Metody powiększania piersi: najbardziej skuteczne i bezbolesne metody

Zawartość:

Co odróżnia kobiety od mężczyzn? Pierwszą rzeczą, która przychodzi do głowy – to pierś. Piękna, elastyczna i na pewno trzeci wymiar. Ale co zrobić, jeśli natura nie postanowiono inaczej, a godność spokojnie zmieścić się w filiżance biustonosz? Jeść kapustę? To oczywiście opcja, że ​​to właśnie od ciągłego korzystania z tej prostej warzyw tylko zwiększyć swoje jelita będzie wielkości. Iść pod nóż chirurga? Na pewno nie! Żaden człowiek na świecie nie jest warte takiego poświęcenia. Jeśli nadal masz wątpliwości, czytać statystyki nieudaną powiększania piersi. A jeszcze lepiej – patrz zdjęcia ofiar chirurgii plastycznej. Zmieniłeś zdanie? To miłe. Zwłaszcza, że ​​metody powiększania piersi leżą nie tylko za klinik chirurgii plastycznych ściany, a na pewno nie na drzwiach lodówki. Gdzie może być przekształcona z nastolatka w luksusowym Pamela Anderson? Teraz rozumiemy.

load...

Sprawdzony sposób na zwiększenie piersi

Aby rozpocząć, niech zgadza się przestrzegać proporcji. Wierz mi, 5. Wielkość piersi wygląda śmiesznie na niski smukłą dziewczęcego ciała. Dlatego, korzystając z licznych sposobów zwiększenia piersi, nie zapomnij spojrzenia w lustro.

Bielizna

Od zaczyna nie tylko ubrania, ale także kobiecych piersi. I biustonosz może nie tylko zwiększyć kobiece wdzięki, ale także zrujnować nawet najdoskonalszy ich formę. Aby tego uniknąć, a Twoje piersi zawsze wyglądają imponująco, jeśli nie, to przynajmniej całkowicie, należy zawsze przymierzyć bieliznę przed zakupem. To automatycznie wyklucza zakupu biustonoszy na rynku (nie pokaże swoją nagość niekończący się szereg odbiorców?) Ponadto specjalistyczny salon jest zawsze certyfikat jakości produktów, dzięki czemu można mieć pewność, że wysokiej jakości tkaniny i nici używane do szycia. I to nawet nie jest to wysiłek, aby kupić najlepsze (również w zasadzie dobry pomysł). Zaledwie jakości surowce nie powoduje alergii. Właściwość ta jest bardzo cenna w sytuacji, jeśli chodzi o bieliznę.

load...

Więc wybrać biustonosz. Jeśli pranie lub prasowanie na ciele tworzą fałdy, potem stanik ty mała. Ten sam wniosek można wyciągnąć, jeśli po sobie biustonosz na ciele były czerwone pasy. Teraz do kubka. Im mocniej swój kształt, a dokładniejsza będzie wyglądać skrzynię. Dodać trochę pianki oraz efekt wzrostu osiągnięty. Najbardziej optymalnym rozwiązaniem dla dziewczyn, które chcą zwiększyć biustu – „biustonosz push-up”. W to tak bardzo, pianki, która będzie trwać od dobrych dwóch rozmiarach. Oczywiście, można zainwestować w biustonosz wkładki silikonowe, ale gdzie jest gwarancja, że ​​nie będą wypadać w najbardziej krytycznym momencie i nie ujawniają swój mały sekret?

Makijaż na piersi

A teraz ozdobić nasze dwie piękności. Tak, my wciąż mówimy o klatkę piersiową. Dlatego też sięgnąć do torby makijażu, nauczą się zwiększyć biust za pomocą bronzer. Oczywiście, od wielkości biustu trzech nie wzrośnie, ale do poprawy kształtu za pomocą dźwięku jest całkiem możliwe. Aby to zrobić, należy zastosować ciemniejszy odcień bronzer do zagłębień, co czyni go coraz jaśniejszy odcień uchwyt wystający część biustu. Niezbędnym warunkiem jest uważany przeprowadzić dokładną rastushevyvanie bronzer na skórze.

