Mężczyzna ego: Jak z tym walczyć?

Mówią, że kobiety są w większości, notorycznie samolubny i tylko marzy o mężczyznach zrobić wszystkie swoje pragnienia i zachcianki. I niefortunne silniejsza płeć zmuszony jest odmówić sobie całego w celu uspokojenia słabą połowę ludzkości. Nonsens. Nie, nie mamy nic przeciwko widząc w ich połowie i szlachetnego rycerza Hottabych jednocześnie. To właśnie większość mężczyzn są obecne w tak małych cukierków buketny relacji z epoki. A potem myśleć o siebie, bliskich i zacząć pielęgnować własne ego. Jesteśmy zgubieni, nie wiedząc, co się stało i co się stało z ostrzeżeniem i uważnym chłopakiem. I nie wiemy, co robić i jak radzić sobie z egoizmu człowieka. I to jest możliwe, aby poradzić sobie z nim w ogóle? A jeśli tak, to w jaki sposób?

load...

Jaki był tradycyjnym męska egoizm

W rzeczywistości, egoizm – właściwość nieodłączne w praktycznie wszystkich. Bez niego nie starają się uczynić swoje życie lepszym i nie będzie dążył do siebie. Samce i samice ego w normalnych dawkach można uznać motorem życia. Zwykle nie uciskać innych, a nawet czasami sprawy na swoją korzyść. Ale jeśli zaczniemy myśleć o sobie przede wszystkim nie jest to szczególnie w odniesieniu do reszty – nie jest już mówić o ich dobro nie jest do końca prawidłowe. Muszę powiedzieć, że dla kobiet jest nieco przesadzone ego jasno wyrażona znacznie rzadziej niż mężczyźni.

Mężczyzna ego jest wszechobecny. A sam pokaz może być cokolwiek. Są naszymi szlachetnych mężów udaje się bezwstydnie leżeć na kanapie, kiedy lathered odkurzacze żona myje, sprząta i gotuje obiad w tym samym czasie. A dlaczego nie? – Po oczyszczeniu i stryapane – zadanie kobiet, nawet jeżeli pługi w pracy nie mniej niż wiernych. Zmęczony? Jego problemy. Nie męska biznes – obierać ziemniaki lub czyste podłogi …

A nawet jeśli pobożny i obierania ziemniaków lub czyszczenia podłogi, egoizm męska w nim będzie przejawiać się w coś innego. Cóż, kto z nas nie wie, co majstrować przy przedstawiciela silniejszej płci, czułem pewien dyskomfort! Tu, która jest nieznana, można uznać za szczęśliwy kobieta. Kilka mężczyźni nieustraszenie własnych problemów zdrowotnych. Nawet jeśli są w najdrobniejszych uchybień w stanie zdrowia nie zaczynają się histeryczny i lekarzy, a następnie wspiąć się na łóżko i marudzenie, wymagających większej uwagi. I nie zapomnieć o wszystkim i nosis z obciętymi palcami jako cierpiącego pisemnej worku!

Uważa się, że mężczyźni wstydzą się przyznać, że są chorzy. Na pewno nie! Kiedy człowiek uważa się za centrum wszechświata, jest on w stanie nie tylko zrobić tragedię lekkim mrozie, ale także udawać, że był chory. Jest pilna wbijać gwóźdź, wyjąć z kosza lub przeciągnij ciężkie torby do domu? Och, był tak źle, tak źle! Być może jest to coś bardzo poważnego … pilna potrzeba iść do lekarza! I to pójdzie i zajmie swoje roszczenia do Eskulapa skurcze brzucha, ból pleców i ogólne osłabienie. I wymagają szpital na co najmniej kilka dni uciekać do pracy.

load...

Jesteś tutaj, aby zapisać się na rajstopach i make-up, a on spokojnie kupowania drogiego wody toaletowej i zjeść w zakładzie nie jest tanie. Kłamiesz z ciepłem, a on bezczelnie idzie rybackich, piłkę nożną lub w saunie z przyjaciółmi. Jesteś bardzo zajęty w Internecie z klientem lub klienta, a to swędzenie w uchu, wymagające ciepły obiad. Jesteś wyczerpany w ciągu dnia i chcą, by w końcu upaść i iść spać, a on włącza telewizor na cały regulator.

