Męski orgazm. Cechy mężczyzna zmysłowość

Cechy orgazm kobiety są dziś zainteresowani niemal całej ludzkości. Dyskutują różnych magazynów kobiecych, pracując nad nimi eksperci mówią o nich z namysłem amatorów. Każdy już wie, że takiego znanego punkt G, i może różnić się od łechtaczki orgazmu pochwy orgazmu. W tym samym czasie, gdy mężczyzna orgazm jakiś lewy bok. Jak, dlaczego o tym mówić? Co tak naprawdę łatwe, ponieważ do uzyskania go mężczyźni, w przeciwieństwie do kobiet, Szczególny wysiłek jest wymagane do wykonania. Jednak z męskiego orgazmu, to nie jest tak proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. A teraz widzimy, dlaczego.

load...

Cechy orgazmu u mężczyzn

Najpierw trochę anatomii. Jeśli kobiety wyższy szczyt rozkoszy przyczynić się do łechtaczki i pochwy, to orgazm dla mężczyzn odpowiedzialnych bezpośrednio penisa, prostaty i jąder. Proces składa się z męskiego orgazmu:

  • Faza wzbudzenia, w którym krew napływa do penisa, erekcja występuje, jądra są podnoszone i zwiększenie wielkości. Przyspiesza bicie serca, obrzęk sutków;
  • Etapy dalszym wzrostem penisa i jąder i zakończyć podwyżki. Główka penisa może stać szkarłatny;
  • Orgazmu etapy, w których nasienie jest wyrzucany z kanału. Towarzyszy człowieka niewyraźne świadomości;
  • Etapy utraty erekcji, w którym jądra zstępują i moszny złagodzone.

Co mówimy o tym wszystkim? A poza tym, aby zrozumieć, że dla zwykłych ludzi, w przeciwieństwie do kobiet, jednoczesne wielokrotne orgazmy praktycznie niemożliwe. Tak jak niemożliwe i orgazm bez emisji nasienia. Jeśli tak się stanie, to może również być przypisana do kategorii patologii. Jednak niektórzy mężczyźni mogą udawać orgazm, a następnie wysunąć plemniki nie będzie. Jak odróżnić te symulatory? W takim przypadku, gdy w dalszym ciągu po orgazm stosunku płciowego lub nawet na to gotowy, to można przyjąć, że partner – ganku. Ponieważ silniejszej płci, żeby naprawdę poczuć maksimum przyjemności potrzebuje odpoczynku, aby odzyskać. A po normalnej erekcji orgazm zazwyczaj ustępuje niemal natychmiast.

Jednakże, nie jest to technika męskiej wielokrotnego orgazmu. Ale o tym nie będziemy mówić, i mówić o tym, co lepsze czynniki wpływają na siłę i intensywność męskiego orgazmu.

Jasne orgazmy u mężczyzn

Wszyscy twierdzą o jasności kobiecych orgazmów, zupełnie zapominając, że nasi drodzy mężczyźni nie zawsze czują ten sam stosunek płciowy przyjemności seksualnej. Czasami jest oszałamiające, a czasami – tak, dokładnie – słaby, ledwie wyczuwalny. A potem jak człowiek bierze opłatę w łóżku, nie zanurza się w morzu przyjemności. W tym przypadku, nie podoba mi się obrazi, sądząc, że to jest fajne czy sen o kogoś innego. Tylko ten jest cechą męskiego orgazmu – nawet po wystąpieniu wytrysku, mogą być słabe i krótkotrwałe.

load...

Wiele czynników wpływa na siłę i moc męskiego orgazmu. Drogi mogą zbyt nerwowy, zmęczony, żeby być na palcach … Tak kto wie co jeszcze! Dzisiejsze gwałtowne życie nie zawsze sprzyja uzyskaniu pełnej przyjemności z seksu. Niemniej jednak istnieją pewne metody, które można zrobić z naszego życia intymnego najwyższej jakości. Jakich sztuczek?

  1. Abstynencja. Mężczyzna orgazm po długiej abstynencji staje się szczególnie intensywne i jasne. Dlatego też nie jest konieczne, aby żądać od ich ulubionych części płci. Najlepiej jest flirtować z nim, jakby z daleka, nie pozwalając sobie na zbyt blisko. Można, na przykład, aby mówić o swoich pragnieniach seksualnych telefonicznie lub ICQ przypadkowo wystawiać przed nim udo lub piersi, ubierając się do pracy, wydaje się być przypadkowo zranił się w udo w publicznym miejscu i tak dalej. W skrócie, drażni, ale tylko po prostu. Zasiane w męskim nasieniu pragnienia w czasie wyrośnie potężny, jasny orgazmu. Należy pamiętać, że nadmierna abstynencja jest szkodliwe, ponieważ może to spowodować problemy z montażem i wytrysku;
  2. Ciągnięcie finały stosunku. Dla mężczyzn, preludium jest nie mniej ważne niż dla kobiet. Czas jego trwania wpływa na siłę męskiego orgazmu. Aby stworzyć dobrą podstawę do tego, kobieta powinna zaczynać się od zmysłowego, powolne uderzeń tylnej partnera, a następnie przejść do delikatnej pieszczoty sutków, szyi i innych. Doskonała pomoc opóźnić ostateczne i krótkie przerwy w akcie seksualnym i seks w pozie „jeźdźca”. Foster jasne męski orgazm penis ściskając rękę w momencie wytrysku wydaje się nieuniknione;
  3. Sex spontaniczne. Seks bez dalszej zwłoki nie może być bardziej przyczynia się do przejaw męskiego zwierzęcego instynktu. Nagle mężczyzna spust na tej płci mogą być wszędzie: w windzie, na progu jego mieszkania, który był tylko krok nad powrócił do pracy w przedziale pociągu, i tak dalej. Jeśli człowiek sam jest inicjatorem spontanicznego seksu, kobieta będzie wskazane, aby mieć niewielki opór na początku. Przedstawiciele silniejszej płci chciał wygrać, a relacja między kobietą a zwycięstwo nad jasnym męskiego orgazmu jest najbardziej bezpośredni.