Odzież

Wszyscy noszą ubrania. Ale nie wszyscy wiedzą, jak używać zwykłych bluzkę można powiększyć piersi. Ale to jest bardzo łatwe do zrobienia. Weźmy, na przykład, wycięcie. Co mu się stało tylko w naszych czasach! Wieloaspektowy moda pozwala panienki absolutnie wszystko od bluzki zapięte na głębokim dekoltem. Ale nie wszystkie te rzeczy słusznie podkreślają kształt. Na przykład, jeśli masz małe piersi, można bezpiecznie wyrzucić wszystko z kwadratowym dekoltem. Ta forma sprawia, że ​​optycznie biust mniej. Ale okrągłe, owalne i dekolt będzie zdobić swoją pierś.

Co jeszcze przychodzi na myśl z odzieżą, wizualnie zwiększa kobiece wdzięki, więc lotki. Są to, nawiasem mówiąc, są w modzie, więc nie można spojrzeć z przerażeniem na strój babci z plisami. Zwłaszcza, że ​​nowa – to dawno zapomniane stare. Nie chcesz lotki? Nie bój się. Nosić bluzkę z zakładkami na linii biustu lub przypiąć łuk zalotny. W skrócie, jeśli objętość chciwego naturę, zbudować go samodzielnie. Tylko raz – oko w lustrze! kto wie co. Lub łuk będzie „nie na temat”, lub falbanki zbyt bujne.

ćwiczenia fizyczne

Najskuteczniejszym i zaniedbane metoda powiększania piersi. Skuteczne, bo naprawdę można zrobić większy biust. Ignorowane, ponieważ musi poświęcać wiele wysiłku, czasu i własnego potu. Z drugiej strony, czego chcesz? Skutecznie rozebrać przed mężczyzną, ale nie wcześniej, że do zrobienia (inne niż jeść słodycze, co każdej nowoczesnej kobiety „mistrzem sportu”)? To się nie dzieje. Dlatego marszu zrobić pompek! Tak, ci sami, którzy torturowali nas w zajęciach wychowania fizycznego. Co będzie coraz więcej pompek, najlepsze piersi dostać w końcu. Ci, którzy nie mają nic cięższego niż myszy komputerowej zniesione, to wskazane jest, aby rozpocząć trening z pompek od ściany. Opanowali kilka podejść? Dostać się na podłodze.

Ci, którzy nie lubią pompek albo po prostu chce uzupełnić klasę, można spróbować trening z małymi ciężarami. Weź w ręce pocisk (1 kilogram masy ciała każdego) i zacząć powoli podnosić ręce do boków. Czujesz się jak napięta cała klatka piersiowa? To dobrze. Teraz czekać 10 sekund w tej pozycji i powtórzyć ruch. Podstawowym warunkiem tej metody powiększania piersi – regularne zatrudnienie. Będzie można przeznaczyć kilka minut dziennie? Twoje marzenie się spełni. Znowu się leniwi? Stąd silna elastyczna skrzynia idzie do kogoś innego, ale nie ty.

Kontrowersyjne metody powiększania piersi

Pamiętaj frazę „Piękno wymaga poświęcenia?” Tak, niektóre z młodych kobiet zrozumieć te słowa tak dosłownie, że są gotowi na pyszny biust, jeśli nie pójdzie pod nóż chirurga, a następnie smarujemy całą apteczkę. Zobaczmy, co mamy do zaoferowania nowoczesny sos producenci „metod non-chirurgiczne powiększenie piersi”, a niektóre z tych narzędzi można stosować?

