Męska słabość i dobrobyt rodziny

Kobiety ogólnie, szczególnie tych, którzy nie byli jeszcze małżeństwem, ciężko sobie wyobrazić, jak wiele różni się od nas ludzi. Szczerze wierzę, że niektóre niuanse ich zachowania mogą być skorygowane. I próbując wykorzenić miłość co wadą stosując do niego dużo wysiłku. Często zupełnie bez znaczenia. Bo to, naszym zdaniem, jest to wada, a nie wadą w ogóle, ale słabość trywialne człowieka.

load...

Przez mężczyzn inaczej niż kobiety postrzegają świat inaczej i odnoszą się do niego. Więc charakter zamierzony. Staramy się narzucić swój własny pogląd na świat i sposób myślenia. A gdy okaże się, że jest to niemożliwe, zły, zirytowany, skandale. I na próżno. Ponieważ osłabienie męskiej może być dość owinąć swoją przewagę. Aby to zrobić, po prostu wiedzieć, czym one są i jak je leczyć. Więc co z punktu widzenia kobiet, istnieją błędy w zachowaniu większości ludzi?

Typowe wady męskiego zachowania

Jeśli słuchać skarg wiele mężatek na własną rękę pobożny, okazuje się, że skarżą się one prawie takie same. Sugeruje to, że samce solidarności w swoich działaniach. Dlaczego? Czy mężczyźni i kobiety – dwa obozy bojowników? I przeciwnicy jego działania nie próbują zepsuć nasze życie? Nic z tych rzeczy. Wystarczy często bierzemy słabość zwykły człowiek za niestawienie się w walce i skandali, kiedy nie jest to konieczne. Rezultat – zagrożenie dla rodziny dobrego samopoczucia. Ale to można łatwo uniknąć, jeśli wiesz, co naprawdę kryje się za tym lub winy tego człowieka.

Oto, na przykład, wielu członków silniejszej płci mogą siedzieć godzinami przed telewizorem i zdalnego sterowania w dowolnym momencie kliknąć, przełączanie kanałów. Lub położyć się na kanapie, patrząc w sufit. Denerwuje nas jest? Oczywiście! Nie ulubiony odcinek naprawdę nie widzę żadnego powodu, by podejmować lepsze połowę śmieci. Wszystkie „teraz” tak „w tej chwili”. W końcu, miga, gorący, oskarżając męża lenistwo, bezużyteczność i Bóg wie co. I nie bez powodu. Ponieważ męża, patrząc na ekranie telewizora lub w jakiś punkt na suficie, odzwierciedlając na rozwiązanie poważnych problemów. I jesteśmy tutaj z ich śmieciami … Niech myśli, być może jakiś genialny pomysł przychodzi do głowy.

Często obrażać swoich bliskich, gdy mówimy im o czymś ból, ale oni milczą w odpowiedzi. I jak, po całym tym czasie kobieta chciałaby podzielić się z człowiekiem, że ona dotyczy, wydaje się też być obojętny na to! W rzeczywistości tak nie jest. Męski mózg jest tak skonstruowany, że w pierwszej chwili przetwarza informacje, klasyfikuje go, a następnie wyciągnąć wnioski. Dopóki człowiek nie będzie w pełni zrozumieć, że kobieta mówi mu, że jest utrzymanie kamienną twarz, nie może wypowiedzieć ani słowa. Dlatego jest całkiem możliwe, aby zinterpretować milczenie jako słabość innego mężczyzny.

load...

Większość ludzi zaangażowanych w jakiejś działalności, nie zauważył niczego innego. Możemy jednocześnie skasować gotować, sprzątać, pilnować dziecka i naprawdę nie rozumiem, dlaczego mąż nie to samo. Tak, że nie jest zdolny do tego, bo myśli inaczej! Mężczyźni muszą skupić się na jednym zadaniu, a następnie zostanie on rozwiązany. Jeśli będzie rozpylany, starając się zrobić coś innego, dobrze nie czekaj. Żadna sprawa nie zostanie doprowadzony do końca. Więc na pewno robi coś jedno i spełniają wszystkie tak skutecznie, jak to możliwe.

Większość ludzi śpi spokojnie, gdy dziecko jest w następnym krzykiem. My, oczywiście, oburzony, oskarżając ich o obojętność, duemsya, wierząc małżonka dziecko nie jest bardzo potrzebne. Znowu nic. Ze względu na jej głęboki sen, zbyt, to ze względu na słabość mężczyzn. Mózg nie reaguje na wołanie naszego błogosławionego dziecka! Ta kobieta posiadający instynkt macierzyński, w stanie skakać na łóżku, dziecko powinno tylko jęczeć. Mężczyzna – nie. Nie spędzają energii na małej rzeczy, i zapisuje go w przypadku, gdy oszołomienie matka może napotkać poważne niebezpieczeństwo. Tutaj następnie chronić ojciec dziecka nie jest żal za siebie.

