Meltwater: użytkowanie, szkodliwe i metody przygotowania

Zawartość:

Naukowcy odkryli, że ludzie nie mogą żyć bez cieczy przez ponad dziesięć dni w normalnych temperaturach. Im gorętszy jest na zewnątrz, tym mniej czasu – to jest naturalne. Dzienne zużycie wody jest normą, w którym będziemy czuć się świetnie, jest co najmniej półtora litra. Jeśli zaczniesz pić mniej w organizmie zachodzi poważne zaniedbanie: zaburzenia metabolizmu, skóra będzie zanikać i starzeją się, nie będzie kamienie nerkowe, itp

load...

Woda – źródło życia. Ale, niestety, to jest płyn, który przepływa przez naszych rur, stwierdzenie to nie odpowiada. Zanieczyszczeń, metale ciężkie, chlor, piasek – to tylko mała lista rzeczy, które mogą wykryć laboratorium. I to nie wspominając o bakterie, które wciąż są w stanie go odtworzyć. Oczywiście, można zagotować wodę, filtr, proces. Ale w tym przypadku użyteczne elementy i umrzeć. Jeśli będziemy bronić go w bankach, podobnie jak nasze matki i babki w przeszłości, nie wszystkie substancje niebezpieczne odparować lub osadzają się na dnie.

Ale jest jeszcze dość zabawny sposób czyszczenia – mróz. Zaskakująco, woda stopu ma prawdziwie magiczne właściwości. Jej codzienne stosowanie prowadzi do przyspieszenia metabolizmu, odmłodzić i poprawić ogólny stan zdrowia. Dietetycy doradzają dla szybkiego odchudzania pić rozpuszczoną ciecz. W rzeczywistości, wiele gwiazd, dlatego wolą gotować lub kupić tylko taką wodę.

Pić czy nie pić – oto jest pytanie

Dlaczego nie kupić napój topi wodę

  • Wysokie prawdopodobieństwo kupić fałszywy

Prawie wszyscy producenci twierdzą, że otrzymują wodę z topniejącego śniegu zebranego w górach. Zakup butelkę drinku najpierw zapoznać się z informacjami na etykiecie. Nie powinno być określone, gdzie i jak ich produkty są wykonane. Wystarczy wyobrazić sobie, co może spowodować szkody dla zdrowia i nieprzetworzonej przefiltrowanej cieczy wylana z wodociągu.

load...
  • Brak właściwości użytkowych

Specjaliści, że stopiony śnieg lub lód może być przechowywana przez długi czas. Pomyśl o tym, co jest zastosowanie stopu wody, pozbawione przydatnych elementów? Nawiasem mówiąc, nie ma praktycznie soli i minerałów. Dlatego długotrwałe stosowanie płynu może spowodować nieodwracalne szkody dla organizmu. Na niektórych producentów z jakiegoś powodu zapomnij ujawnić na etykietach.

Dlaczego warto korzystać z domowej roboty płynięcia wody

Cząsteczki Meltwater bardziej jednolita. Są one mniejsze, więc łatwiej przenikać błony komórkowej. Ta, która płynie z kranu nie posiada tak wysoką stawkę. W niektórych przypadkach może nawet poprzez rozerwanie membrany. A zatem, nie bierze udziału w procesach metabolicznych zachodzących w organizmie. W rezultacie – przedwczesnego starzenia się, w różnych chorobach, otyłości.

Zastosowanie stopu wody polega również na tym, że może pomóc pozbyć alergii zrzucenia nadwagi, zmniejszenie ilości cholesterolu w krwi. Zaleca się przyjąć za wrzody, zapalenie błony śluzowej żołądka i innych chorób żołądka. Jednakże, należy najpierw skonsultować się ze specjalistą.

Jak przygotować płynięcia wody

Więc teraz wiesz, że to, co jest zastosowanie stopu wody. Chcesz zacząć go leczyć? Następnie trzeba nauczyć się gotować prawidłowo orzeźwiający napój. Oczywiście, można po prostu zamrozić i odmrozić, która płynie z kranu. Jednakże, w tym przypadku, atom chloru, a niektóre zanieczyszczenia pozostają na kostki lodu. Uszkodzenie w wyniku takiego płynu jest taki sam jak w przypadku zwykłych.

Aby rozpocząć, należy przygotować odpowiedni pojemnik o rozmiarze do zamrażania i przechowywania lodu wody topić. Pojemniki z tworzyw sztucznych, które mogą wytrzymać ciągłe wahania temperatury, można kupić w zwykłych supermarketach. Wybór odpowiedniej ilości, należy oczekiwać, że jedna osoba na dwa dni potrzebuje sześć szklanek płynów (tj 1200 ml).

