Mężczyzna psychologia: jak zrozumieć człowieka i jego język?

Zawartość:

Mężczyźni i kobiety … Od stuleci żyjemy obok siebie, ale nigdy nie nauczył się akceptować siebie, jak wymaga tego pokojowego współistnienia. Mężczyzna psychologia – czyli jak zrozumieć człowieka kobietę z własnej kobiecej psychologii? Wieczny konfrontacja, wieczny podłogi sporów, wieczna walka. Może inaczej nie można – uważa się, że mężczyźni i kobiety „z różnych planet.”

load...

Wydaje się więc, bo prawie każdy z nas ma świadomość, że inteligencja człowieka nie rozumie. Dlaczego i ustalić z nim kontakt osobisty lub biznesowy jest tak trudne. Stąd – kłótnie, konflikty i napięcia. Stąd – niefortunne małżeństwo, frustrację, wrogość, złamane serca i samotność. I jak zrozumieć mężczyznę lub chłopca, psychologia ogóle nie mówi.

Jednak sprawa jest prawdopodobne, że nie my kobiety są z Wenus. Ale są mężczyźni z Marsa. Przyczyną różnic między płciami – różnica światopoglądów i różnic w postrzeganiu rzeczywistości. Jeśli jesteśmy świadomi tych cech męskiego postrzegania, prawdopodobnie będzie w stanie odebrać klucz przedstawiciele silniejszej płci.

I obejść, z tego powodu, ostre krawędzie w związku, eliminując lwią kłótni i nieporozumień. Kobiety – tworzenie mądry. Są w stanie subtelnie poczuć i zrozumieć ich ulubiony dobrze. Ale tylko jeśli masz pomysł, co psychologia mężczyzny. W przeciwnym razie możemy stać się drażliwy, a nie do tego stopnia, wymagający, nieznośny.

Tak, ten człowiek nie rozumie, umysł, jeśli nie wiem, jak on myśli i co się myśli, gdy mówimy, że dana an_1. Ignorancja w tej sprawie prowadzi do konfliktu i prowadzi do wielu nieporozumień w ciągłej komunikacji z najbliższymi. Warto więc przynajmniej częściowo wyeliminować luki w swojej wiedzy męskiej psychologii i starać się zrozumieć człowieka. Kontynuować?

load...

Mężczyźni językowe

Co dziwne, nawet, gdy mężczyzna i kobieta w jego życiu są takie same dialekt, mówią oni w różnych językach. Według naukowców, lingwistów, w dawnych czasach, obie płcie były doskonale sobie z tego sprawę. W ten sposób rozumie się ze sobą doskonale. Jednak z biegiem czasu, a obaj zapomnieli o lub różnice językowe, lub przestały brać je pod uwagę.

Jednak obecna sytuacja nie jest przestrzegane wszędzie. Na przykład w Japonii taka różnica językowa jest nie tylko gramatykę, ale także wymagania etykiety. Jednak to nie tylko w spadku, zaimki, zakończeń, przedrostki i przyrostki. Sprawa przede wszystkim na tym, że mężczyźni i kobiety w różnych sposobów, aby wyrazić swoje opinie i doświadczenia. Zobacz ten prosty. Wystarczy, aby poprosić chłopiec i dziewczynka recytować jakąś bajkę. Natychmiast zauważalne jest największa różnica między i opcji „dziewczęcy” „chłopców”. To proste – psychologia była różna nawet w dzieciństwie!

Może to układa się we wczesnym dzieciństwie, jak wychowujemy nasze dzieci w zależności od ich płci? Ale zapewne fakt, że korzenie tych różnic – na specyfikę psychiki i pamięci genetycznej. Podobnie, trudno powiedzieć. Pozostaje faktem – mówimy różnymi językami.

A jeśli samiec i samica język nauczany w klasach edukacji seksualnej szkoły, wiele konfliktów między mężczyznami i kobietami można było uniknąć, ponieważ aby zrozumieć człowieka, to byłoby znacznie łatwiejsze. Ale, niestety, na takie lekcje są teraz uczy niczego, nawet seks wirtuoza, ale nie umiejętności komunikowania się z płcią przeciwną.

W wyniku takiej komunikacji naukowej każdy człowiek postrzega własnych metodą prób, błędów i dokarmiać stożki. Tak, dobrze, jeśli chce się zrozumieć, i że w rzeczywistości tak nie jest, nie chce! I przychodzi całe swoje życie na tej samej prowizji, dostając na czole ponownie. A potem, gdy prowizja oznaczyć znudzony albo zamknięte, albo zaczyna mieć negatywny stosunek do wszystkich bez wyjątku członków płci przeciwnej. Podobnie jak oni wszyscy tak-sos, więc nie ma zrozumienia i nie może być!

