Mezoterapia: odmłodzenie wspaniały dom

Zawartość:

Jeden rzucił ukosa w lustrze, nagle przestają się podobać. Niestety, młodzież nie jest wieczne. I jak cudownie, że istnieje kosmetologii medycznej! Chcesz przedłużyć piękno ciała, twarzy i włosów? Proszę. Oferuje on oferuje szereg zabiegów kosmetycznych: od konwencjonalnej skórki i chirurgii zakończony. Ale, przepraszam, istnieją również metody bardziej humanitarny? Naturalnie roku rynek usług w roku zachwyca nas nowymi i nowych metod niechirurgiczne odmłodzenie skóry. Należą do ozonoterapii, odmładzanie, mezoterapia, zastrzyki Botox, odmłodzenie komórek macierzystych i wiele innych.

load...

Okresowe sesje i przebieg tych procedur gwarantuje długotrwałe rezultaty, które nie zawiedzie. Jednak nie każda kobieta może sobie pozwolić kosztownych metod. A następnie przyjść z pomocą domowych twarzy maski, mleczka do wzrostu włosów, masażu, a nawet niektórych rodzajów tych procedur. Na przykład, stosunkowo nowe, ale już popularny mezoterapia jest całkiem możliwe, aby spędzić w domu. Jak, pytasz? Właśnie o to i omówimy w tym artykule.
Powrót do spisu treści

Mechanizm działania mezoterapii

Istotą tej procedury jest to, że poprzez wstrzyknięcie doprowadzić do głębszych warstw skóry właściwej niezbędne składniki odżywcze i substancje lecznicze. Prowadzi mezoterapii doświadczonych kosmetyczka z wykształceniem medycznym. Ze względu na właściwości organizmu, rodzaju wady, ogólny stan ciała i twarzy, każdemu pacjentowi podaje się kompozycję substancji wybraną indywidualnie. Należy zauważyć, że procedura ta nie jest przyjemny, a w niektórych przypadkach mogą używać środków przeciwbólowych.

Mezoterapia w domu jest bardziej wyrozumiały nakłucie za pomocą specjalnego narzędzia. Mini zmiany skórne są małe klawisz, aby uruchomić proces regeneracji, a tym samym stymuluje produkcję kolagenu i elastyny. Cały proces ma na celu zapewnienie, że normalna międzykomórkowej wymiany i uruchomiono mechanizm krwi i limfy. Przebicia drażnić mieszki włosów na głowie, tym samym prowokując ich wzrost i poprawę mikrokrążenia.

Nie będzie tajemnica, o tym, że tylko niewielka część przydatnych cząsteczek można bezpiecznie przenikają do głębszych warstw naszej skóry. I dzięki mikroprokolam wykorzystaniem elementów absorpcji mezorollera wzrosty na czas! Małe dziury są porośnięte nowej tkanki w ciągu godziny, więc sprawność postępowania zależy od zręczności. Koniecznie stosować terapeutyczną kompozycji odżywczej przed i po zastosowaniu mezorollera.

load...


Powrót do spisu treści

Korzyści z zabiegów domowych

Inteligentny dom mezoterapia twarzy – godne zastąpienie leczenia salonie, podczas gdy mezoroller znacznie łagodniejsze i bezbolesne zastrzyki. Efektem postępowania może być porównywana z peelingiem chemicznym, laserowy, mezoterapia i różni się od tych wydarzeń tylko w liczbie procedur. Ogólna zasada z tych metod polega na tym, aby stymulować wzrost nowych komórek, które uzyskuje się przez mechaniczne działanie naskórka.

Jednak wszystkie procedury sprzętowych, choć są bardzo skuteczne, ale wymagają one dodatkowego czasu, aby odzyskać górną warstwę skóry – naskórek. Podczas mezoterapii wykonywane w domu, daje podobny wynik, ale nie w ramach jednej procedury, a trzy lub cztery.
Powrót do spisu treści

Zakres mezoterapia

Mezoterapia zakres zastosowań rozciąga się niemal całą powierzchnię ciała. Dzięki tej procedurze, można odmłodzić skórę, wygładza blizny i rozstępy na ciele, przyczyniają się do leczenia cellulitu, stymuluje wzrost włosów na głowie i tak dalej.

