Miesiąc miodowy. Gdzie się udać?

Miesiąc miodowy – jeden z najszczęśliwszych okresów naszego życia, a każdy chce go zatrzymać, tak aby te dni będą dla mnie zawsze jasne i dobre wspomnienia. Dzisiaj, różne biura podróży oferują ogromny wybór romantycznych miejsc na miesiąc miodowy. I określić w tym morzu propozycji nie jest takie proste. Przed wyrażeniem zgody na konkretnej ofercie agentów turystycznych, pożądane jest, aby wiedzieć wcześniej o wszystkich za i przeciw każdej podróży i znaleźć najlepsze rozwiązanie dojazdowej.

load...

Na przykład, miesiąc miodowy na Karaibach – to niesamowite zachody słońca, cicha spokojna, imponujące piaszczyste plaże, szmaragdowe wody. I wszystkie te piękności, można cieszyć się degustacji rytmy calypso prawdziwego lokalnego rumu. Szereg unikalnych krajobrazów z wysp, gór, lasów deszczowych – wszystkie Karaibów.

Barbados mogą być atrakcyjne dla osób zainteresowanych życiem kolonialnej. A St. Bary interesująca dla fanów francuskiego wyrafinowania. Jeśli chcesz cieszyć się egzotycznym wędkarstwo morskie i wygodnie leżeć na czystych plaż – można przejść do Antigua.

Bardzo popularne wśród nowożeńców Bahamach. Obejmują one prawie siedemset wysp, z których większość – niezamieszkane. Tutaj prawie pełnej prywatności i luksusu jednym z naturą, można przejść nurkowanie i wędkarstwo.

Kajmanach nurkowanie entuzjastyczny i chętny do ludzi aktywnych rekreacyjnych.
Stosunkowo nowym turystycznym – Dominikana, położony we wschodniej części wyspy Haiti. Tutaj, pośród malowniczych krajobrazów są wygodne kurorty Playa Dorado, Puerto Plata, Playa Bavaro, a Królestwem palm, kurort Punta Cana.

load...

To jest bardzo popularne wśród turystów, którzy marzą o idealnym hobby, rekreacji to region Oceanu Indyjskiego. Niesamowite jej piękno Malediwy rocznie zadowolony przestronne plaże i niezwykle czysta woda w morzu miliony turystów z całego świata.

Seszele nie jest tak popularne jak na Malediwach, ale są one prawie nie ustępują do ulubionych turystycznym centrum lub w jego piękno i komfortowy pobyt. Mauritius – nie tylko idealne miejsce na miesiąc miodowy. Niektóre z hoteli tutaj daje nowożeńcy znaczne zniżki na swoje usługi. Jest to możliwe, aby przejść i tych, którzy jeszcze nie zarejestrował swojego małżeństwa i marzenia o egzotycznym ślubie i wielkie wakacje razem później. Sformalizować swoje relacje wymagane jest do wywiązania się nieco dalej formalności. Poza tym, Mauritius znana jest jego wysoka środowiska, więc ryzyko zarażenia się jakąś chorobą tropikalną z tutaj jest minimalne.

To idealne miejsce na relaks nowożeńcy, którzy nie są obojętni wobec zabytków starożytności – Sri Lanka. Nie wiadomo, jak cudownie zachowane starożytne miasto w dżungli, a wielki kompleks świątyń buddyjskich jest doskonale połączone z pięknymi piaszczystymi plażami i niekończącymi się plantacje herbaty. W Sri Lance, można spędzić bardzo romantyczny ślub, który odbędzie słonie strony, kobiety ubrane w sari, mężczyźni ubrani w sarongach.

Region idealne na miesiąc miodowy – Afryka. Safari ojczyzną, Kenii, oferuje plażę, sport, przygoda wycieczki i pozwalają się świetnie, i odkrywania przyrody tego miejsca.

Maroko i Egipt – to starożytne świątynie, zabytki, meczety, muzea, tętniące życiem bazary, majestatyczne Nilu i słyną z niezapomnianych ośrodków nurkowych Morza Czerwonego.
RPA kiwa turystom doskonałą śródziemnomorskim klimatem, piękną przyrodę oraz duża kosmopolitycznego miasta.

W Cape Town, można spróbować doskonałych lokalnych win, spacer po egzotycznym parku narodowego Kruger National Park lub udać się do prowincji KwaZulu Natal i odpocząć tam na wspaniałych piaszczystych plaż, podziwiając przepiękne parki i plantacje trzciny cukrowej.

Jednym z popularnych miejsc turystycznych – Zanzibar i Tanzanii. Przyjeżdżają tu głównie tych, którzy chcą spróbować wszystkich uroków dziewiczej natury, nie rezygnując przy tym długi czas korzyści z cywilizacji. Safari Sebus parku, pobyt w hotelach wysokiej klasy, doskonałe plaże, gaje palmowe, ogromnych plantacji przypraw, ciekawych wycieczek – to wszystko otrzymasz Podróżni, którzy wybierają tę drogę. Snorkeling, nurkowanie, delfiny towarzyszące łódź z turystami, zabawiania nowożeńcy, którzy preferują aktywny wypoczynek.

Island of Oman z gorącym i wilgotnym klimacie jest atrakcyjna dla miłośników orientalnych luksusu. Lepiej iść od połowy października do połowy marca. Zalety tych miejscach trudno jest wymienić. Cicha pustynia, majestatyczne góry, piękne parki i rezerwaty z niesamowite wodospady, wspaniałych plaż, meczety, forty, bazary pozostawił bardzo głębokie wrażenie, które nie są kasowane przez całe życie.

W każdej chwili para może udać się do Azji Południowo-Wschodniej. W Malezji, Wietnamu, Tajlandii, Indiach, biura podróży oferują do wypoczynku na pięknych plażach, korzystają w kolorowe restauracji kuchni orientalnej i przejść do interesującej podróży, które trasy tutaj bardzo dużo.

Fani czysta przyroda mają możliwość spędzić swój miesiąc miodowy na wyspie Borneo. A ci, którzy chcą komfortowy ośrodek wypoczynkowy, często wybierana podróż na drugi co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym, Sardynia. Tradycja mówi, że to było na ziemi „stu kwiatów i sto zapachy” Pierwszy krok stóp Pana po tym jak stworzył nasz świat. Istnieją ślady starożytnych cywilizacji: ogromne kamienne domy, rzymskie amfiteatry i zamki i starożytne świątynie. Do plaż na Sardynii są ambitne – ich długość wynosi prawie dwa tysiące kilometrów.

Na greckiej wyspie Santorini – miejsce dla miłośników modernistycznej, stylowy rozrywką. Honeymoon tutaj jest bardzo romantyczny.

Urlop we Francji, Szwajcarii, Portugalii, Włoch, nowożeńcy również pamiętać długo. Przytulny i luksusowy kompleks hotelowy oferuje szeroką gamę usług i dużo rozrywki. Nie pozwalają stracić minutę. I prawie wszystkie hotele są zniżki dla tych usług i działań dla nowożeńców.
Wybieraj! A miesiąc miodowy będzie wyjątkowym i niezapomnianym.

load...