Metody określania płci dziecka i planowania

Zawartość:

Wielu przyszłych rodziców chce wiedzieć z góry, mają się urodzić chłopca czy dziewczynkę, aby wyposażyć przedszkola i odebrać rzeczy właściwy kolor. Techniki medyczne (USG i inne badania) pozwalają nam określić płeć dziecka dopiero w późniejszych etapach ciąży. Ale są też inne, mniej sprawdzonych technik, które pomogą dostać seks dziecka według daty poczęcia. Ponadto należy wziąć pod uwagę proponowaną tabeli, będzie można zaplanować najlepszy czas na poczęcie dziecka pożądanej płci.
Powrót do spisu treści

load...

Podróżować chromosomy płciowe

Często zdarza się, że winę ojców matek, które nie mogą urodzić chłopca pożądanym. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę proces z punktu widzenia biologii, przyszłość płeć dziecka jest całkowicie zależne od mężczyzn. Faktem jest, że w koncepcji połączyć dwie komórki płciowe (męskich i żeńskich, odpowiednio), a każdy z nich jest tylko połowa dziedzictwo genetyczne osobnika. Dlatego każda komórka zawiera dwa chromosomy, które są odpowiedzialne za jedną cechę (dwoma chromosomami do koloru oczu, długość włosów, płci i innych rzeczy). Czasami są one takie same, a czasem – różne. Rozważmy na przykład sytuację, w której ojciec brązowych oczach dziecka dostanie gen odpowiedzialny za niebieski kolor oczu, ponieważ w rzeczywistości był w puli genów ojca, ale skutecznie ukrył do momentu poczęcia.

A jeśli w przypadku innych objawów trudno jest powiedzieć, różnych chromosomów w komórce lub tej samej, coś o ludzkości chromosomów płciowych znany jest wiarygodny. Kobieta jest dwa identyczne chromosomy X, a mężczyźni – różne. Jeden X oraz jeden Y.

W zależności od chromosom jest oddzielona od komórek człowieka otrzymującego pewną płeć dziecka.

W związku z powyższym, wszystkie kalendarze, które oferują planujące poczęcie czasu do wytworzenia pożądanego rezultatu, uwzględnić to faza, kiedy najbardziej możliwe do oddzielenia od żądanego DNA chromosomu mężczyzn.

load...


Powrót do spisu treści

Główną zasadą planowania

Wszystkie manipulacje chwili poczęcia prowadzi do tego, aby dać sperma pewien typ pierwszy dotarcia do komórki jajowej. Naukowcy odkryli, że ci, którzy noszą męski chromosom, bardziej mobilni i szybciej, ale mniej hardy. Plemniki z chromosomem płci żeńskiej, a wręcz przeciwnie, ciężkie i nieporęczne, ale są w stanie przetrwać dłużej w niekorzystnych warunkach. Naszym zadaniem jest, aby upewnić się, że jeden lub drugi pierwszy przyszedł do mety. Jeśli chcesz chłopca, to trzeba dążyć do zapewnienia, że ​​spełnione sperma jajko szybko i przetrwać te jasne. Pomoże to w głębokiej penetracji i potężnym wytrysku. Jeśli chcesz dziewczynę, trzeba zapewnić wystarczającą ilość plemników przeszkód do celu. W tej chwili poczęcia, powinno przenikać płytkie i najlepiej uprawiać seks regularnie dzielić sperma wyczerpany.

Po prostu chcę powiedzieć, że nikt nie jest metoda 100% gwarancji, że wynik, to tylko uogólnione doświadczenie wielu wieków. Jeśli chcesz, aby zapewnić lepsze wykorzystanie IVF.
Powrót do spisu treści

Porady tradycyjnej medycyny chińskiej

Już w starożytności ludzie wiedzieli, jak określić płeć dziecka daty poczęcia. Ponadto, tradycyjne metody mają wszyscy mieli swoje własne. Zasadniczo, były oparte na obserwacji i analizie uzyskanych danych. A jednak skuteczność tych kalendarzy i stół był bardzo wysoki.

Rozważmy chiński stół z poczęciem dziecka określonej płci. Opiera się ona na dwóch wskaźnikach: wiek matki w chwili poczęcia i rzekomego miesiąca, w którym do nawiązania kontaktu seksualnego. Niewiele jest subtelność w definicji wiekiem matki. Pod ten kalendarz koncepcja jest ważne nie jest to liczba pełnych lat kobiet, i jak wiele lat temu został on pomyślany.

