Metoda naukowa koncepcja owulacji Dziewczyny z kalendarza

Zawartość:

W nowoczesnym społeczeństwie, młodzi rodzice są bardziej świadome podejście do planowania rodziny, od narodzin dziecka – to bardzo ważne wydarzenie, które powinno być starannie przygotowane. Wiele osób woli najpierw mocno na nogach, a potem zacząć myśleć o uzupełnianie w rodzinie. Większość par nie obchodzi, co płeć dziecka będzie, ale czasami rodzice są bardzo chętni, aby to dziewczynka urodziła. Przyczyny mogą być różne. Na przykład w rodzinie ma już syna, a teraz naprawdę chcesz moją córkę, że można ubierać się i pieścić.

load...

Zdarza się tak, że koncepcja dziewcząt jest nie mniej ważna ze względów medycznych, ponieważ niektóre choroby genetyczne, takie jak hemofilia, są przekazywane tylko do chłopców. ślepota kolor, w którym osoba nie rozróżnia kolorów określonym zakresie, i występuje głównie u mężczyzn. Ale w tym przypadku, aby pojąć należy podchodzić bardzo poważnie i szukać profesjonalnej pomocy u specjalistów. Nasza nauka osiągnął takie wyżyny, że sztuczne zapłodnienie do macicy może być podsazheny zarodków pewnej płci.

W tym samym artykule skupimy się na jak obliczyć koncepcję dziewcząt korzystających z kalendarza owulacji.
Powrót do spisu treści

Chcesz dziewczynę – zaczyna przewodzić kalendarz owulacji

Istnieje wiele metod, dzięki którym rodzice, którzy marzą o córce może wyobrazić sobie dziewczynę. Ten krajowy znaki, i pewne diety i konkretne postawy, ale większość z nich jest bez żadnego uzasadnienia naukowego. To jest tylko twój wybór – zaufaj te niesprawdzone technik lub nie.

A jednak, w przyszłych rodziców, którzy chcą, aby przynieść do domu ze szpitala jest dziewczyna, istnieje duża szansa. Oczywiście 100% gwarancji sukcesu nikt nie da wam, ale spróbować szczęścia jest nadal warto.

load...

Metoda poczęcia dziewczynek owulacji kalendarza jest oparty na obserwacjach naukowych i dlatego wiarygodne.

Powrót do spisu treści

Jak przeprowadzić kalendarz owulacji

Owulacja – jest z dojrzałej komórki jajowej z jajnika. Zazwyczaj występuje w połowie cyklu miesiączkowego, a tego dnia kobieta jest zdolna do zapłodnienia. Przy regularnym cyklu obliczyć datę owulacji jest prosta: za to istnieje wiele kalendarz internetowy, które mogą pomóc zarówno z koncepcją planowania, a także w celu zapobiegania niechcianej ciąży.

Trudniej jest obliczyć datę owulacji, tak kobiet, które mają nieregularne cykle miesiączkowe. W tym przypadku zaleca się zaplanować pomiaru podstawowej temperatury ciała. W tym celu należy wykonywać codziennie pomiaru temperatury w odbycie. Odbywa się to w godzinach porannych, nie wstając, po nie mniej niż 6 godzin w stanie spoczynku, czyli nawet w toalecie nie można dostać się w nocy. Podczas owulacji temperaturze odbytu wynosiła 37 ° C, a jej występowanie jest w 36,6-36,9 ° C Po owulacji kalendarz zostanie sporządzony, można rozpocząć planowanie poczęcia dziewczynek.

Nie przegap owulacji w ciężkich przypadkach procedura będzie również USG lub stosowanie specjalnych testów.
Powrót do spisu treści

Jak wyobrazić sobie dziewczynę, znając datę owulacji

Fakt naukowy: płeć dziecka jest zdeterminowana w momencie poczęcia i jest całkowicie zależny od swojego ojca. Mianowicie, w jaki sposób plemniki będą nawozić jajeczko jeżeli zawierają chromosom X, to będzie dziewczynka, a jeśli Y – chłopiec. Jest udowodnione, że plemniki z chromosomem X są mniej mobilne, ale bardziej opłacalne: mogą po stosunku do zapłodnienia komórki jajowej przez kolejne 3-5 dni. Jednocześnie plemniki z chromosomem Y są aktywne, a matryca jest znacznie szybszy w ciągu 24-48 godzin.

To właśnie na tych danych naukowych i metody opartej na poczęcie dziecka określonej płci. Jeśli chcesz dziewczynę, trzeba kochać, nie później niż 3 dni przed przewidywanym terminem owulacji.  W tym przypadku, aby przetrwać i zapłodnić jajo będzie miał szansę tylko w plemników z chromosomem X. Po 2-3 dniach, że jest lepszy lub całkowicie odmówić seksu albo do używania prezerwatyw, jak już 2 dni przed owulacją zwiększa prawdopodobieństwo poczęcia chłopca.


Powrót do spisu treści

Ogólne zalecenia dotyczące poczęcia dziewczynki

Aby wyobrazić sobie dziewczynę, zaleca się, aby przestrzegać pewnych zasad:

  • Postawa w stosunku powinny wykluczać głębokiej penetracji: najlepiej jest uważane za położenie misyjnego (twarzą w twarz);
  • Po seksie kobieta powinna odpocząć i położyć się na plecach, przyciskając kolana do piersi;
  • Wskazane jest, aby trzymać się określonej diety. Spożywania tych produktów żywności: sok, mleko, kurczak, wieprzowina, cielęcina, gotowane ryby i owoce morza, winogrona, jabłka, ser, jogurt, ser niesolonego. Unikaj kiełbas, wędlin, pikantne sery, napoje bezalkoholowe, kawa i herbata.

I, oczywiście, nie należy zapominać, że ważne jest nie to, co płeć dziecka będzie przyszłość. Rodzice są odpowiedzialni przede wszystkim dla jego zdrowia, dlatego ważne jest, aby przed planuje prowadzić zdrowy tryb życia i porzucić złe nawyki. Równie ważne jest tło emocjonalne, ponieważ dzieci urodzone w miłości, rosną piękne i inteligentne.

load...