Mieszanie farb do włosów – pierwszy krok do oryginalnego obrazu

Zawartość:

Jeśli chcesz zmienić kolor włosów lub dodać do istniejącej cieniu nowych wydarzeń, warto rozważyć możliwość zabarwienia przez zmieszanie kilku kolorów. Lub zdecydować się eksperymentować z odcieniami i zastosować coś nowego i ekstrawaganckiego we włosach – czy ta metoda jest dokładnie to, co chcesz! A co najważniejsze – procedura ta może być przeprowadzona niezależnie. Trzeba tylko wiedzieć dokładnie, jak mieszać farby do włosów prawidłowo.

load...

Jeśli zdecydujesz się na eksperymentowanie z mieszania barw, niuansów na uwadze, co następuje:

 • Po pierwsze – farba może być zupełnie inny kolor, czasami nawet absurdalny;
 • Po drugie – musimy najpierw spróbować wymieszać niewielką ilość – Zobacz rezultat;
 • Po trzecie – należy zawsze rozważyć źródło koloru włosów;
 • I po czwarte – spróbuj kupić farby tego samego producenta.

Pierwsze kroki na drodze do przekształcenia

Więc, po pierwsze podnieść żądany odcień. Można to zrobić za pomocą programu komputerowego – Pobierz go z sieci i umieścić swoje zdjęcie. Teraz musimy wykonać próbne podejście – Spróbuj mix kolorów i zastosować mieszaninę do oddzielenia zamki. Całkowicie moczyć czasu zgodnie z instrukcjami, a dopiero po tym płukanie, osusz.

Teraz spójrz – czy kolor, aby uzyskać taki, który chciałeś. Tak, nie zapomnij – blokada podjąć eksperyment ze zamiast dołu do góry. Nagle to nie podoba, to będzie można go ukryć w jej włosy. Masters zaleca się mieszać w tym samym czasie nie więcej niż dwóch kolorów. W przeciwnym razie może się zdarzyć, nie jest taki sam efekt, co ma.

load...

Farba reguły mieszania

 • Przygotuj miskę szkła lub tworzywa sztucznego, można użyć miski ceramiczne. Dania w żadnym wypadku nie powinny być metalowe;
 • Potrzebujemy więcej i rękawiczki – są wbudowane w każdym opakowaniu z farbą i pędzlem;
 • Pierwszy mix jeden kolor zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie drugi. I dopiero po tym można zmieszać dwa kolory;
 • Wlać do miski z farbą w różnych kolorach i wymieszać je z pędzelkiem – wystarczy wymieszać w spiralę;
 • Bezpośrednio po wymieszaniu, konieczne jest, aby zastosować farbę na włosy i pozostawić na czas wskazany w instrukcji;
 • Farbować włosy muszą być ostrożnie, ale szybko – zbyt ulotne wprost reakcję chemiczną podczas mieszania farb;
 • Rozważmy oryginalny kolor włosów – jeśli masz brązowe włosy, blondynka w jednym obrazie stajesz się mało prawdopodobne.

Proszę pamiętać – nie można pozostawić mieszane kolory depozytu! Pół godziny później farba reaguje z powietrzem i staną się bezwartościowe. Dlatego też mieszaninę różnych kolorów powinna być od razu użyte. Zapis w dzienniku, kiedy malujesz, a co odcienie kolorów używanych – będzie to z pewnością się przyda. Po pierwsze – jeśli kolor jest jak, nie będzie musiał boleśnie przypominają czego były mieszane. Po drugie – dowiesz się, jak mocno trzyma takiego barwienia. I po trzecie – nawet jeśli odcień nie pasuje, to na pewno będzie wiedział, że nie można mieszać.

Tutaj, w zasadzie, i wszystko – nic skomplikowanego o nim. Możesz być sam fryzjer i stylista. Ale nadal należy zachować ostrożność – wielu mistrzów zaleca, aby nie mieszać farby w domu. Dlatego lepiej jest myśleć o tym kilka razy swoją decyzję. Oczywiście, „włosy nie jest głową – w pełni rozwinięte”, ale to nie nastąpi szybko.

Nawiasem mówiąc, aby pozbyć się niektórych kolorów jest bardzo trudne. Najpierw trzeba negować wynikowy kolor, a następnie ponownie farbować włosy. A to nieuchronnie prowadzić do zbyt suche włosy, do ich wyczerpania. W rezultacie, zamiast piękne i oryginalne fryzury, można uzyskać zupełnie odwrotny skutek. W ogóle nie powinno być umiar i dźwięk podejście do procesu – jest to niezmienna zasada, która musi koniecznie przestrzegać. Ale absolutnie wszystko nie powinni się obawiać – po prostu być sensowne. Improwizować, tworzyć, wymyślać nowe obrazy, próbować różnych stylów, a następnie zawsze będziesz modna i oryginalna!

load...