Mezoterapia twarzy, ciała i włosów

W życiu kobiety istnieje kilka nieprzyjemnych chwil i wtrysk, nikt przyczyna podniecenie. Ale są zastrzyki, które dają kobietom urody i młodości, a zatem długotrwałe uczucie radości. Żaden z kremu nie można uzyskać taki wynik, jak mezoterapia, który jest w stanie odwrócić nieuniknione starzenia skóry.

load...

Pod mezoterapii rozumieć niechirurgicznego kształtowania ciała i twarzy za pomocą iniekcji śródskórnych indywidualnie dostosowanych leków. Przygotowania są wybierane z uwzględnieniem konkretnego problemu pacjenta i zakres mesotherapeutic koktajl. Ten sposób działania daje największe stężenie substancji w wymaganym obszarze, bez wpływu na organizm jako całość, tj Lek działa na określonym obszarze docelowym.

To jest prawdziwym dobrodziejstwem dla kosmetyków – Mezoterapia daje niezbędne kwasy nukleinowe, witaminy, minerały i aminokwasy bezpośrednio do skóry właściwej. Stężenia w miejscu wstrzyknięcia substancji podawanych przechowywane i tworzy zapasy na dłuższą metę. Dodatkowe zwiększenie wydajności przez mezoterapii wielu powierzchniowych iniekcji, które wyzwalają mechanizm refleksologiczne. Wynikiem jest jakościowym procedury skórą w wyniku aktywnego produkcji elastynę i kolagen, jak również ulepszenia procesów rekonstrukcji skóry wewnątrz. Wyniki Mezoterapia nie pozostają obojętni każdą kobietę – skóra staje się zdrowy promienny wygląd, przywraca jej elastyczność i naturalny odcień i gładkie linie i zmarszczki.

Ta metoda odmładzania, twórca, który był dr Michel Pistor, została opublikowana ponad 50 lat temu i wielokrotnie do perfekcji w czasie. Można znaleźć na charakterystyce Internet łatwo – „mezoterapii. – dodatnie sprzężenie zwrotne”

Mezoterapia twarzy procedura jest bezpieczna i komfortowa. Poniższe fakty mogą być przypisane do podstawowych zasad: zastrzyk wykonany jest w strefę problem w małych dawkach, płytkie i rzadko używając swojego krótkiego cienkich igieł. Jeśli zajdzie taka potrzeba, osoba mezoterapia jest wykonywane przy użyciu lokalnych środków znieczulających.

load...

Co to jest mezoterapia?

Jak już powiedzieliśmy, istnieje problem kosmetyczny, który nie może być rozwiązany za pomocą masażu i kremów tego powodu, że istotą tych problemów nie leży na powierzchni skóry, a ukryta w głębi niej. Wpływ na podskórnej tkanki tłuszczowej powoduje, że skuteczność mezoterapii w porównaniu do innych narzędzi i umieszcza go z konkurencji wśród innych procedur odmładzających.

Twarz Mezoterapia to na podstawie indywidualnie dobrane „koktajl” leków anty-aging. Szeroka gama problemów może rozwiązać mezoterapia – cellulitu, zwiotczałej i suchą skórę, odmłodzenie skóry, trądzik, leczenie głowy, rozstępy, itd. W tej chwili jest lifting niechirurgiczna, który wzmacnia skórę, nie uszkadzając go ..

Mezoterapia twarzy trądzik daje doskonały efekt i pomaga pacjentowi, aby pozbyć się nie tylko estetyczne, ale również na problemy psychologiczne nieśmiałość i zwątpienia.

Specjaliści więc wpływ na wyniki mezoterapii że określone procedury w celu odmłodzenia i zwalczania stresu jest przyczyną większości problemów i przyspiesza zmiany związane z wiekiem. Antystresowy mezoterapia twarzy i ciała jest używany w psychotraumas, niepokój, bezsenność, niepokój i ból głowy.

Ponadto, pacjenci i lekarze są bardzo cenione mezoterapii włosy.

Ważnym elementem w rozwiązywaniu problemów poporodowe estetycznych może stać antycellulitowy mezoterapia mezoterapia przeciw rozstępom. Mezoterapia redukuje rozstępy i blizny po porodzie sprawia, że ​​na ciele jest prawie niezauważalna.

Dla odpowiednich procedur następujących wskazaniach:

 • Obecność rozstępów na skórze;
 • Miejscowe złogi tłuszczu, cellulit;
 • Trądzik, tłusta porowaty;
 • Profilaktyka i leczenie starzenia skóry;
 • Atonia skóry;
 • Wypadanie włosów;
 • Pigmentacja;
 • Drugi podbródek.