Proste zamrożenie w plastik

Najpierw należy filtrować wodę, wylewa z kranu, aby usunąć wszelkie duże zanieczyszczenia. Jest mało prawdopodobne, że będziesz zadowolony z tych dodatków w szkle, jak rdza, kamieni, piasku, itp Aby zmniejszyć szkody wybielacza, umieścić płyn do odstania na co najmniej jeden dzień w ciemnym i chłodnym miejscu. W tym czasie wszystkie substancje lotne odparowano.

Na drugi dzień wlać czystą wodę w specjalnym naczyniu, należy umieścić go w zamrażarce przez osiem godzin. To nie będzie miał czasu na zamrożenie w tym czasie, od razu wlać go do zlewu. To było substancje i zanieczyszczenia, które są szkodliwe dla naszego zdrowia.

Umieścić pojemnik do trzydziestu sekund we wrzącej wodzie. Po wyciągnąć lody, umieścić ją w garnku szkliwa lub porcelany. Pozostawić do stopienia na stole w temperaturze pokojowej. W żadnym wypadku nie należy podgrzewać na piecu lub w kuchence mikrofalowej. Obróbka cieplna może spowodować nieodwracalne szkody dla płynu leczniczego.

Zamrozić w szklanym pojemniku

Niektórzy eksperci twierdzą, że sklep i zamrozić wodę w pojemnikach plastikowych – oznacza to zaszkodzić ich zdrowiu. Z ogrzewaniem i chłodzeniem cieczą wchłonie przydzielonych tworzyw sztucznych substancji chemicznych. Dlatego lepiej jest użyć szkła żaroodpornego.

Tak więc, pierwszy filtr wody. Wlać do butelki, pozostawiając pustą trzecią, i umieścić w zamrażarce. Jeśli jest ich więcej, to po prostu wybuch lub rozerwanie w lodówce. Rozmrażać w taki sam sposób jak w poprzednim przypadku. Nawiasem mówiąc, na co lód jest lepiej wziąć cieczy destylowanej. To trwa kilka etapów oczyszczania, a więc będzie ona zawierać minimalną ilość szkodliwych zanieczyszczeń i bakterii. I użyteczne, niestety, też.

Zamrożone przegotowanej wody

Przefiltrowana woda powinna być gotowane w garnku szkliwa. Spróbuj wyłączyć płynu przed duże pęcherzyki zaczynają pojawiać się na powierzchni. Następnie schłodzić i wlać do pojemników. Po rozmrożeniu, zadbać o środku, nie miał czasu się topić.

Należy pamiętać, że wytworzony w ten sposób ciekły lecznicze należy pić w ciągu sześciu godzin. Po tym czasie, traci wszystkie swoje własności. Oczywiście, szkoda z niego będzie mniejsza niż w przypadku zwykłej wody, która płynie z naszych kranów.

Jak używać odpowiedniego rodzaju wody

Aby stopić wody skorzystał, a nie zaszkodzić, nauczyć się prawidłowo odżywiać. Po pierwsze, nie przesadzaj. Nie wolno go używać wszędzie (i herbata, a gotowanie i ugasić pragnienie). Codziennie napój trzy lub cztery filiżanki rozpuszczoną ciecz. Wody topi zaleca się przyjmować 30-40 minut, zanim usiadł przy stole.

Po drugie, nie należy wlać do szklanki z płynem jest całkowicie rozmrożone. Jeśli nie masz czasu, aby rzucić się w stopie, zalać wszystko. Nie można sobie nawet wyobrazić, jakie szkody może spowodować pozostałych substancji w wodzie. Spróbuj ponownie dokonać lodu, ale nie zapomnij umieścić zegar. Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy, aby przygotować doskonały napój tylko jednostki zarządzania.

Aby uprościć zadanie, można szlifować cały lodołamacza. Mrożone sople dodać do wody w stopie – to przedłuży jego trwałość. Bądź ostrożny! Jeść pić małymi łykami, tak aby nie przeziębić i zachorować z dusznicą bolesną. W ciągu najbliższych 20-30 minut, wypić gorącą herbatę, kawę, itd W przeciwnym razie, może spowodować pęknięcia szkliwa na zębach i dziąsłach zaczynają boleć.

Aby zmniejszyć szkodliwość stopionej wody, włóż ją do swojej diety stopniowo. Start z 100 mililitrów dziennie, tak aby organizm miał czas, aby przyzwyczaić się do płynu całkowicie wolne od zanieczyszczeń, soli, minerałów i suplementów. W przeliczeniu na masę ciała i stylu życia, doprowadzić objętość dobowej normy do 700-1200 ml.

Warto zauważyć, że – nie jest produktem leczniczym i nie jest panaceum. W żadnym wypadku nie zatrzymują Lekarz przepisał leczenie! Za pomocą tego narzędzia tylko do zapobiegania chorobie, albo do mycia ciała. Pre koniecznie skonsultować się z lekarzem, u którego można zaobserwować.

load...