Mezoterapia dla włosów w domu: świadectwo i porządek

Mezoterapia dla włosów – przebieg zastrzyków terapeutyczne i stymulowanie „koktajl” pod skórą głowy, składające się głównie z witamin, składników odżywczych i naturalnych składników. Przeprowadzenie tej procedury obiecuje zwiększyć, przyspieszenie wzrostu włosów i zapobiegania wczesnym siwych włosów i łysienia. Jeśli chcesz poprawić kondycję loków, ale nie chcą wydawać dużych pieniędzy jest zabawa, to starać się trzymać mezoterapii włosy w domu.

load...

Zawartość:

Wskazania i przeciwwskazania do procedur umożliwiających

Mezoterapia może pomóc w takich nieprzyjemnych zjawisk jak:

 • łysienie;
 • Wypadanie włosów;
 • Rozdwajaniu;
 • Kruche i suche włosy;
 • łupież lli_1;

 • Swędzenie skóry głowy;
 • łojotok lli_1.

Po przebieg zastrzyków włosy stają się grubsze, uzyskać zdrowy połysk, gładkość i jedwabistość. Fakt, że zwykłe środki nie mogą przenikać w głąb naskórka, za pomocą bardzo cienkich igieł, leki wpadają bezpośrednio cebulki włosa, co przyczynia się do szybkiego efektu pozytywnego.

load...

Aby określić, jak często mezoterapii włosy w każdym indywidualnym przypadku, najlepiej jest skonsultować się ze specjalistą. Długość zależy oczywiście od stanu zawinięcia, wieku pacjenta i innych cech indywidualnych. Na przykład, do leczenia łupieżu wspólnego może zrobić 4-6 sesje i łysienia androgenowego wymaga więcej procedur.

Dla wszystkich przydatności i skuteczności mezoterapii ma wiele przeciwwskazań:

 • Okresie ciąży i laktacji;
 • Owrzodzenia

 • Na skórze głowy;
 • Wiek

 • Mniej niż 18 lat;
 • Chorobą wirusową;
 • Miesiączki lli_1.

Technika mezoterapia głowy domu

Jeśli zdecydowałeś się przejść procedurę z własnej mody, na początek należy zakupić mezoroller. On wygląda jak wałek z uchwytem pokrytym najlepszych małych igieł stalowych. Wybór mezoroller, należy zwrócić uwagę na następujące cechy:

 • Producenta ;
 • Siła i jakość materiałów (dobrze, jeśli igły są wykonane z chirurgicznej stali stopowej ze złota lub srebra); Rozmiary
 • Igiełkowe

 • (jeśli masz zamiar spędzić procedury mezoterapii po raz pierwszy, należy użyć igły nie więcej niż 0,3 mm).

Zasada i procedura

Zasada działania jest prosta mezorollera: krótkie mikroigły przebić skórę, przyczyniając się tym samym do poprawy ukrwienia skóry głowy, jak również pozwala terapeutyczny „koktajl” przeniknąć w głąb naskórka. Witaminy i składniki odżywcze mogą być stosowane bezpośrednio na urządzeniu, można obsługiwać im głowy.

Wybór kompleksu medycznego, należy rozważyć właściwości włosów. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, albo boją się korzystać z nieznanych leków, nie może się nie udać, jeśli używasz złożoną grupę witamin A i E, oraz łopianu.

 1. Aby rozpocząć mezoroller być sterylizowane: DIP urządzenie w roztworze alkoholowym lub 3% roztworu nadtlenku wodoru, przez 10-15 minut. Pozostawić do wyschnięcia.
 2. W tym czasie, przemyć i wysuszyć włosy.
 3. Leczyć skórę głowy z środek antyseptyczny, takich jak alkohol lub chlorheksydyny.
 4. Zastosuj terapeutyczny „koktajl” na rolce.
 5. Trymowania ruchem przesunąć urządzenie z potylicznej na spędzeniu go na każdej linii naraz. Pamiętaj, że tylko kilka sesji, można rozpocząć, aby poruszać się w różnych kierunkach mezorollerom i kilka razy w tym samym miejscu.
 6. Wytworzenia środka do skóry, do stosowania zewnętrznego, w zależności od tego problemu. Na przykład, może być stosowany minoksydyl łysienie.
 7. Roller umyć gorącą wodą i wysuszyć.

Zalety mezoterapii w domu

Mezoterapia skóry głowy w domu ma kilka zalet w porównaniu z leczeniem salon:

 1. Cena – można wydawać pieniądze tylko na zakup mezorollera kompleksu medycznego.
 2. Oszczędność czasu – nie wydadzą go na drodze i czekał na zakrętach w kabinie.
 3. Pewność i bezpieczeństwo – nie bój się wybrać mało lub bardzo prestiżowej kliniki zawodowym.

Aby dowiedzieć się, jak często można dokonać mezoterapii na włosy w domu, należy skonsultować się z lekarzem lub kosmetyczki. Najczęściej przebieg tej procedury jest przeznaczony dla jednego miesiąca, za który trzeba przejść przez 8 sesji (2 razy w tygodniu). Po sesji, nie można umyć włosy w ciągu dnia, i pływać w basenie i opalanie.

Jeżeli nie jesteś pewien, że można opanować procedury na własną rękę bez pomocy ekspertów, obejrzeć film o mezoterapii na włosy w domu i zapewnić łatwość procedury.

Pamiętaj! Jeśli cierpisz z powodu poważnych chorób włosów i skóry głowy, takich jak łysienie androgenowe lub łysienie (nadmierna utrata włosów), należy skonsultować się ze specjalistą. Często zdarza się, że włosy problemy powstają w wyniku chorób organów wewnętrznych. W takim przypadku nie miałoby sensu zabieg mezoterapii wymagane wewnątrz.

load...