Wskazania do stosowania:

 • Zmiany związane z wiekiem (zmarszczki, wiotkość, suche)
 • Pigmentacja
 • Trądzik, trądzik
 • Cellulitis
 • Rozstępy (rozstępy, blizny skórne)
 • Łysienie (utrata owłosienia)
 • Korekta estetyczna

Oprócz wysokiej skuteczności mezoterapii, nie powinniśmy zapominać o ewentualnych przeciwwskazań. Mogą one być związane z mechanicznym działaniem na skórę, a zawartość elementów do wstrzykiwań kosmetycznych.

Przeciwwskazania

 • Ciąża i laktacja
 • Alergie na leki
 • Hemofilia
 • Nowotwory
 • Padaczka
 • Choroby nerek i wątroby
 • Procesy zakaźne stany zapalne w miejscu procedury

Powrót do spisu treści

Warunki korzystania mezorollera

Mezoterapia w domu jest mniej bolesna i jest prowadzona za pośrednictwem specjalnego urządzenia – mezorollera. Urządzenie wygląda jak mały wałek do malowania pokryte mikroigieł całej powierzchni. Głębokość nakłuwania jest znacznie mniej, ale ryzyko wystąpienia działań niepożądanych ze to nie są ograniczane. Analfabetami i lekkomyślne użycie mezorollera może prowadzić do pojawienia się defektów skóry – siniaki i otarcia. Naruszenie zasad higieny spowoduje dermatologicznych infekcji.

Aby uniknąć negatywnych konsekwencji, konieczne jest, aby ściśle stosować się do następujących wytycznych:

 • Mezoroller – twoje i tylko twoje. Nie należy go przekazywać innej osobie, jest to ten sam element higieny osobistej jak grzebieniem lub szczoteczką.
 • Przemywa się i traktuje szybko walec środek przeciwbakteryjny.
 • Nie powinna być procedura prodelyvat podczas miesiączki, ciąży i laktacji.
 • Powstrzymały się od stosowania mezorollera podczas ostrych chorób i alergii.
 • Nabyć urządzenia z igły nie więcej niż 1 mm długości, a najkorzystniej – 0,5 mm.
 • Jeśli to możliwe, wybrać igły powłoką złota i srebra lub ze stali chirurgicznej.
 • Czujesz dyskomfort długo po zabiegu? Natychmiast skonsultować się z lekarzem-kosmetolog!

Powrót do spisu treści

Preparaty kosmetyczne

Najlepszym sposobem, aby przygotować balsam kosmetyczny – gotowy do zakupu specjalnego serum. Jednak nie wszędzie i nie zawsze można znaleźć na półkach takich produktów. Dlatego sugerujemy użyć środków pod ręką.

 • Preparaty do wzrostu włosów

Jako oleje lecznicze stosowane w domu mezoterapii na porost włosów, to może być szeroko stosowany sprawdzony łopianu i olej rycynowy. Dobry dodatek do nich mogą się witaminy A i E (sprzedawanego w postaci kapsułek żelatynowych), tran – jest doskonałym środkiem do leczenia łysienia. Olej arganowy nieczyszczone, kokos, kiełki pszenicy mieć również pozytywny wpływ na stan włosów. Popularne w medycynie ludowej wywar z pokrzywy, rumianku, łopianu daje siłę i wzrost włosów.

 • Preparaty do ciała i skóry twarzy

Dla tego typu leczenia zaleca się stosowanie funduszy ukierunkowanym działaniu: antycellulitowy, składniki odżywcze, nawilżające, witaminy, anti-aging i tym podobne. Dodając do nich witaminy pozyskane z kapsułek lub fiolkach, można uzyskać różne opcje koktajle kosmetycznych.