Należy pamiętać, że technika wtrysku może być stosowana tylko do osoby, która posiada wykształcenie medyczne, ośrodki medyczne i autoryzowanym przez Rospotrebnadzor licencji medycznej! Mezoterapia w domu i placówkach wątpliwych może spowodować nieodwracalne szkody dla zdrowia!

Metoda Mesodissolution

Mesodissolution oznacza jedno spośród korpusu mezoterapii metody, która jest zasadniczo alternatywny liposukcja i osiąga dobre wyniki w sposobie poprawiania.

Metoda ta opiera się na wprowadzeniu gipoosmolyarnogo koktajlu w skupiska komórek tłuszczowych. Specjalne rozwiązanie zhirorazrushayuschih składała się z leków i woda do wstrzykiwań. Jako podyktowane przez klasyczne piękno – Mezoterapia wykorzystuje płytkie zastrzyk. Mesodissolution wbrew polega na wstrzyknięciu leku na większej głębokości, albo w języku naukowym, osmotycznego transportu rozpuszczalnika w samym epicentrum komórkowej tkanki tłuszczowej. W wyniku tego, nie ma szczeliny błon komórkowych i niszczenia komórek tłuszczowych (adipocytów). Dalsze produkty rozkładu nie są usuwane z korpusu wraz z zastosowaniem procedury chłonnych mezodrenazha (kapilyaromezoterapii). Tak więc, nie jest poprawa chłonnych i naczyń krwionośnych.

Ten mezoterapia na cellulit wiąże się 2-3 dni po zabiegu chłonnych zabiegów melioracyjnych – mechaniczny drenaż limfatyczny, masaż manualny, okłady itp detoksiruyuschih

Mesodissolution skomplikowane procedury pomaga rozwiązać wiele problemów:

 • Non liposukcji chirurgicznej;
 • Leczenia cellulitu tłuszczowe zlokalizowane odchylenia;
 • Naruszenie przepływu krwi w dolnych kończyn w wyniku efektu obkurczającego;
 • Korekta po liposukcji;
 • Zmniejszenie elastyczności i kolorytu skóry.

Jak często mezoterapia-Mesodissolution? Wszystko zależy od indywidualnego pacjenta i na cele on chce osiągnąć. Według uśrednionych danych odbywa się około 2-8 sesje w odstępach 7-10 dni. Pacjenci pozostają na tej techniki mezoterapii najbardziej pozytywnych opinii, które mówią o manifestacji wynik po pierwszym zabiegu.

Mesodissolution ma, podobnie jak wszelkie inne Mezoterapia przeciwwskazania:

 • Zaburzenia krwawienia;
 • 3-4 etap żylaków;
 • Nefropatię, przewlekła niewydolność nerek;
 • Przewlekłe choroby naczyń (CHD artykule 3, artykuł 3 nadciśnienie ..);
 • Mezoterapia podczas ciąży i laktacji;
 • Kamica żółciowa.

Substancje w koktajli do mezoterapii

Powszechne bezigłowa twarzy kwas hialuronowy. Bezigłowa kwas hialuronowy twarzy jest higroskopijną wpływ na skórę, utrzymując go w dużej ilości wody i utworzyć wiązania wodorowe. Poza tym na powierzchni mezoterapii kwasu hialuronowego stymuluje rozrost komórek i neoangiogenezie utrzymania równowagi lepkosprężystymi naskórka i skóry właściwej.

Ponadto bezigłowa twarzy i ciała wykonuje się przez działanie na 13 witamin, wśród których przeważają witaminy A, B, C i E. Witaminy A reguluje proces gojenia i keratynizacji, wpływa na elastyczność i sprężystość skóry. Witamina B wspiera równowagę biologiczną skóry, a także ma wpływ na metabolizm w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe. Witamina C hamuje hiper-local melaniny i wolnych rodników, pomaga do syntezy kolagenu. Witamina E hamuje nadtlenków, a tym samym przyczynia się do niszczenia wolnych rodników.

Ani mezoterapia organ lub osoba nie może obyć się bez udziału niezbędnych aminokwasów, które pomagają fibroblasty do syntezy białek. Te elementy strukturalne komórki są połączone z utworzeniem białka (polipeptydy).

Minerały – jeden ważny uczestników procesu. Wpływają one na podstawowe funkcje komórkowe i stanu jonowy liczne reakcje enzymatyczne. Bezigłowa ciała twarzy i wykorzystuje je jako ko-czynniki wspierania reakcji biologicznych odpowiedzialnych za metabolizm.

Substancje specjalne koenzymy katalizują reakcje metaboliczne organizmu i zmniejsza energię potrzebną do ich realizacji. W rezultacie, aktywatorami biologicznymi – koenzymy – pozwala na zwiększenie szybkości rekonstrukcję tkanki.