Jeśli główny mężczyzn – Działanie zewnętrzne, kobiety – wewnętrzny świat uczuć. Od tego czasu, możemy wyrażać swoje myśli i uczucia są takie same? Podczas gdy myślał o tym, jak zapobiegać globalnemu przewrót, ona zastanawia nad tym, co ugotować na obiad. Podczas gdy on myśli o konsekwencjach rewolucji w każdym kraju, szuka możliwości, aby schudnąć. Był zaskoczony przez globalny kryzys, to – nowe futro, i tak dalej. Kobiety na ogół myśleć bardziej wąsko i precyzyjnie niż mężczyzn. Mężczyźni nie mogą ignorować rozrzucone skarpetki, brudne kubki, pajęczyny w rogu, kobiety widzą go natychmiast, bez wysiłku uwagę. I bez wysiłku myślenia, już wiedzą, co zrobić z taką hańbą.

Wniosek: jeśli człowiek nie rozumie, umysł, niemożliwe jest dla mężczyzn i kobiet, aby rzutować na siebie własnego postrzegania świata. Wygląda na rzeczywistość z różnych punktów widzenia, które pokrywają się tylko w niektórych punktach.

Z psychologicznego punktu widzenia, nie lubimy, więc nie będzie rozczarowany drodze odmienność za brak zrozumienia i budować relacje owocne. Lepiej jest wziąć pod uwagę, że ludzie nas nie lubią, i poprawne zgodnie z tym zachowaniem. I tak długo, jak psychologia człowieka będzie nadal tajemnicę wam to zrozumieć po prostu nie można, jeśli chcieli. Zobaczmy, jak to wygląda.

Zwrot męska. Jak je leczyć?

Wszyscy jesteśmy wielkim niespokojny wynalazca i skłonność do przypuszczeń prawie każdy opuszczony nasz ulubiony replikę. Na przykład, z powrotem droga z pracy do domu w złym nastroju, kolacja, marszcząc brwi obsadzie: „Jestem zmęczony!” a ja położyłem się na kanapie oglądając telewizję. Podczas gdy on bezmyślnie zmienia kanałów, w naszej głowie jak wicher wymiata cały armada niepokojących myśli.

Zmęczony? Dlaczego zmęczony? Stanowisko nie został podniesiony, więcej pieniędzy nie zarabiają na służbie czasu spędza tak dużo jak wcześniej. Więc dlaczego jest tak, że dzisiaj był zmęczony? Och, Nooo, łajdak czy coś wstrzymuje z pensji i nie powiedzieć, że ładuje się wzrostu wynagrodzeń lub kochanką zaczęło …

I bierzemy frazę „Jestem zmęczony!” jako coś, że jest zmęczony nas. Po tym wszystkim, mamy odzyskane prawie kilogram w ciągu ostatnich sześciu miesięcy i nie dłużej gotowane zupy. Gotowane zupy? Daaaaa? A fakt, że my też pracujemy i cały dom dla siebie drag, to się nie liczy?

Wszystko. Warto pomyśleć się tak niewinne zdanie na jego drodze pół – i poszło: to był taki żeński psychologia. Rozpoczyna atak na małżonka w celu wyjaśnienia, z jakiegoś powodu on tak spokojnie leży na kanapie i że jego dom nie jest spełniony. Poza tym, można się tylko zastanawiać, i zastanawiam się, co spowodowało taką przepięć najdroższa żona trochę agresji. Po tym wszystkim, to naprawdę po prostu zmęczony. Dzień był ciężki!

Mężczyźni wydają się być proste. Oni sami nie wiedzą, jak się schować, schować i nie rozumieją. To my, kobiety, możemy krążyć wokół krzewu pochodzą z daleka, aby wyrazić niejednoznaczne. A potem się urażony, że nie podejmują błędne, nie domyślił żądanie i nie zaspokoić pragnienie. I dowiedzieć się stosunki z ofonarevshim z zaskoczenia zaatakować swojego męża. Po tym wszystkim, to on nie wiedział, że gdy jesteśmy zapytał: „Jestem trochę odzyskane, kochanie”, to znaczy, że postać doskonale zachowany! A on głupio rzucił: „Tak!”

Nie warto wszystkich sił starają się wyciągnąć z nich informacje. Jesteśmy zawsze przylegającą do nich z pytaniem, że trzeba pracować, gdzie czekali na nich w celu potwierdzenia uczucia i zaufanie do własnej atrakcyjności. W odpowiedzi otrzymujemy obojętny: „Wszystko w porządku”, „Poszedłem na biznes”, „Kocham cię”, „Wyglądasz świetnie.”

