Mezoterapia twarzy kwas hialuronowy: Procedury wideo i zdjęcia przed i po oraz cen

Mezoterapia twarzy – jest to jeden z nowoczesnych metod odmładzania skóry. Małe dawki substancji biologicznie czynnych lub leki wstrzykuje się w środkowej warstwie skóry, w celu usunięcia braków. Substancje wstrzykuje się w trakcie procedury mezoterapii uslilivayut procesy przemiany materii w komórkach skóry, stymuluje rozpad komórek tłuszczowych, pomaga wyeliminować nadmiar płynu. Preparaty podawano podskórnie bardzo cienkich igieł na głębokość 1,5 do 6 mm, w wyniku powierzchnia skóry są wyrównane. Leki dla każdego pacjenta indywidualnie wybrane.

load...

Zawartość:

To pokazuje, mezoterapia twarzy

Trzeba myśleć o mezoterapii, jeśli istnieje potrzeba, aby wyeliminować rozstępy lub usunąć blizny pigmentacyjne. Ponadto, możliwe jest, aby pozbyć się trądziku na twarzy, worki pod oczami i stłuczenia, a także w celu zmniejszenia podbródek.

Prawidłowo przeprowadzona mezoterapia twarzy czyni skórę gładką i elastyczną, normalizuje cerę, będzie znacznie zmniejszyć ilość zmarszczek, zaoszczędzić od przebarwień i trądziku różowatego (widocznych naczyń krwionośnych pod skórą). Po odmłodzenia przez mezoterapii rozpoczyna proces odnowy skóry.

load...

Jak jest Procedura

Zazwyczaj twarz mezoterapii dokonana jedynie po zbadaniu przez lekarza-dermatocosmetologist które ocenia stan skóry i przypisuje niezbędnych badań. Aby przypisać indywidualny specjalista leczenia należy ocenić swoje hormony. Tylko odpowiednio dobrany lek normalizuje metabolizm.

Przed sesją mezoterapii skóry starannie czyszczone i punkt, w którym planowane jest wpływ zaplanowane. Ponadto specjalista będzie koktajle leków, które dadzą pożądany efekt. Zaplanowany na twarzy będzie wycięta w punkcie niektórych linii – arkad, które powtarzają lokalizację chłonnych i naczyń krwionośnych.

Powered kosmetyczka ręcznie (strzykawka) lub specjalnym narzędziem – mezoinzhektorom który używa bardzo krótkie i cienkie igły. Wychodzą minimalne ślady na skórze i prawie nie powodują bólu. Tak więc, bardzo niskie dawki są podawane w środkowych warstwach skóry.

Przygotowania do wprowadzenia

Zastrzyku

Co najmniej trzy dni przed zabiegiem należy unikać środków przeciwbólowych i aspirynę. Pamiętaj, aby powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach przyjmowanych. Na dzień przed mezoterapia odrzutów kosmetyków – kremów i tak dalej dekoracyjny. Jeśli chcesz uzyskać dobry wynik, nie pić alkoholu na kilka dni przed i kilka dni po zabiegu. Pamiętaj, aby poinformować lekarza, jeśli u pacjenta kiedykolwiek stwierdzono objawy opryszczki, ponieważ strzały może nasilić problem. Lekarz powie Ci, jak zmniejszyć tę możliwość do minimum. Po zabiegu nie należy opalać się, skorzystać z solarium i sauny w ciągu tygodnia. I nie używać kremów jak długo przebicia nie uleczy.

Przygotowania do mezoterapii twarzy

Przygotowania do mezoterapii twarzy, są mieszane i niezmieszane. Mieszany – koktajl różnych środków, które przygotowuje się stosując cosmetician zawartość kilku fiolkach, w obecności pacjenta. Składniki na koktajle, jak zostało powiedziane, dobierane są indywidualnie. Skład leków zazwyczaj zawierają witaminy i substancje tłuszczowe rozszerzającymi naczynia. Jeśli jest to konieczne, koktajle zawierać inne leki pochodzenia roślinnego lub zwierzęcego.

Niezmieszane środki – to zakończył przygotowania do mezoterapii twarzy w ampułkach do iniekcji. Oczywiście, trzymając sesji niezmieszane środki – więcej niż za pomocą sterylnego procedury mezoterapii koktajle. Ale gotowe produkty do mezoterapii twarzy znacznie wyższe ceny, a nie każdy gabinet kosmetyczny może sobie pozwolić, aby z nich korzystać. Ale w każdym przypadku wszystkie środki stosowane muszą być poświadczone przez Ministerstwo Zdrowia Federacji Rosyjskiej.

W jego pochodzenie środków wykorzystanych do mezoterapii twarzy można podzielić na następujące grupy:

  • Leków (alopatycznych) leki

Stosuje się je zwykle w połączeniu z witaminami. Te leki ziołowe, które dają inny efekt. Jeśli chcesz, aby wygładzić zmarszczki na koktajle Pamiętaj, aby podać kwasy i kolagenu, jeśli chcesz poprawić strukturę skóry i dopasować do kształtu twarzy, z wykorzystaniem składników, które usuwają zastoju limfy.

  • Biopreparaty

Są to substancje pochodzenia zwierzęcego, które zawierają wyciągi z tkanek embrionalnych zwierząt. Zazwyczaj te środki są wykorzystywane do zabiegów mezoterapii dla kobiet powyżej 40 lat. Leki oparte na fakcie, że wraz z wiekiem, komórki przestają się dzielić, a ekstrakty zarodkowe przyczynić się do przywrócenia zdolności komórek. Leki biologiczne są uważane za najbliższy ludzkiej fizjologii, więc są one również w połączeniu ze skórą. Poza ekstraktów embrionalnych, produkty te zawierają także witaminy i minerały, kwasy, białka.