Kwas nukleinowy składa się z łańcucha z nukleotydów, tworzących podstawową cząsteczek DNA i RNA, które są nośniki do regulacji i kontroli syntezy białka.

Przeciwutleniacze z powodu utraty elektronów pomocy blokowania reakcji utleniania oraz powstawanie wolnych rodników w komórkach naskórka i skóry właściwej.

Mezoterapia twarzy – wskaźniki

 • Wynikiem tego jest widoczne już po pierwszym zabiegu, skóra, natychmiast staje się bardziej świeże i nawilżony;
 • Zbiorcza i postępująca poprawa stanu skóry;
 • Skóra całkowicie odzyskuje swą strukturę i staje się bardziej elastyczna;
 • Na koniec krótki okres czasu, skóra staje się gładka i błyszcząca;
 • Człowiek zaczyna wyglądać znacznie młodziej.

Mezoterapia Do Włosów

Mezoterapia włosów technika zwana rewitalizacja i przywrócenie za pomocą mikroiniekcji mieszków włosowych. W skórze głowy są nakładane koktajle. Mezoterapia na wypadanie włosów ma na celu poprawę stanu swoich korzeni i do wzrostu dynamiki głowy. Mezoterapia za pomocą wypadanie włosów na krótki okres czasu, aby znacząco poprawić stan włosów i skóry głowy.

Głowica Mezoterapia – to stosunkowo nowa usługa, która jednak udało się zdobyć popularność ze względu na skuteczne leczenie suchości i złamania włosów, rozdwajaniu i wypadaniu włosów. Specjalista produkuje indywidualny dobór leków mających na celu stymulowanie ukrwienie mieszków włosowych i skóry głowy. Preparat jest obowiązkowe obejmują aminokwasy, pierwiastki śladowe, witaminy i inne składniki do zasilania określonego typu włosów.

Technika mezoterapii na wypadanie włosów oferuje indywidualne podejście do każdego pacjenta w zależności od skali problemu i indywidualnych cech włosów.

W rezultacie, utrata włosów mezoterapia normalny wzrost, poprawa tekstury, wygląd, znika łupież i wydzielanie sebum normalizuje. Technika ta wyróżnia długotrwały efekt. Można go używać do radzenia sobie z utratą włosów i zatrzymać wygląd siwych włosach.

No mezoterapia wtrysku

Dla starzenia się skóry, zmarszczki, przebarwienia bojowego, suchość i trądzik opracował nową technikę nie mezoterapii wtrysku (nieinwazyjne mezoterapii).

Mezoterapia bezigłowa procedura trwa tylko 20-30 minut. Koktajl jest stosowane bezpośrednio na skórę, a następnie traktować za pomocą specjalnego związku, który emituje pulsujących fal magnetycznych. Podczas zabiegu nie mezoterapia wtrysku błony komórkowej przepuszczalności wzrasta do 400 razy! Tak więc, użyteczne substancje są szybko i łatwo wnikają w skórę 1-2 do rezerwy mm i formy.

Nie mezoterapia wtrysku pozwala na długi czas użytkowania rezerwy składników odżywczych, jest łatwo rozprowadzane do innych warstw skóry. Kolejny plus – Mezoterapia nie przeciwwskazania.

W celu uzyskania długotrwałego efektu liftingu, spowalnia starzenie się skóry i przedłużyć swoją młodość przez co najmniej 1 rok, mezoterapia jest stosowany na zmarszczki. Odmładzający Oczywiście zawiera 4-6 procedur.

Mezoterapia jedna osoba bez użycia igieł doskonale współpracuje z skóry, przygotowując ją do ważnych wydarzeń i działań. Pojedyncza procedura – mezoterapia worków pod oczami, zmniejsza obrzęki i ma efekt liftingu.

Mezoterapia tlen

Metoda mezoterapii, w którym wraz z odżywczych dostarczany tlen do skóry, zwany mezoterapia tlen. Dzięki tej metodzie, witaminy, składniki odżywcze i aktywne składniki surowicy leków penetrować w głąb skóry pod dyszami ciśnienia tlenu.

Mezoterapia tlenowa oferuje szeroką gamę kursów na skórze. Wybielanie kurs pomaga usunąć przebarwienia skóry, zmarszczki, wąskie pory. Mezoterapia tlenowa dla problemu czyści skórę i zapobiega zapaleniu, wygładza skórę i czyni ją miękką. Tonizujące i nawilżające kurs pomaga utrzymać wilgoć w tkance łącznej. Oczywiście odmłodzenie sprzyja powstawaniu nowych komórek i zmarszczek. Skóra po zabiegu ma świeży wygląd.