Znajomo? I to cię nie zaskoczy? Dobrze. Ponieważ te objawy męskiego egoizmu są tak powszechne, że wielu z nas mają tendencję do myślenia o ich przyrodzonej własności męskiej natury. I gdzieś to nawet prawda. Tutaj, zobaczmy, skąd się wziął w ogóle, męskiego ego.

Początki męskiego egoizmu

Męskiej części ludzkości od dawna uważane się znaczące płci pięknej. I to nie dlatego, że kobiety – będąc w drugiej klasie zaprojektowany, aby zapewnić różne usługi na rzecz silniejszej płci. Tylko szansa na przetrwanie dla mężczyzn było mniej. Zostali zabici w polowaniu iw pojedynkach toczonych bitew a nawet ryzykując głową zawsze, często tracąc ją. Ambicją silniejszej płci, w połączeniu z dokuczliwy adrenaliny stworzył doskonałe warunki do zmniejszenia okresu ich życia.

I kobiety bez mężczyzn miał wcześniej mocno. Po tym wszystkim, był także zwolennikiem i obrońcą i żywicielem rodziny, a ojciec dzieci, w końcu. Ale oni są czymś potencjalnych ojców i dzieci żywicieli rodziny w polu bitwy powrócił w ogóle nic! Że musiał przegap pierwszy przybysz, pielęgnować jak źrenicy oka i przyjemny w każdym calu! Inaczej uciec do niektórych – ciasto-uptime i uległych dziewic.

Specjalny szacunek silniejsza płeć zaczął być używany po wielkich wojnach. Walki przeniosły cały armada istnień ludzkich. Home nietknięty powrocie tylko niewielką część wojowników. Nie trzeba dodawać, że każdy z nich miał swoją wagę złota? I każdy z nich znał go i zaczął czuć się trochę wybrani. Ta cecha była uprawiana i dziedziczna.

Z biegiem czasu, tym silniejsza płeć nadchodzi, ale stosunek do niej pozostała taka sama pod wieloma względami. Z chłopców jest często podnoszone wojowników i robotników, ale inspirować ich, że kobiety – będąc niższego rzędu. Muszą być stosowane jako środek do prokreacji i wszystko codziennego. To jest bardzo złe dla nas zbliżyć do słabszej płci w niektórych rodzinach istnieje i nadal. Rodzice prawie od kołyski do rozwijającego się dziecka męskiego egoizmu, podnosząc ją w duchu „kobiety, czego potrzebuję.”

Po pierwsze, to jest moja matka winien działać dla ulubionego syna wszystkie jego obowiązki. Ona pracuje w domu, podając mu koszule, skarpetki, kapcie. Przygotowuje i kasuje, pomimo choroby. Wariuje, gdy potomstwo kichnął. Ustanawia ona trzecia rano i wstaje o szóstej rano gotować śniadanie wzrosła faceta. Zachowanie tego matki oraz form, w postawie chłopca wobec reszty płci pięknej. Dorasta w przekonaniu, że kobiety nie męczą, nie chorują, oni nie potrzebują pomocy w domu i są zobowiązane dbać o silniejszej płci. Ponadto, taki człowiek może być infantile i słabe. Ale spotka się w pierwszej kolejności ich pragnienia.

Egoistami są nie tylko pochowany w matczynej opieki nad dziećmi, ale także dzieci z ubogich rodzin. W domu, w którym dziecko nie jest podana na to uwagi, nie miał wyboru, ale do myślenia przede wszystkim o sobie. W przeciwnym razie, można po prostu zatrzymać się głodny. Zasada „najpierw dla siebie” mocno osadzony w umyśle i powoduje, że osoby do działania zgodnie z nimi prawie całą resztę życia. Nawet jeśli to będzie usłane różami. W odniesieniu do zaniedbania potrzeb kobiet, to tutaj jest całkiem naturalne. Po tym wszystkim, człowiek wychowany przez ulicę, a ona zwykle uprawia deptanie słabszą płcią.

Krótko mówiąc, z powodu egoizmu człowieka i edukacji, oraz charakteru rozwoju społecznego. Dlatego wielu odnoszą się do niej przychylnie.

A ktoś z pozycji naszego małżonka „trzeba dbać o mnie” nie wydaje się błędne. A co w tym złego? Podobnie zachowywał się ojciec, brat, wuj na schody i sąsiada. Ci, którzy nie lubią za przykładem ojca, wujka i sąsiada, nie chcą patrzeć na męża wybryki, nerwowego, obraził, skandalu i dąsać. A jak będzie w tym przypadku? Jak radzić sobie z męskiego ego?