Wielu mężczyzn nie są w stanie znaleźć swoje skarpetki i koszulkę, ale piękno ulicy zauważą natychmiast. I jesteśmy nerwowy, myśląc, że jej ukochany mąż lekceważąco odnosi się do własnej połowy. W rzeczywistości, dla takich myśli bez powodu. Skarpety nie może znaleźć z powodu słabo rozwiniętej widzenia peryferyjnego i niemożność płacić dużo uwagi na szczegóły. I piękno widząc nieświadomości, który jest aktywny program hodowlany. Natura, co można zrobić! Wierni nie mogą myśleć o bliskości z innymi kobietami, ale piękne oczy Kobieta trzyma niekoniecznie.

Na ogół są to najczęstsze zachowania ludzi, którzy mogą być również przypisane do kategorii słabych i wyjaśnić naturalne cechy. Tak, czasami tworzą dyskomfort, ale to małe rzeczy w stosunku do rodziny dobrego samopoczucia! Z rozsądnym podejściem, wszystkie generowane przez te słabości, szorstkość w związku może być złagodzone łatwo. W końcu najważniejszą rzeczą w naszym życiu – nie śmieci i rozrzucone skarpetki.

Teraz zobaczmy, co słabości wszyscy ludzie mogą być ignorowane, identyfikując je z właściwościami męskiej natury.

Podstawowe właściwości natury człowieka

  1. Fascynacja bronią. Broń dla mężczyzn, czy jest zimno lub pożaru, – przedmiotem wzmożonego zainteresowania. Jednym z nich będzie musiał podnieść nawet procy, a on natychmiast zaczyna strzelać z niego w dowolnym miejscu. A jeśli coś bardziej poważnego, więc nie tu! Z zapartym tchem, zarośniętych dziecko patrzy na niebezpieczną zabawką, głaszcząc ją delikatnie;
  2. Pasja do oglądania filmów akcji z brutalnych walk. Takie widowisko promować wydzielanie adrenaliny, a nasi ludzie są w potrzebie! Ponadto chcą zaprezentować się na obraz głównych bohaterów i pokonaj wroga. Co zrobić, mężczyźni potrzebują wojny;
  3. Chęć zdobycia nawet w małych rzeczach. Duch konkurencji – być może najważniejszego męskiego jakości. Człowiek musi gdzieś być liderem, kropka. Dobrze, jeśli może on zaspokoić swoje pragnienie w działalności zawodowej w walce z konkurencją. Jeśli nie, to człowiek będzie rywalizować z przyjaciółmi, znajomymi, a jego żona. Musi wygrać gdzieś, jakoś – stres, załamania nerwowe, choroby;
  4. Zamiłowanie do narzędzi roboczych. Dla niej, człowiek nie musi mieć złote ręce. Narzędzie kochać i kochać swoją pracę – różne rzeczy. Wielu przedstawicieli silniejszej płci lubią kupować zestawy śrubokręty, klucze, piękne siekiery, młotki, samolotów. I położyć je na półkach. A następnie dotknąć, wytrzeć, przenosząc się z miejsca na miejsce;
  5. Przywiązanie do starych ubrań. Im silniejsza płeć niechętnie rzuca cholernie koszulę i spodnie puree dziury. Ale nie z niedbalstwa lub chciwości, ale raczej z podświadomego przesądów. Raz, jak mówią, w tej koszuli lub dżinsy szczęśliwców raz, potem przynoszą szczęście. Jak można te rzeczy wyrzucić? Być może są one nieco w prawo. Po tym wszystkim, bardzo pamięć ostatniego sukcesu już dostosowuje świadomość sukcesu w przyszłości;
  6. Skłonność do wulgaryzmów. Nawet zagorzały intelektualnej, dostając na palcach młotkiem, może wydać taką tyradę że zwiniętego uszy. Co szybko reagować na takie rzeczy i przekleństwem jednocześnie – własność męskiej natury. Kobiety płaczą, mężczyźni pijak.

Każdy z nas ma jakieś montażu na silniejszej płci i relacji z nimi. W związku z tymi ustawieniami, prawdziwi mężczyźni, zwracamy się do owoców swojej wyobraźni. Ale są one różne. Nie istnieją mężczyźni, oczywiście, kompletne łajdacy, alkoholicy, sadystów, frotte egoistyczne. Ale rozmowa nie jest o nich. Mówimy o normalnych, niespecyficzne odchyleń, mężczyzny, obok którego mogą być ciepłe i przytulne. Może gdyby dramat kobiecej władzy w obliczu słabości męskich nie zniszczy związek. Nie jest konieczne, aby przywiązują dużą wagę do pewnych wewnętrznych niespójności. Po tym wszystkim, głównym słabość prawdziwych mężczyzn – jego delikatny, tajemniczy, niezgłębiony kobieta. I wszystko inne w porównaniu do tego – czysty nonsens! Więc kiedy nasz ulubiony romping pomocą narzędzia, kliknij przycisk pilota telewizyjnego, nerwowy, tracąc w karty i kupić piękny nóż w ostatniej pieniędzy, będzie to wybaczyć. Jesteśmy tak różni, i to jest super!

load...