Mezoterapia tlenowa dla cellulitu – sprzężenie zwrotne jest bardzo pozytywne. Kobiety pozostają również w podziwie oczywiście przeciw rozstępom. Procedura Mezoterapia tlenowa jest uważana wśród ekspertów jednym z najbardziej skutecznych technik stosowanych w leczeniu cellulitu. Ponadto, daje bardzo obiecujące rezultaty.

Jakie leki są stosowane w mezoterapii?

Nowoczesne bezigłowa nie bez większych produktach, w których X-ADN odzyskane i żelu kwasu hialuronowego, który przyczynia się do przywrócenia zdegradowanego kolagenu. Pozytywne efekty mezoterapii są wymawiane: skóra jest zapisane od odwodnienie, zmarszczki, likwiduje ślady dymu i negatywnego wpływu na środowisko. Nawiasem mówiąc, mezoterapia Stretch ma świetne recenzje.

Do ochrony skóry, nawilżające i podnoszenia DMAE stosowany jest rozwiązaniem. W mezoterapii zmarszczki aktywne wykorzystanie roztwór witaminy C, co sprzyja rewitalizacji skóry i zapobiegania starzeniu.

Podczas detoksykacji odmłodzenie skóry ważnym punktem jest użycie silnych przeciwutleniaczy – glutationu peptydy zaangażowane w procesach redoks w komórkach.

Preparaty oparte na kwasie glikolowym zakończony leków stosowanych w linii mezoterapii. Kwas glikolowy dosłownie sprawia, że ​​blask skóry. To wyrównuje strukturę skóry, pomaga w normalizacji gruczołów łojowych i ujawnienia pory.

Cellulitu mezoterapii często stosowany roztwór organiczny krzemu, które przywraca skórze elastyczność i toniczności. Krzemu uczestniczy w tworzeniu cząsteczek kolagenu, chroni komórki przed stresem oksydacyjnym i wolnych rodników. Mezoterapiju z cellulitem wspiera taką substancję jak L-karnityny, która jest skuteczna palnika tłuszczu porcja spożywania tłuszczu. Efekt antycellulitowy jest lipolityczne roztworu fosfatydylocholiny i detoksykujący wyciągu z karczocha.

Wymagana liczba procedur

Jak często mogę mezoterapii? To wszystko zależy od wieku i specyficznych problemów. Konsekwencje mezoterapia twarzy ma indywidualne, a więc procedura jest rozwijany na zasadach indywidualnych, w zależności od czasu, finansowe i inne funkcje. Dokładna liczba zabiegów będzie można obliczyć tylko w gabinecie lekarskim.

Ogólnie mówiąc o mezoterapii – cellulit jest traktowany przez 5-15 sesjach, zmniejszenie głośności dla 4-10 sesjach. Na leczeniu skóry głowy będzie trwać około 10-15 sesji. Przywrócić owal twarzy można na 4-8 procedur i usunięcia przepukliny pod oczami – dla 1-4 zabiegów.

Biorąc pod uwagę te czynniki określają, jak często robić mezoterapii, będziecie mogli razem z lekarzem, z uwzględnieniem wszystkich swoich zasobów. Widoczny efekt liftingu można poczuć po pierwszej sesji, a wyniki zwalczaniu cellulitu – po 2-3 zabiegach.

Kurs mezoterapii na kilku sesjach, korzystnie 1 powtarzać co sześć miesięcy. Jeśli jesteś po przebiegu procedur efekt wsparcie podnoszenia 1-2 razy w miesiącu, następny kurs jest powtórzony rok później.

Konsekwencje mezoterapii

Zbyt wiele zazdrosny podnieść kwestię, czy szkodliwe skutki uboczne, czy mezoterapia mezoterapia? To prawie science fiction, który nasze matki i babki mogli tylko pomarzyć – faceliftingu niechirurgiczne, dając doskonałe efekty: zmniejszenie liczby zmarszczek, podnosząc efekt wykończenia twarzy i świeżą skórę promienną.

Jednak efekty mezoterapii jest prawie niemożliwe, aby odstraszyć nikogo. Obrzęk i zaczerwienienie w miejscu wstrzyknięcia zniknąć na godzinę. Siniaki po mezoterapii są rzadkie i odbywają się w ciągu kilku dni. Ale wyniki będą cię zadowolić przez długi czas.

Pomimo faktu, że siniaki i zaczerwienienie twarzy mezoterapia ciała, opinie świadczą, że nawet uszkodzenie igły promuje odmłodzenie skóry, wywołując procesy naprawcze. Przyspieszyć gojenie maść specjalny „Traumeel” i „Wobenzym”.

load...