i wymieszać trzepaczką dokładnie wszystko. Wtedy nie jest umieścić masło, który był miękki w temperaturze pokojowej. Soda trzeba opłacać z octem, a także dodać do całkowitej masy całej mieszanki.

Patelnia jest usunięty z łaźni wodnej. W ciepłe masy złamać jaja i trzepaczka dobrze. Teraz można wlać przesianej mąki, ale nie od razu cała ilość podana w przepisie, oraz części. Całość mieszano najpierw trzepaczki a gdy ciasto staje się bardziej stroma ręcznie. Powinienem dostać com, ale nie zbyt strome. Ogólnie badanie wad podzielić na 6-7 części, które są rzutowane na zewnątrz i kulki są kreślone na talerzu.

I obejmują rozgrzać piekarnik. Powierzchnia stołu, który będzie rozwinąć skórki, posypane mąką. Weź jedną piłkę i wałek do ciasta na stole walcowane ciasto do zbiornika o wielkości nieco ponad średnią talerzu. Miód do powstawania nie trzymać rąk, jego lekko pritrushivayut mąki. Otrzymany osad jest cienka, jest przenoszona na blachę, nawijanie na wałka. Można po prostu rozwałkować ciasto do natłuszczonej i posypanej mąką blasze lub na stole w naoliwionej arkuszu papieru, pocięte do wielkości nieco większej niż średnia talerzu. Ciasto jest umieszczany razem z papierem na tacy.

Piec ogrzewa się do temperatury 190 ° -200 ° C, ciasto miód czas pieczenia 5-6 minuty, złoty kolor ciasta powie o swojej gotowości. Podczas gdy ciasto piecze się pierwszy, drugi odwijać i przemieścić go do innego naczynia. Gotowe ciasto spread na stole. Drugą zaletą pieczenia ciasto na papierze – jest gotowe ciasta są łatwe do usunięcia z patelni. Trzeba szybko obrócić ciasto piecze się papier i wyjmij go. Nie możemy pozwolić, papier do ostygnięcia, inaczej będzie źle, aby nadążyć z masłem.

Gotowe placki są bardzo kruche, wziąć i nieść im powinien być ostrożny. Korzh do cięcia płyt forma powinna być tylko gorąco, mogą rozpadać. Upraw będzie stosowana do napylania ciasto. Tak samo wszystkie inne Korzh. Teraz trzeba przygotować an_4. Jego gotowanie zwykle nie powoduje trudności.


Powrót do spisu treści

Placek miodu śmietanki mleka skondensowanego

Ciastka z ciasta miodu kosztem miodu wytwarzany słodkie skondensowane mleko jest również produkt o wysokiej zawartości cukru. Dlatego w klasycznej receptury an_4u proponuje się stosowanie dodatkowo do 150 g masła i karmelizowanego mleka banków 1, a nawet 200 g śmietany, 20% tłuszczu. Olej powinien być miękki, w temperaturze pokojowej, a chłodzonym śmietany. W głębokiej misce ubij pierwszy masło i mleko. Należy uzyskać lśniącą masę jednorodnej. Dodano do niej stopniowo śmietanę, nadal śmigać. Gotowy an_4 lekko chłodzi i płaszcz z nich ciasta.

Pozostaje najprostsze rzeczy – puch ciasta. Na płaskim duży talerz zajęła pierwsze ciasto, dobrze posmarowana an_4em. Laid góry drugiego placka, warstwa śmietany ponownie – a więc wszystkie shortcakes. Pozostałe skrawki ciasta puree do okruchów i posypać na wierzchu. Placek należy czas impregnacji. W tym celu jest on umieścić na kilka godzin w chłodnym miejscu.

Placek miodu może być stosowane w uzupełnieniu do wyżej wymienionych produktów, i innych. Na przykład, aby przyspieszyć ciasta impregnacji, gotowego ciasta między nimi dodać warstwy owoców. Oprócz powyższych składników, potrzeba kilka sztuk kiwi i bananów 2. Pierwszy placek rozmazany an_4 ​​z mleka skondensowanego, położył na wierzchu plasterki bananów kręgach. Do ciasta owocowego ponownie umieścić na swoim an_4 ​​kubek kiwi, ciasto, an_4, ponownie kręgach Banana – i tak dalej aż do końca.

Można stosować ciasta miodu i orzechów. Palonych orzechów zmielono w mieszalniku i dodać do masy miodu oleisty ugniata się w łaźni wodnej. Dalej na podstawowej recepturze. Wszystkie z tych przepisów będą się różnić tylko o dodatkowe an_2, które wyróżniają się smak głównego ciasta miodu.

load...