I zaczniemy latać we wściekłość przed zimnem, wolnostojący tonu odpowiedzi. Ale co to może być, jeśli myśli drogi są zajęte zajęcie się problemem globalnym i nie jest do ciekawostki? Cóż, kocha, kocha, jak wiele można powiedzieć o tym?! Normalnie przypadek. Są problemy, pokaże. I patrzymy zupełnie sam. To jasne, że w przeciwnym razie już dawno uciekł! Dlaczego trzymać się kwestiami w kółko? Oto ona, psychologia męska!

Główną część kobiet z nieznanych powodów powodu podejrzewają ich pobożny nadmiernego tajemnicy. Są to, jak mówią, nigdy nie mów prawdę ukryć nawet małe rzeczy, i na ogół udają się na każdym kroku. My, oczywiście, próbować je odsłonić, aby odsłonić i się zachowywać szczerze. Mężczyźni denerwuję i zły, zwiększając nasze podejrzenia. Pewnie! Wszakże jeśli psychice, potem uderzyła akord, i to jest dokładnie to, co jest winien!

Teraz wyobraź sobie następującą sytuację. Kupujący dom towarowy przyklejone do dystrybutorów sprzedać mu kiełbasę. Sprzedawca zaskoczony odpowiada, że ​​oni nie mają kiełbasek na sprzedaż. Użytkownik nie jest zadowolone i nadal domagać się – sprzedać mu amatorskie kiełbasę funta, kropka! A on nie chciał uwierzyć, że to po prostu nie ma. W rezultacie zaczynają reagować na jego wytrwałość sprzedawcy? Zgadza się. W końcu przyjdzie z siebie i pokazać otwór, gdzie jest wyjście.

Wygląda to mniej więcej tak naszych prób skazać mężczyznę nieszczerości, gdy nie ma nic do ukrycia. Jakie reakcje można oczekiwać od kogoś, kto obraził nieufność? No nie wiem, w jaki sposób silniejsza płeć negocjować każdy najmniejszy szczegół, bo nie zauważają drobiazgi! Oni nie rozumieją, dlaczego trzeba godzinowej żarliwe wyznanie miłości, jeśli jest to żywe uznanie już brzmiało. Jeszcze tak jasne, dlaczego powtarzać sto razy?

Kobiety, oczywiście, lubię słuchać wyrażenie „I love you”, i są gotowi jeszcze raz i jeszcze raz słuchać. Jednak człowiek wypowiedział go z całego serca tylko w chwilach uniesienia. Jeśli jednak potrzebujemy kilka razy dziennie uznania, po prostu ustąpić, aby nie prowokować męża do skandalu. Ten sam jest dowodem miłości mężczyzny. Jest brak miłości, mąż starał się zachować spokój w rodzinie?

Cóż, kiedyś kochał, wtedy i dodatkowy ciężar nie zepsuć, a także o kłopotach w pracy, będzie można usłyszeć jeszcze raz. I co firma postanowił, gdy nieobecny nie wiem. Bo kochający mężczyzna ponownie zakłócić ich kobieta nie będzie i starają się radzić sobie ze wszystkimi sam pytań – mianowicie psychologii rycerza.

Z punktu widzenia przedstawicieli silnej połowy ludzkości, kobieta musi wiedzieć o swoich problemach. Interweniuje w sprawy męża? Okazuje się, że nie wierzy w Jego męskiej wypłacalności. Ponieważ będzie to tolerowane tylko odpowiedni niemowlęcą chudy, tylko czekają, aby żonę wziął wszystkie sprawy dla siebie.

W skrócie, jeśli umysł, aby zrozumieć człowieka nie możemy, będziemy działać zgodnie z konwencjonalną mądrość. Zatrzymał się pochwalić oraz oświadczenie o miłości, nieogolony upadł na kanapie i drapiąc brzuch rośnie? Żona powinna się radować! Bo to jest – jedynym, który w pełni ufa mężowi, i od kogo on jest naprawdę dobry. W przeciwnym razie nie byłoby tu leżeć i wędrował gdzieś w poszukiwaniu przygody. Lub kochanką.

W ogóle, psychologia mężczyzn jest zrozumiałe. Nazywa żółty bursztyn i niebieskiego na niebiesko. To, co możemy zidentyfikować jako kolor żółty mniszek lekarski i niebieski kolor zastąpienia rozległym morzu. Mężczyźni nie będą mylone z precyzyjnej definicji emocji. Oszczędzają i rezerwy wewnętrzne i czas. Nie jest to konieczne ze względu na to doświadczenie, ponieważ wszyscy mamy na myśli to samo. Spróbujmy zrozumieć bliskiej osoby, bez dalszej zwłoki, więcej niż zwracanie uwagi na jego działania. Rozmawiają o uczuciach lepiej niż jakikolwiek, nawet najbardziej pięknych fraz.

load...