Metody leczenia żylaków bez chirurgii

Leczenie żylaków bez operacji możliwych. Najważniejsze – nie działają, i zacząć, aby pozbyć się problemu jak najszybciej. Po żylaki – to nie jest choroba jednodniowe i chorobą, która rozwija się na dłuższy okres.

load...

Żylaki jest uważany rozpowszechniona choroba naczyniowa. Najczęściej dotyka kobiety w okresie ciąży i po niej, obcasy kochanków, ludzi z nadwagą i mają stały i siedzący tryb pracy. Może on rozwijać się w trakcie długotrwałego stosowania hormonów, predyspozycje genetyczne.

Objawy

Najczęściej objawy żylaków kończyn dolnych można zaobserwować w dziedzinie (w cieląt), ale stan zaniedbania występuje pokonać całą nogę.

Najczęstsze objawy żylaków to zgodę:

 • Obecność zagęszczonych lub opuchlizna żył;
 • Obrzęk stóp;
 • Regularne napady padaczkowe;
 • Ból kończyn dolnych;
 • Nadmierne zmęczenie;
 • Zaczerwienienie w rejonie zbiornika.

load...

Znalezienie choćby jednego z tych objawów, nie ignoruj tego problemu, i niezwłocznie skontaktować się ze specjalistą. Phlebologist Site Survey problemem wydatki stworzy prawdziwy obraz choroby, ustawi ona działa, i zrobić plan działania, które pomogą pozbyć się kłopotów.

Stan zaniedbania prowadzą do szeregu nieprzyjemnych efektów, które pomogą pozbyć się jedynego zabiegu. Ale nie jest to konieczne dla eksploatacji mają wysokie oczekiwania, ponieważ ma wiele przeciwwskazań, można rozwiązać ten problem tylko na krótki okres. Najmniejszy wysiłek fizyczny na nogach doprowadzi do powstania nowych pajączków.

Jest to w początkowej fazie leczenia nieoperacyjnego choroby daje dobre rezultaty. Istnieje wiele metod, które są w stanie spowolnić powstawanie żylnej ekspansji.

Jak leczyć żylaki bez operacji?

W celu odzyskania z żylakami, trzeba wiedzieć, jak leczyć żylaki bez operacji. Następujące metody są wykorzystywane do tego celu.

Można zastosować zabiegi kosmetyczne. Metody te są określane jako nazwy procedury zamiast operacji, ponieważ mogą one być prowadzone w zwykły proceduralny, a nie działających biur, które wymagają zgodności ze specjalnego reżimu. Leczenie niechirurgiczne z następujących sposobów, implikuje użycie minimum narażenia chirurgicznej. Jest ukłucie igłą lub małe nacięcie, które nie ma związku z operacją.

Aplikacja sugeruje zabiegów skleroterapii dotkniętych żyły za pomocą obliteracji żylaków, lek, który podaje się za pomocą strzykawki i dostaniem się w duchu, że skleja się.

Zaletami tej procedury jest fakt, że odbywa się to bez znieczulenia, kompletny brak blizn, a także zdolność do leczenia tego problemu, nie zmieniając zwykły sposób życia i utraty wydajności.

Laserowa korekcja może zmniejszyć prześwit żylnych bez nacięć i rozwarstwienia. Zdarza się przy pomocy znieczuleniu miejscowym i polega na wprowadzeniu zakazu włókna promieniowej. Po pierwsze, on przeforsował żyły, a potem wraca. To wtedy wiązka lasera prowadzi do zatkania żył, a po pewnym czasie, a jego resorpcji. Zalety postępowania ma hospitalizacji i krótki czas (2 godziny).

Microphlebectomy różni od tradycyjnej operacji, że na swoich gospodarstwa na korpusie tylko małe nacięcie (1 mM), przez którą specjalista przyrząd chwyta przez uszkodzenia żyły i usuwa go. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga długiego pobytu w szpitalu. Po microphlebectomy na ciele przez pewien czas może być siniaki, ale po miesiącu znikają wszystkie nieprzyjemne skutki.

Skarpetka specjalnej bielizny (pończochy, skarpety) o efekt kompresji, zapewnia eliminację zastoju krwi, terapeutycznych kończyn wcierania. Pacjent pozbywa się ból i uczucie ciężkości w nogach. Kupić takie ubrania w sklepie drogerii lub specjalności. Aby osiągnąć pożądany rezultat może być tylko właściwy wybór kompresji Jersey, więc zwracać uwagę nie tylko na wielkości produktu, ale także na wytrzymałość materiału. Aby nie boli nogi, trzeba szukać pomocy u lekarza, który pomoże Ci wybrać bieliznę, który pasuje do indywidualnego pacjenta, w zależności od nasilenia jej objawów.

Ta metoda ma wady jak noszenie pończoch może powodować dyskomfort i duszność. Przyczyną tego stanu jest odpływ krwi z nóg do klatki piersiowej. Jest problem z wprowadzeniem na bieliznę kompresji, dlaczego nie jest w stanie poradzić sobie bez pomocy.

Lek

Najbardziej popularne są uważane za leki fibrynolityczne, które są administrowane przez cewnik w krzepnięciu krwi, a pod wpływem leczenia fibrynolitycznego zniszczyć. Niekorzystne działanie może zawierać wygląd zapalenia, wysoką gorączką, formacji ropą. Pozbyć się z nich przyczyni się do antybiotyków.

