Mezoterapia Dla włosów i skóry głowy: Przeciwwskazania zabiegów i ceny

Negatywne skutki dla środowiska, stres, zmiany hormonalne w czasie ciąży i karmienia piersią prowadzi do tego, że włosy traci swoją atrakcyjność, a nawet zacznie spadać. Mezoterapia Do Włosów – nowoczesny zabieg kosmetyczny, że wiele wybrać jako broń przeciwko tłustej skóry głowy, łupież, przerzedzenie sekcja wypadanie włosów.

load...

Zawartość:

Wskazania do mezoterapii włosów i skóry głowy

Mezoterapia jest głowica wstrzykiwanie specjalnych preparatów medycznych pod skórą. Środki można wybierać indywidualnie dla każdego pacjenta w zależności od tego problemu. Jeśli wziąć pełny cykl szczepień, jest możliwe, aby rozwiązać problem ze zdrowiem włosów: aby zatrzymać ich utratę przekroju, przerzedzenie i stymulować wzrost nowych włosów. Ponadto, możliwe jest dostosowanie sebum, a tym samym, aby pozbyć się łupieżu.

Przede wszystkim, szef mezoterapia pokazano ludziom, którzy cierpią z powodu łysienia androgenowego lub łysienie (utrata włosów) patologicznego. Przydatne jest procedura i tych, którzy są zaniepokojeni łojotoku, swędzenie skóry głowy, kruchym i czubkach sekcji włosów.

load...

Przyczyna problemów z włosami jest i częste stosowanie antybiotyków, zaburzenia gruczołów wydzielania wewnętrznego, które pociągają za sobą zaburzenia hormonalne. Można go uruchomić wypadanie włosów na skutek niezrównoważonej diety i stresu. Oczyszczenie skóry głowy, mezoterapia wspomaga wzrost nowych zdrowych włosów.

Przeciwwskazania do zabiegu wtrysku

Gabinet kosmetyczny jest często traktowane kobiety, który zauważył na wypadanie włosów w trakcie i po ciąży. Powinni wiedzieć, że w czasie ciąży i karmienia piersią są przeciwwskazania do mezoterapii włosy.

Oprócz ciąży i karmienia piersią, z mezoterapii powinny zostać opuszczone w takich przypadkach:

 • Jeśli jesteś uczulony na którykolwiek z leków stosowanych w koktajli do mezoterapii włosów;
 • Zażycie leków niezgodną z lekami, które są wykorzystywane do wstrzykiwań;
 • Jeśli cierpisz na choroby pęcherzyka żółciowego lub jeśli masz chorobę nerek;
 • Jeśli w trakcie miesiączki lub syndromu przedmiesiączkowego objawia;
 • Jeśli są bardzo boi się zastrzyków;
 • Jeśli utrudniała układu sercowo-naczyniowego, cierpi na nadciśnienie tętnicze;
 • Jeśli masz jakiekolwiek choroby krwi;
 • Jeśli wy choroby nowotworowe;
 • Jeśli masz zaburzenia psychiczne;
 • Procedura

 • Powinno zostać opóźnione do czasu wyzdrowienia jeśli obecnie pogorszyły każdej choroby przewlekłej.
 • Jeżeli lekarz, co śródskórne próby, uznał Cię indywidualny nietolerancji na którykolwiek ze składników leku.

Szczegóły mezoterapii w tryichologiczne

Jakie są składniki koktajli odżywczych

Z reguły, koktajl zawiera cynk, witaminy, aminokwasy. To skutecznie wzmacnia włosy. Ponadto, w wytwarzaniu preparatów do iniekcji często zawierają melaninę, który zapobiega pojawianiu się siwych włosów i przyspieszający wzrost włosów. Koktajle do mezoterapii włosów jest podawany pod skórę poprzez najcieńszej igły na płytkiej głębokości – tylko 2-4 mm. Dlatego też, procedura nie jest zbyt bolesne. Iniekcje głowy może zawierać kwas hialuronowy, pierwiastki śladowe (Cu, Mg, Se, Zn, Si), witaminy, substancje działające na naczynia, aminokwasów.

Istnieją również gotowe koktajle: „Keraktiv”, „NCTF 135”, „Dermo Kompleks”, „Trinamid”, „Embryoblast”, „XL-słyszeć”. Jeżeli lekarz sprawia, że ​​koktajl w obecności pacjenta, leki mezozaterapii włosy są wybierane na podstawie obrazu klinicznego. Używane myotropic rozszerzających naczynia sosudorasshiryayushie narkotyki, antyandrogeny i veno- limfotoniki. Mogą to być leki mineralnych i pochodzenia zwierzęcego REGENERANTY i witamin. Na jednym zabiegu podaje się od 3 do 5 ml koktajlu. Lekarz powinien poinformować pacjenta o charakterze i składzie omawianych technik IT dla mezoterapii włosów koktajli. W gotowych produktów do pielęgnacji włosów cenie mezoterapii jest oczywiście wyższe niż te, które muszą być zmieszane.