Sposoby radzenia sobie z męskim ego

Egoizm naszych ludzi ma jedną funkcję. Przejawia się ona w całej okazałości dopiero wtedy, gdy zaczynają się zachowywać jak troskliwej mamusi i zbyt fond z tej roli. Cóż, dlaczego nie wykorzystać tego człowieka? Czuwać nad nim, teteshkayut, tańczyć wokół niego i nie zmuszony do zrobienia czegoś, co nie ma ochoty. Rzadki przedstawiciel płci silniejszej przeciwstawiać ten stan rzeczy i zaczynają otaczać opieką żony, mama, próbując złagodzić jej życie. Dobrze, jeśli kobieta jest gotowa na brak właściwej uwagi od męża, niech tak będzie. Być może dlatego, że uświadamia sobie instynkt macierzyński. A jeśli nie – to trzeba rozważyć taką funkcję męskiego egoizmu i starają się rozbudzić poczucie odpowiedzialności do missus dla rodziny.

Innymi słowy, aby wybrać Terry nie samolubny, masz mniej modlić się na jego osobę. Pamiętajmy, że my też potrzebują uwagi i opieki, i stają się czasami zamieniają się naiwny, wymagające nadzoru i opieki dziewczynkę. Oczywiście, nie każdy z nas jest teraz ich upodobań. Jesteśmy teraz niezależny, niezależne, samowystarczalne, w końcu! Jednakże, jeśli kobieta jest mężatką, to nie to samo, tak że wykorzystał najbardziej bezczelny sposób! Dlatego, niech nam trochę aktorek, okresowo pokazujący bezradność i dezorientację w niektórych sytuacjach.

Nie trzeba jechać na moich paznokciach mąż i dźwigania ciężkich toreb ze sklepu. Nie możemy tego zrobić. Nie trzeba, padając ze zmęczenia, udar drogiej koszuli w godzinach porannych, kiedy ogląda piłkę nożną. Pozwól się pogłaskać. Nie jest konieczne, aby przynieść pantofle i przedkłada czyste skarpetki. On już nie jest dzieckiem i powinien wiedzieć, gdzie wszystko jest. Nie, konieczne jest, aby dbać o męża, oczywiście. Ale nie popadać w skrajności, i zwracać uwagę na własnej wygody. W końcu, żona – nie biuro usług i ukochanej. A ona pragnie również staranne nastawienie.

„Yeah!” – mówi jeden – „Ale jeśli nie przybić do ściany, vobyu półce w łazience i nie pojawi się i jak mogę nie przeciągać torby, Jeśli test miał dom!”. Nikt nie umrze od tego, co na półce w łazience pojawia. A ponieważ obiad jest smażone jajka. Niewygodne? No, a potem przybity sąsiad zadzwoni. I poprosić go, ani żadnego przyjaciela człowieka, aby pomóc przynieść ciężkie torby. Niech wierni zaniepokojony i myśli, w końcu, jakie są funkcje jego rodziny – w dojrzewaniu tej masy na kanapie, czy coś innego?

W zasadzie, specjalny dramat, że mężczyzna leżał na kanapie, a my w tym czasie możemy skręcać z mopem i umyć górę potraw, no. Jeśli on ciężko pracuje, on stara się zapewnić jego rodzinie. Nie to, a kiedy wierni umrze z cięcia palca. I nawet wtedy, kiedy kupuje swoje ulubione rzeczy, zapominając, że jego żona nie rajstopy. Szczerze mówiąc, jesteśmy zdolni do takich sztuczek. I nie wiele w tym przypadku z ich połowy są różne. Jest to dość niewinny przejaw męskiego ego, które wielu postrzega jako coś oczywistego.

Ale kiedy blagovernomu absolutnie nie dbają o to, co dzieje się z żoną, kiedy nie był w ogóle zainteresowany jej potrzeb i potrzeb dzieci, gdy jest on zajęty tylko – nie jest dużo gorsza. Z takich kompletnych egoista lepszych przypadkach mają voobsche.Potomu o tym, jak je zmienić, i mowy być nie może. A jeśli udało się skontaktować z tego typu szczątków, albo zacisnąć zęby i wytrzymać, albo, w szczególności nie wątpię, bez żalu, zerwać stosunki. Szczęśliwy, bo nigdy nie będzie.

load...