Stosowanie specjalnych maści i żele. Całkowicie wyleczyć żylnej ekspansję oni nie są w stanie, ale w połączeniu z innymi metodami dają dobre rezultaty.

Z ich pomocą można:

 • Usunąć uczucie ciężkości i zmęczenia nóg;
 • Dożylne obniżenie ciśnienia;
 • Wzmocnienia ściany żylnej, co czyni je bardziej elastyczne;
 • Zmniejszyć stan zapalny;
 • Usunięcie bólu bolesną;
 • Zmniejsza wrażliwość kapilarnej;
 • Rozrzedzające krew.

Tradycyjne metody walki

Przy regularnym stosowaniu tradycyjnych metod daje dobre rezultaty w walce z chorobą. Zwłaszcza, jeśli są one stosowane w kompleksie z innych przedstawicieli wyznaczonych przez specjalistę.

Najskuteczniejsze sposoby następujących osób.

Można zrobić okłady na podstawie niebieskiej gliny. Niebieski gliny jest używany na dwa sposoby.

Metoda №1: glina zmieszana z wodą do konsystencji naleśnikowym cieście. Za pomocą tkaniny tkane bandaż lub siatki stosowane na uszkodzoną porcjami w ciągu 3 godzin (nie więcej). W celu uzyskania wyników procedur wykonywanych w ciągu 1 dnia.

Sposób №2 1 łyżka gliny rozpuszczono w 5 litrach ciepłego (w każdym razie nie gorącej) wody. Dokonywać takich zabiegów wodnych w ciągu dnia.

Lepszy efekt można osiągnąć, na przemian ciepłe okłady z kąpieli.

Hirudotherapy (stosowanie pijawek) – metoda stosowana od czasów starożytnych, słynie z wydajnością. Ponieważ ślina pijawki zawiera ich terapeutycznego enzymu w kontakcie ze skrzepu krwi lub naczynia krwionośnego pakowane rozpuszcza skrzepy uformowane.

Pakiety ziemniaków – idealna metoda sezonowy radzenia sobie z żylakami. Zetrzeć ziemniaki i jeden młody z pomocą bandaża lub gazy położyć kompres na ból miejscu. Aby przejść z nim ciągle strzelać dopiero po zmianie masę ziemniaczaną.

Do okładów pomidorów garnitur jest zielone pomidory, ponieważ mają one właściwości przyswajalne i przeciwzapalne. Warzywa cięte pierścienie i jest stosowana do dotkniętych terenów, zabandażowaną szczelnie kompres. Po pewnym czasie zmienić pierścień dla świeżych pomidorów.

Zabieg pomoże i okłady z zsiadłego z piołunu. W 1 kubka jogurtu dodać postrzępioną świeżego estragonu (2 łyżki. L.). Otrzymaną mieszaninę stosuje się do uszkodzonego miejsca i zamocowane za pomocą opatrunku siatka lub tkanina. Takie zabiegi dziennie 30-minutowe mają działanie przeciwzapalne, dobrze usunąć obrzęki, poprawia kondycję skrzepliny.

Dobry efekt można uzyskać przez łączne stosowanie tych kompresów maścią heparyny.

Pomoc i nalewka z kasztanowca. Istnieją 2 sposoby przygotowania nalewki alkoholowe kasztanowca.

Metoda №1: suszone w ciągu 10 dni od pre-zgrane świece kwitnących kasztanów. Mocno sprasowana w naczyniu (1 L), wódka i wlać rondo (poprzednio rozcieńczony alkohol lub parzenie może być używany). Umieścić w ciemnym miejscu przez 7 dni. Przygotowany wlewu służy do pocierania i spręża.

Sposób №2: Zielone kasztany są cięte na ćwiartki, zagęszczania do słoika i wylał wódkę. Zaparzenia na około 14 dni w ciemnym miejscu. Przygotowany środek ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Stosowany jest jako jednorazowe lub regularnie.

Powyższe oznacza wielką pomoc w leczeniu, ale dodatkowo mogą pić i herbatki ziołowe. Ich dalsze stosowanie może mieć pozytywny wpływ na pracę układu krążenia i ciało jako całość i pomaga usunąć nadmiar płynu. Skutecznym są rumianek, wapno, ssak, buliony kalendulovye.

Istniejące metody leczenia żylaków bez operacji przy regularnym stosowaniu może dać dobry wynik i zapobiec dylatacji.

Zapobieganie chorobom

Środki zapobiegawcze:

 • Zrobić regularny masaż stóp za pomocą specjalnego kremu lub żelu żylaki;
 • Często chodzić na piechotę;
 • Przywrócić do normalnego jedzenia;
 • Używać bieliznę kompresji;
 • Nie siedzieć długo w jednym miejscu;
 • Całkowicie wyeliminować wędrówki saun i łaźni;
 • Nie nosić szczelne, ściskanie odzieży;
 • Starannie dobrane buty, z wyłączeniem sobie obcisłe rzeczy.

Ludzie, którzy mają żylaki, trzeba dostosować swoją dietę. Należy preferować duszone, pieczone, gotowaną żywność. Jest to konieczne, aby całkowicie wyeliminować spożycie alkoholu, rafinowany cukier, przyprawy, sól i tłuszcz.

Żylaki – choroba, która zaleca, aby być natychmiast leczone w przypadku pierwszych objawów. Nie jest konieczne, aby opóźnić leczenie, ponieważ stan zaniedbania opcji tylko będzie tylko operacja.

load...