  • środki homeopatyczne

Ten homeopatyczne rozcieńczenia roztworów wodnych nie zawierających oleje. Zastosowanie mezoterapii leki homeopatyczne, nie ma obawy o takich skutków ubocznych jak zakrzepica tłuszczu. Odrzucone i alergii. Homeopatycznych zwiększenia efektu sobą i pracują w różnych kierunkach. Cechą homeopatycznych mezoterapii powierzchni jest to, że efekt gojenia nie tylko na obszarach zagrożonych twarzy, a także w całym ciele.

Wprowadzenie kwasu hialuronowego w

Skóry. Kwas hialuronowy – to bardzo popularny lek do mezoterapii. Działa na obszarach problemowych skóry i pomaga zmniejszyć wygląd zmian związanych z wiekiem, zmniejsza ilość zmarszczek i trądziku, usuwanie plamy starcze, brodawki lub blizny. Mezoterapia twarzy kwas hialuronowy utrzymywane jako leczenie podtrzymujące po operacji plastycznej twarzy.

Kwas hialuronowy pomaga odmłodzić skórę tonizująco. Kilka procedury pozwalają usunąć podwójny podbródek i przywrócić wyrazistość konturu twarzy. Znikają kręgi i worki pod oczami. Skóra jako całość staje się bardziej gładka, elastyczna, gładka.

Kwas hialuronowy wspomaga naturalną równowagę wilgoci w warstwie naskórka. Lek pomaga skórze oprzeć się wpływom zewnętrznym. Ta naturalna zdolność skóry zmniejsza się po 35 latach, więc dla pacjentów w tym wieku jest uważany za optymalny mezoterapia twarzy kwas hialuronowy. Odżywia odwodnionej wilgoci i przyczynia się do utrzymania tej wilgoci. Podczas sesji rozpoczyna produkcję elastyny ​​i kolagenu, co czyni ją bardziej elastyczną skórę.

Mezoterapia z kwasem hialuronowym powinny być przeprowadzane regularnie, ponieważ lek ten jest bardzo szybki metabolizm jest aktywowany i jest całkowicie wchłaniane w ciągu 2-3 tygodni po zabiegu. Im bardziej odwodniona skóra, efekt odbędzie się pod wpływem kwasu hialuronowego.

Przeciwwskazania do mezoterapii twarzy

Bezwzględne przeciwwskazania do sesji mezoterapii są ciąża i zaburzenia krwawienia. Względna przeciwwskazaniem jest specyfiką do stosowanego leku. Jeżeli pacjent ma skłonność do alergii, lekarz spędza test tolerancji na małej powierzchni skóry. Innym przeciwwskazaniem – lęk przed zastrzykami. Jeśli nadchodząca procedura powoduje paniki, to lepiej zrezygnować i myśleć o innych metod odmładzania.

W jaki sposób osoby przed i po Mezoterapia

W jaki sposób osoby przed i po mezoterapii, są możliwe skutki uboczne, a nawet jeśli to boli? Te pytania zainteresują każdą kobietę, która jest przemyślany trzymać procedury mezoterapii. Ta technika odmładzania opracowana przez francuskiego lekarza Michel Pistor ponad 50 lat temu. Przez cały czas, gdy jest stale poprawie i można teraz powiedzieć, że ból jest zminimalizowane. Zastrzyki są bardzo krótkie i cienkiej igły służy miejscowego znieczulenia, jeśli jest to konieczne.

Mezoterapia sesja trwa około 30 minut, zastrzyki są wykonywane ręcznie lub za pomocą specjalnego pistoletu (mezoinzhektorom). Mrowienie jest odczuwalne, że w niektórych przypadkach mogą być bardzo bolesne. Czasami po sesji na skórze są małe ślady zastrzyków lub niewielkie obrzęki. Istnieją również punkcikowate wybroczyny krwotoczne. Ale to mija szybko, zwłaszcza jeśli użyć specjalnych narzędzi, które zaleci lekarz.

Czy procedura w domu

Nie, nie i nie ma ponownie. Mezoterapia – medycznych procedury inwazyjne. Musi zaczynać się od wywiadu: Jakie choroby były pacjent, czy któryś z nich przewlekłe, jeśli już mesotherapeutic zastrzyk i jakie preparaty? Od tej informacji zależy od doboru leku, dawki, liczba procedur oraz, oczywiście, ich wynik końcowy.

Po zabiegu, możliwe powikłania mezoterapii. Są one możliwe, nawet jeśli sesja odbywa się przez lekarza w placówce medycznej. Każda igła, po pierwszym kontakcie ze skórą nie jest sterylny. A jeśli procedura jest wykonywana w domu, w skórze może zarazić z powodu niezgodności z zasadami antyseptyki. W rezultacie, stan zapalny i ewentualnego blizn, hiper- i odbarwienia.

Sesja wideo mezoterapii twarzy

Aby dowiedzieć się, jak przeprowadzić mezoterapii twarzy, obejrzeć film. I pamiętaj, czego nie powie nikt w kabinie. Istnieje wiele przypadków, gdy osoba mezoterapii wygląda o wiele lepiej niż po niej. Te miejsca wstrzyknięć są siniaki, zasinienie, obrzęk. Jest zespół odstawienia leku. W salonie powie, że procedura powinna być powtarzana co sześć miesięcy, choć w rzeczywistości powinny być wykonywane częściej. Ceny zaczynają się od twarzy mezoterapia 5000 rubli, więc wydajność zależy od kondycji finansowej.

Wyniki Photo mezokorrektsii twarz

Jeśli chcesz wiedzieć, co czeka cię po twarzy mezoterapia zdjęć, aby pomóc. Widać zarówno udanych i nieudanych wyników procedury.

0.

load...