Żele, maści,

Kolorowe butelki obiecuje, że następnego ranka budzisz się Pamela Anderson? Gratulacje, stały się najnowszą ofiarą testerów 21 wieku! A jeśli przed nowymi lekami wypróbowanych na szczurach, ale dzisiaj rola to ty i ja. Wydaje się, że Towarzystwo Ochrony Zwierząt zdecydował, że szczury biust do niczego. Cóż, my, oczywiście, piękne piersi potrzebują. Ale jeśli cena tego? Fakt, że żele i maści do powiększania piersi obejmują fitoestrogeny, które w ciągu kilku minut, w celu zwiększenia przepływu krwi do gruczołu sutkowego. Tak, piersi stają się większe (dokładnie tak długo, jak używać narzędzia w reklamie), ale gdzie jest gwarancja, że ​​po sześciu miesiącach stosowania maści lub żelu, nie powstają w komórkach raka piersi? Bardzo kochają przepływ krwi i nieznanym maści, których skład jest napisane w zagranicznej małej czcionki. Chcesz podjąć ryzyko? Jest to oczywiście możliwe. Potem w lewo, aby powiedzieć, co jest korzystne dla skóry tłustej żel do powiększania piersi, a krem ​​jest przeznaczony do skóry suchej. I tak na wszelki wypadek, nie zapomnij przekazać kontrolę po Twoje piersi będą przedmiotem plotek znajomych i przyjaciół.

Suplementy

Tutaj mgła, jeszcze bardziej niż w nieskręcanej kremów. Nie możemy powiedzieć, że wszystkie pola – trawa-babki lub szczur trucizny. Nie ma wątpliwości, o tych, którzy kiedyś pracowali Badami. I ten „ktoś” naprawdę lubią mieć wszystkie kobiety, które propyut ten obiekt był wspaniały biust. Musimy założyć, że skład BUD został wybrany nie bez powodu. Ale lekarstwem jest właśnie dla Ciebie? Czy to może być pijany w „bukiet” swojej choroby (obecnie 80% populacji kobiet leczonych z czegoś), lub którykolwiek składnik może sprowokować zaostrzenie przewlekłych dolegliwości? Na to pytanie najlepiej odpowiedział doktor.

Piersi masaż próżniowy

Metoda ta działa na zasadzie dobrych starych puszek, które umieszczone raz na plecach podczas przeziębienia. Tylko nie ma wpływu na plecach i klatce piersiowej. Odłożyła skromny biust w specjalnej miski i zacząć tworzyć presję za pomocą podciśnienia. Wszystko to zapewni przepływ krwi do piersi, a ona (według producenta) zaczynają rosnąć. Ale jeśli to nie jest szkodliwe? Oto opinie różnią. Niektórzy, patrząc w lustro w zwiększenie rozmiarów biustu, zgodził się napisać w Internecie laudatory Ody próżniowy masaż. Inni zajmują książkę o anatomii i są bliżej prawdy. Ponieważ, jeśli weźmiemy pod uwagę strukturę piersi starannie, pozostanie przynajmniej szansa, że ​​będzie rzucać się pompowana biust za pomocą podciśnienia. Dlaczego? Tak, ponieważ bezpośrednio w piersi nie jest mięsień. W związku z tym, nie ma nic do nadmuchać. Objętość pojawiły się po masażu próżniowego, – nic, ale obrzęk. I po to ustępuje, piersi pozostaną takie same. …

Chociaż nie zawsze tak jest. Myślisz, że teraz możemy obiecać, aby naprawić trzeci rozmiar piersi uzyskany po zabiegu? Na pewno nie! Eksperci twierdzą, że masaż próżniowy może nie tylko zwiększyć biust, ale również, aby go rozciągnąć. Dlatego, jeśli chcesz „uszy spaniel” zamiast silnych, ale małe piersi, a następnie – proszę! Ci, którzy chcą zachować piękno biustu, radzimy pomyśleć dwa razy zanim wydając masaż piersi próżnia.

To może trwać pytanie? Dlaczego chcesz, aby powiększyć swoje piersi? Aby zadowolić mężczyznę? Lub po prostu chcą cieszyć się w lustrze? Na pewno myślisz, że taki straszny piersi świat kiedykolwiek widział? Ale po prostu uwierzyć, że jesteś piękna. Bóg nie tworzy niedoskonałość. To możemy wyciągnąć dla siebie ramką, wymyślić ideałów i starać się im sprostać. W rzeczywistości, to jest twoje piękne piersi. I nie ma znaczenia, jaki rozmiar jest. Najważniejszą rzeczą jest to, że jest w stanie wychować dziecko. Ale wszystko inne – to jest twój kaprys. Naucz się kochać siebie, wtedy nie trzeba wydawać pieniędzy na wątpliwych metod powiększania piersi, natrzeć maścią lub zrobić masaż próżniowy.

load...