Ponadto do wszystkich tych technik jest kilka reguł, które zwiększają jasność orgazmu u mężczyzn. Zasada pierwsza: w ofensywie w żaden sposób rozproszony faworyta. Cokolwiek dzieje się w tej chwili ktoś wejdzie do pomieszczenia lub rozpoczęcia trzęsienie ziemi, orgazm nadal występuje. Przestań niemożliwe. Inną rzeczą jest to, jak będzie to wysoka jakość i oszałamiające. Dlatego nie należy robić podczas czymś niespodziewanym szczęściem najwyższym partnera i ostry – bolało go, aby osiągnąć najwyższy szczyt rozkoszy.

Druga reguła dla wspaniałych orgazmów mężczyzn: w tym partnera czasu powinien skupić całą swoją uwagę na penisa mężczyzny. Gdy podniecenie osiąga swój szczyt, głównym i niemal jedynym strefy erogenne u mężczyzn jest penis. Aby orgazm był jakościowy, z jego podejścia, człowiek instynktownie wybiera pozycję sprzyjającą stymulacji penisa najlepszy i najbardziej gęsta kompresji. Jego partnera do tego pożądane jest, aby dowiedzieć się, jak zmniejsza mięśni pochwy. Jeśli ona powtarza takiej redukcji podczas stosunku, zwłaszcza gdy męski orgazm, partner wydaje się, że jego penis jest ściskany ręcznie.

Zasada trzech: to człowiek był szczególne uczucie w chwilach radości szczyty, pożądane kobiety zwracają większą uwagę na jego specyficznych stref erogennych. Oczywiście, trzeba wiedzieć takich stref. Każdy przedstawiciel płci silniejszej ich właścicielem. Większość z nich to jądra, delikatne głaskanie których daje ludziom z niewysłowioną przyjemność. Czasami szczególności strefy erogenne są sutki, szyja, earlobe. Niektórzy ludzie są bardzo podekscytowani, gdy partnerem ssie palce.

Zasada czwarta: bardzo głęboki męski orgazm jest zazwyczaj taki, w którym partner otrzymuje także ekskluzywną przyjemność. Muszę powiedzieć, że zasada ta nie zawsze działa, ale w większości przypadków – dokładnie. W ogólnym szumu, który człowiek otrzymuje od podstawki, bezpośrednio związane z satysfakcją jego ego. Dlatego wiele silniejszej płci jest bardzo ważnym partnerem orgazmu. Ego powinno być dość – to poradził sobie ze swoim zadaniem, zmuszając kobiety do pobicia w konwulsjach przyjemności. W ten stosunek do seksu ma negatywną stronę: Kobieta z jakiegokolwiek powodu, nie może mieć orgazmu, stosunek seksualny za jej partnera staje się udręką. Aby tego uniknąć, od czasu do czasu musi partnera podjąć inicjatywę, aby dać człowiekowi przerwę.

Osobliwością męskiego orgazmu najjaśniejsza na tym, że zależą one od nastroju i na środowisko. W tym momencie człowiek staje się całkowicie bezbronny. Jeśli sytuacja nie sprzyja zachowaniu pełnej przejrzystości, czy orgazm nie jest zapełniony lub nie przychodzą wcale. A gdy przed stosunkiem mężczyzna cierpiał stres albo on, na przykład, problemy w pracy, normalny seks częściej mogą tylko pomarzyć. Co tak naprawdę jest orgazm, jeśli żołędzi penisa stres staje się suche i bolesne!

Ogólnie rzecz biorąc, zachowanie wielu mężczyzn podczas orgazmu jasnym konkretnego. Większość z nich drżąc drży i jęczy, ale niektóre warczeć, gryźć, płacz, a nawet przysięgać głośno. Nic dziwnego – orgazm ujawnia głębokie wzruszenie, że w przypadku braku kontroli umysłu, rozlewa się. Kobiety nie powinny bać się takiego wybuchu uczuć. Wskazuje on, że partner jest obecnie niesłychanie dobre. Jest to konieczne tylko wtedy, gdy jest męski orgazm, silniejszy przyciśniętą do swojej ukochanej, że może on w pełni cieszyć się tym, co omówiono wcześniej w Rosji, „cud cudowne, cudowne divom”.

load...