W jaki sposób leki na głowy

Zastrzyki są wykonywane za pomocą strzykawki lub specjalnego narzędzia – mezoinzhektorom. Kilka minut po iniekcji, na poziomie komórkowym proces zapalny rozwija. Statki zwężają, a następnie rozszerzają. Poprzez włosowatych ściany w przestrzeni międzykomórkowej elementy tworzące spaść lek. Akumulacja leukocyty, limfocyty, erytrocyty, fibryny. Są to biologicznie aktywne cząsteczki, które uwalniają czynniki wzrostu. Skóra głowy powstałe nawilżane.

Czy muszę szkolenia

Procedurę. Nie zaleca się przez kilka dni przed zabiegiem głowy Mezoterapia używają produktów do stylizacji włosów – farby i żele. Wiele osób uważa, że ​​przyjmowanie leków przeciwbólowych na kilka dni przed zabiegiem zmniejsza ból podczas mezoterapii. To nie znaczy, środki przeciwbólowe mogą powodować krwawienie, więc zatrzymać ich podjęcia. Pamiętaj, aby powiedzieć lekarzowi o wszystkich lekach, które przyjmujesz. W dniu zabiegu umyj głowę, ale po praniu mezoterapii może nie wcześniej niż dwa dni będzie.

Korzyści z mezoterapii na wypadanie włosów

Dla mezoterapii na wypadanie włosów stosowanego sprzętu mikropapul. Zastrzyki wykonano z konwencjonalnie podjęta na górze promieniujących promieni. Odstęp między wstrzyknięciem około 1,5 cm Kilka strzałów dokonać kark. – To są punkty aktywizacji wzrostu włosów.

Koktajle dla głowic mezoterapii działają bezpośrednio na obszarach problemowych skóry i dostarcza niezbędnych substancji do żarówek. Zazwyczaj wynik pozytywny. Konstrukcja włosa przywróceniu wzrostu aktywacji normalne wydalanie tłuszczu. Natychmiast po tę procedurę pod skórę preparatami depot wytworzonych z których składniki odżywcze przedostają się do komórek mieszków włosowych.

Należy jednak zauważyć, że mezoterapia na wypadanie włosów będzie nieskuteczna, jeśli proces wypadania włosów zaszło za daleko (w miejsce tkanki łącznej jest już w mieszkach włosowych). Mezoterapia w tym przypadku będzie miało pozytywny wpływ na skórę głowy i przygotować ją na przeszczep włosów.

Procedura głowy Mezoterapia trwa około 40 minut. Należy zauważyć, że jedna sesja jest wystarczająca do osiągnięcia efektu. Kurs składa się z 8-10 zabiegów. Po każdej sesji powinien powstrzymać się przez dwa dni od szamponu.

Mezoterapia dla wzrostu włosów daje efekt powodu igieł masażu i specjalnych produktów, które zapewniają mieszków włosowych z podstawowych składników odżywczych.

Kiedy wypadanie włosów lub homeopatyczne stosowane alopatycznego mezoterapii. Kompozycja alopatycznego koktajlu obejmuje nie tylko naturalne składniki i kompozycje zsyntetyzowane w laboratorium. Homeopatyczne są stosowane w mezoterapii włosy bardzo często, ponieważ stężenie substancji czynnych o znacznie mniejsze, a w związku z tym trudniejsze do uzyskania pożądanego efektu. Chociaż homeopatyczne koktajle nie mają skutków ubocznych, są wolniejsze. W związku z tym, może być konieczne kolejne zabiegi, a większość klientów chce uzyskać szybkie rezultaty – zdrowe, gęste i długie włosy po głowie mezoterapii.

Czy możliwy mezoterapii w domu

Wcale nie. Musi tylko zabieg kosmetyczny, a przeprowadza się z lekarzem, który przeszedł specjalne szkolenie. Po mezoterapii włosy – to nie tylko zastrzyki pod skórą głowy za pomocą specjalnych preparatów. Procedura rozpoczyna się od oceny stanu pacjenta, ustala pożądany efekt, wskazania i przeciwwskazania. Specjalista zbada swoją skłonność do alergii, należy wykonać test skórny, dokładnie przetestować przygotowań do koktajlu leków, które można podjąć. Dla procedury trzeba wiedzieć, jak głęboko wbić igłę, która jest uważana za odległość między nakłuć w twoim przypadku najlepsze. Więc nie próbuj robić mezoterapii w domu i szukasz dobrej kosmetyczki.

Wideo mezoterapia sesji dla

Włosów i skóry głowy.

load...