Mikrokapsułek przedłużanie włosów: co to jest?

Zawartość:

Czy kiedykolwiek słyszał o takiej usługi, jako rozszerzeń mikrokapsułki włosy? Jeśli nie, to jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, jakiego rodzaju innowacje w przemyśle kosmetycznym i czym różni się od znanego już pasa narastanie lub build-up na klipy. Spróbujmy przyjrzeć się tej sprawie i dowiedzieć się, czy jest to konieczne, aby położyć się przyzwoitą kwotę pieniędzy za taką usługę.

load...

Co jest rozszerzenia mikrokapsułki włosy?

Sam tytuł pojemności zataił swoją istotę. W celu zwiększenia włosy w ten sposób, kreator wykorzystuje specjalną kapsułę jako „klej” i kosmyki włosów naturalnych. Główną różnicą od budynku mikrokapsułek znane wielu kobiet mody torebki keratyny – jest to wielkość samych kapsułek.

W tym przypadku są to dwa razy mniej, a kleszcze są wykorzystywane tylko 3 mm, natomiast dla dużych kapsułek potrzebne jest narzędzie do 6 mm. Nawiasem mówiąc, żyły sobie budowania mikrokapsułki są lżejsze, a więc obciążenie na włosy jest znacznie zmniejszona, a prawdopodobieństwo, że bałagan włosy, jest zredukowana do minimum.

Zdolność mikrokapsułki odnosi się do zdolności gorącego techniki. Oznacza to, że sztuczne włosy są mocowane za pomocą specjalnego narzędzia do małej nici własnych włosów przy użyciu ciepła, który topi „risinku” kapsułek. Usunąć włosy gdyby przebudowany w ten sposób, można użyć roztworu zawierającego alkohol i pincety. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby to zrobić na własną rękę. Lepiej zwrócić się do pana, który robił sobie gromadzeniu.


Średni wynik dla nagromadzonych mikrokapsułki

To pytanie jest podana każdą dziewczynę, która chce zrobić przedłużanie włosów. Zasadniczo, jeśli masz dobre grube i mocne włosy, znaczenie takiego wydłużenia nie ma w ogóle. Jak to jest w przypadku, jeśli chcesz dodać objętości włosom z okazji, by tak powiedzieć, na jedną noc. Dla tych celów lepiej jest wybrać rozszerzenia z klipów. To będzie kosztować dużo mniej i nie wymaga dużo czasu. Mikrokapsułek same dziewczęta suit pojemność którzy mają cienkie, słabe i przerzedzenie włosów i włosy brakuje objętości.

load...

Plusy i minusy mikrokapsułki budowy

Podobnie jak w przypadku innych leków stosowanych w pielęgnacji włosów, budynek ten ma szereg zalet i wad. I muszą być dobrze zważono, przed uruchomieniem kapitanowi nowej grubej czupryną. W przeciwnym razie istnieje ryzyko się nie to, co chcesz i psuć nastroju.

Plusy:

  • Taka zdolność jest utrzymywana przez długi czas i nie psują swoje włosy;
  • Ze względu na dość gęstą montażu kapsułek, można bezpiecznie korzystać balsamy, maski do włosów;
  • Pojemność mikrokapsułki nie szkodzi farbowanie włosów;
  • Ze względu na niewielki rozmiar kapsułek lepiej trzymać włosy i ledwo czesane;
  • Ten build-up wygląda naturalnie;
  • Za pomocą zdolności mikrokapsułki można zwiększyć długość włosów 80 cm.

Wady:

  • Taka pojemność nie nadaje się do fryzury wypoczynkowych;
  • Wysoka cena sprawia, że ​​ta usługa jest daleko od siebie;
  • Wzrost ten nie pozwala na zwiększenie objętości włosów w kilka razy, a tylko sprawi, włosy trochę grubsze.

Znając wszystkie „za” i „przeciw”, można zdecydować, czy zastosować mikrokapsułki jest przedłużanie włosów, lub zdecydować się na inną metodą. W każdym razie należy pamiętać, że włosy wymagają wysokiej jakości opieki i powinny czasem zrobić sobie przerwę od tych procedur.

load...