Dlatego, aby dokładnie obliczyć, dodać wiek biologiczny 9 miesięcy – będzie to ostateczna kwota, która powinna być prowadzona w tabeli. Znajdź komórkę na przecięciu wiekiem matki i miesiąc poczęcia. Jeśli jest różowy, to znaczy, że będzie dziewczynka, biały – chłopiec. Ta metoda określania płci dziecka nie jest zbyt wysoka dokładność przewidywania. A jednak nadal są one z powodzeniem stosowane w Chinach, próbując wszelkich środków, aby urodzić chłopca w warunkach polityki „jedna rodzina – jedno dziecko”.

Jednak niektóre naukowe dowody tej metody jest. Wiadomym jest, że coraz więcej młodych matek często rodzą chłopców, jak wynika z tabeli.


Powrót do spisu treści

Japoński sposób

Aby obliczyć płeć dziecka z pomocą japońskiego kalendarza, będziesz miał coś do zrobienia i zbadać dokładnie dwie tabele. Pierwsza tabela powinna być wzięta pod uwagę miesiąc urodzenia przyszłej matki i ojca, aby znaleźć rysunek po przecięciu danych.

Po tym, przejdź do następnej tabeli studiowania. Powinieneś zobaczyć kolumnę z numerem ustalony wcześniej. Ta kolumna pionowo, co 12 miesięcy, – potencjalny miesięcy zapłodnienia. A w środku tabeli pokazuje skalę prawdopodobieństwa urodziny chłopca lub dziewczynki. Im bardziej „X”, tym większe prawdopodobieństwo poczęcia dziecka z tym piętrze.
Powrót do spisu treści

Prognoza astrologiczna

Innym sposobem, aby pomóc racjonalnego podejścia do poczęcia – to kalendarz księżycowy. To pokazuje, że najlepiej tworzyć dni podrzędne miesiąca księżycowego. Należy pamiętać, że cykl księżyca składa się z 29 dni, a oni nie pokrywają się z nam znane, kalendarza juliańskiego. Dlatego, aby dowiedzieć się co dzień z kalendarza księżycowego, konieczne jest w specjalistycznych źródeł.

Kalendarz księżycowy od czasów starożytnych pomaga ludziom w wielu przypadkach. Na przykład, powszechnie wiadomo, i potwierdzono doświadczalnie, że rośliny posadzone lepiej w początkowej fazie księżyca. Ustal płeć dziecka jest taki kalendarz nie mógł, ale wskazuje na szereg innych ważnych czynników dla dziecka. Tak więc, w poniższej tabeli wskazuje dni w kalendarzu księżycowym oraz opis tego, co dziecko się rodzi.