Powrót do spisu treści

Technika mezoterapii na porost włosów

Nasze wskazówki pomogą Ci zrobić dobry uczynek:

 • Pranie wstępne i suche włosy w zwykły sposób.
 • Leczyć skórę głowy i bezpośrednio sam mezorolik antyseptyczne.
 • Put gotowane remedium na głowie.
 • Wydawać urządzenia na traktowanej powierzchni dwa lub trzy razy. W celu uniknięcia splątania się igieł toczyć rolkę w kierunku wzrostu włosów.
 • Następnie ostrożnie palcami pocierać środek terapeutyczny w skórę głowy.
 • Procedury te powinny być prowadzone przez trzy do czterech godzin przed snem, a tym samym ilość czasu trzeba czekać do następnego mycia włosów.

Powrót do spisu treści

Technika bezigłowa twarzy i ciele

Procedura ta ma mniejsze znaczenie ma prawidłowa kolejność operacji i zgodności z określonymi warunkami.

Faza przygotowawcza

Mezoterapia twarzy i ciała zaczyna oczyścić skórę z zanieczyszczeń i makijażu. Pamiętaj, aby traktować skórę antyseptyczne i wytrzyj znieczulający. Na przykład, można użyć tych łatwo dostępnych leków, takich jak lidokoin, dicain, anestezyny lub Menovazin.

Główną część mezorollera – walec z igłami – umieścić w roztworze alkoholowym do 10-15 minut.

Efekty sceniczne

Po wszystkich wstępnych procedur stosować na skórę twarzy i ciała niezbędne struktury (maska, krem, żel) i zaczyna wykonywać powierzchnią na ciele mezorollerom. Będzie to wystarczy, aby zrobić te 5-7 warstw bali. Nie zapomnij, aby zwinąć rolkę w kierunku prądu limfy i krążenie krwi.

 • Osoba traktuje od środka czoła do skroni od skrzydła nosa do uszu, z brodą do płatów usznych uszu i wzdłuż szyjki w dół na dno.
 • Ręce przebite ręce do ramion.
 • Rozszczepienia strefa przetwarzane wentylatora w kierunku szyjki i ramion.
 • Powrót – pionowo w dół, a potem w górę.
 • Żołądek – od pępka do zewnętrznych krawędzi ruchami spiralnymi.
 • Pośladki – pionowo w dół.
 • Biodra – na zewnątrz pionowo w dół, a następnie w górę wzdłuż wewnętrznej strony ud.
 • Uda – od dołu do góry.

Nie należy naciskać zbyt mocno na mezoroller, swój cel – aby nie przebić się przez prawie i utworzyć łagodny przekłuwania skóry.

Po maseczki ponownie traktuje rolkę w alkoholu, suszenia i przechowywania, aż do następnej procedury w opakowaniu. Strzał łagodny maskę kosmetycznych skóry spokój i zastosowania ochrony przeciwsłonecznej lbimy konsolidować wyniki.

Ostrzeżenie! Po mezoterapia skóry może i najprawdopodobniej będzie wyglądać czerwonawy, pozwala trochę obrzęk. Kolejne dwa lub trzy dni nie jest zalecany do udziału kąpiel, basen, nie można opalać się i radzą, aby zmniejszyć stres fizyczny, zrezygnować masaże i inne zabiegi kosmetyczne. Nie daj się zbyt ponieść domowej mezoterapii i robią to często; aby utrzymać wynik wystarcza do przeprowadzenia tej procedury raz w miesiącu.

Myślimy, że będzie można się dowiedzieć, że rynek zagraniczny już istnieją specjalne nanosyvorotki bez mezoterapii iniekcyjnej. Ich cząsteczki są tak małe, że przenikają przez skórę, bez nakłuć łatwo. Odmładzająco – nie ma, a na twarzy!

Mezoterapia, mimo młodego wieku, ma już na koncie ponad sto tysięcy fanów. Rzeczywiście, ta metoda jest uważana za skuteczny i bezpieczny w porównaniu z innymi technikami sprzętowych. Przemysł kosmetyczny został udostępniony i mezoterapia w domu, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Być zawsze piękne i bliskich!

load...