 • Jeśli poczęcia dziecka w tym dniu, będzie zostawić po sobie ślad w społeczeństwie. Wśród tych dzieci wielu wielkich naukowców lub polityków. Wszystkie dzieci urodzone w pierwszym dniu kalendarza księżycowego, charakteryzującej się dużą siłą woli i ducha, więc można je łatwo poradzić sobie z trudnościami i nigdy się nie poddawaj. Ich życie jest pełne jasnych wydarzeń i wrażeń.
 • W tym dniu, wysokie prawdopodobieństwo poczęciu dziewczynkę. Ale bez względu na to piętro trzeba albo odwrócił dziecko, będzie szedł przez życie łatwo, chroniony przez wyższe moce. Takie dzieci, sprzyja majątek i wszystko robią wysiłku.
 • Rodzice, którzy chcą uzyskać posłusznego dziecka, to lepiej, aby nie uprawiać seksu, że dzień. Dzieci poczęte w ten dzień rosną buntowniczy. Oczywiście, takie dziecko będzie silny charakter i zdrowy upór pomaga osiągnąć swoje cele, ale aby dostać się na to będzie bardzo trudne, nie tylko ty, ale również jego potencjalni partnerzy, jak dziecko jest niekontrolowane i nieprzemyślane.
 • Dziecko poczęte w tym dniu będzie bardzo niedojrzały. Trudno będzie zmusić przynajmniej dla niektórych działalności i, najprawdopodobniej, będzie to ostatni siedzieć na karku rodziców, nie chcąc pracować.
 • Ten dzień daje jasną osobowość. To będzie mądry, niemal genialny. I to gdzie będzie kierować jego talenty tym zależy od wychowania. Może on korzystać społeczeństwa lub stać się wybitnym przestępcą.
 • Takie dziecko będzie twórca natury, mógłby Uwielbiam podróżować i marzyć. Może zadumy i ciekawość intelektualna doprowadzi go do przełomu naukowego.
 • Dzieci poczęte w ten dzień, są w dobrym zdrowiu i są optymistyczne w życiu. Są bardziej aktywni społecznie i lubi być duszą firmy. Czekają na sprawiedliwości bojowników odkrywkowych: w nauce, społeczeństwie, lub innego obszaru.
 • Takie dziecko nigdy nie będzie czuć się komfortowo i zadowolony. Wydaje się, że nieszczęście będzie realizować go gdziekolwiek się udał. Ale w rzeczywistości, głęboki smutek ukryty w swoim sercu i nie pozwoli mu nauczyć się radości życia. Będzie dużo podróżować, starając się uciec od nudy, ale to nie pomogło mu też.
 • Gwiazdy nie powinni planować poczęcia do tej pory, ponieważ dziecko czeka na przejściach, po której Spółka lub rankingu go jako świętego lub rozmowy złoczyńcą.
 • Uważa się, że dzieci poczęte w tym dniu życia pomogą wszystkich zmarłych przodków w innym świecie, a więc dzień jest niezwykle korzystne dla powstania nowego życia.
 • W tym dniu narodził stulatków. Gwiazda obiecują im wspaniałe życie, aktywnego i zdrowego nawet w starości.
 • Takie dziecko urodzi się z darem uzdrawiania i dalekowzroczności Boga, będzie miał wielkie przeznaczenie, jest pomaganie innym.
 • Człowiek poczęty w ten dzień i wie, czarne i białe paski. W swoim napiętym życie będzie pełne i szczęśliwe i nieszczęśliwe chwile.
 • Gwiazda obiecać, że dziecko poczęte w ten dzień, prowadzą anioła stróża, który da mu możliwość przewidywania kłopotów.
 • Wpływ rodziców jest szczególnie ważne dla tego dziecka, ponieważ otrzyma walory bojowe i głębokie poczucie sprawiedliwości. On wyśle ​​go na dobre, czy nie – zależy od jego wykształcenia.
 • Ten dzień będzie pomyślany klasyczny melancholijnego, cienki uczucie bólu innych, ciche i empatycznych.
 • Takie dziecko może się uzależnić od alkoholu i hazardu, to będzie lekki i frywolny.
 • Dziecko będzie doskonałym członkiem społeczeństwa: pracowity, inteligentny i bogaty. Ale może samotny z powodu zbyt wysokiej samooceny.
 • Ryzykowne, ale pracowity, uczciwy i bardzo aktywnym dzieckiem.
 • Uważa się, że dziecko poczęte w tym dniu, w pełni odzwierciedla karmy rodziców. To może poczekać jak seria niepowodzeń i szczęśliwego i pełnego życia.
 • To dziecko będzie w niebezpieczeństwie wszędzie, z którymi poradzi sobie, dokonał wyczynu i zdobyć sławę i uznanie.
 • Dziecko wzrośnie przykładowy Family Man, w stanie przynieść szczęście do swojego partnera i zadbać o przyszłe potomstwo.
 • Gwiazdy ostrzegają przed poczęciem, że dni, ze względu na wysokie prawdopodobieństwo nieprzyjemnych mutacji.
 • Silne dziecko, ulubieńcem całej rodziny. Uczciwy i miły, choć nieco leniwy, a może rude.
 • Bardzo mądre dziecko z doskonałej intuicji, będzie chronić wyższe moce. On długo, aby zdecydować, i myśleć o wszystkim, zanim wykonać działanie, ze względu na to, co inni będą czuć, że jest on zbyt powolny i skryty.
 • Dziecko dostaje wielkie ambicje i umiejętności. Jest to łatwe do osiągnięcia i bogactwo i sława, ale niezdolność do dbać o bliskich może zrujnować mu życie.
 • Dzieciak będzie łatwo zbiegają się z ludźmi i powodować im sympatię i zaufanie. On chroni zwierzę będzie rosnąć w każdej firmie, która pozwoli mu być szczęśliwym w każdej sferze, którą wybrałby.
 • Te dzieci są zadowoleni z sukcesu w każdym przedsięwzięciu, dlatego mogą oni zapomnieć, jak pracować i leniwy: wszystko to przychodzi naturalnie. Dlatego takie dziecko powinno być przyzwyczajone do pracy od najmłodszych lat.
 • Lepiej nie próbować wyobrazić sobie dziecko w tym dniu, czeka na niego niepotrzebnego cierpienia i straty.
 • Infantylne dziecko bit, który może być dobrym ojcem rodziny. Trudno byłoby się wokół wielu ludzi, ale ludzie blisko niej będzie czuć się komfortowo i być w stanie otworzyć.

load...