Mąż ma słabą erekcję – powód do paniki, czy …?

Słaba erekcja. Dla każdego przedstawiciela płci silniejszej braku erekcji w tym samym momencie, kiedy jest najbardziej potrzebna jest prawdziwa katastrofa, a pamiętajcie, prawie katastrofa uniwersalnej skali. Człowiek zaczyna się panika, rozpacz, wydaje mu się, że „ziemia została poślizgnięcia się spod ich stóp.”

load...

W tym momencie, to jest wsparcie ukochanego odgrywa kluczową rolę w męskiej aktywności seksualnej dalej. To właśnie z kobietą, będzie zależeć od tego, czy człowiek znajdzie słaba erekcja jest tylko zjawisko losowe lub poczucie braku bezpieczeństwa jest głęboko zakorzenione, a mężczyzna resztę swojego życia zabierze Cię do potencjalnego przegrany. Ale dla kobiety, aby zrozumieć i wspierać swojego mężczyznę, musi dowiedzieć się, co wpływa na osłabienie potencji czynników.

Brak erekcji w medycynie nazywa się „impotencja”. Jednak słaba erekcja nie zawsze jest problemem medycznym – czyli co spowodowało – lub choroba. Udział takich przypadkach nie więcej niż 20% wszystkich przypadków osłabienie erekcji. Jednak w większości przypadków impotencji jest natury psychologicznej, a to jest po wyeliminowaniu psychologicznych przyczyn zaburzeń erekcji zniknął bez śladu. I, na ogół, w celu rozwiązania tych problemów psychologicznych udziałem partnera nie jest pożądane, lecz również koniecznością. Ale dla kobiety naprawdę może pomóc, ona musi wiedzieć, co dokładnie spowodowało problem w każdym przypadku, a jak powinna zachowywać się w celu naprawienia sytuacji.

Wina

Według obserwacji lekarze – psychologów i seksuologów, najczęstszą przyczyną osłabienia erekcji jest odczuwalny przez człowieka poczucia winy. Szczególnie wysokie prawdopodobieństwo takich przypadkach w tych sytuacjach, kiedy człowiek ma dwie dziewczyny lub żony i kochanki. Z jednej strony, wystarczająco male aktywny sam zwykle zamknięty. Ale bardzo często najważniejszy moment erekcji u mężczyzn jest prosta – po prostu znika.

I zdarza się, ze względu na fakt, że człowiek czuje się poczucie winy, a on nie zawsze jest tego świadomy – może to być nieprzytomny. W tej sytuacji trudno jest doradzić coś konkretnego. Na przykład, jeśli są „legalne” druga połowa człowieka, należy spróbować i dołożyć wszelkich starań, aby zachować jej męża. O ile, oczywiście, jesteś gotów wybaczyć niewierność i nie pamiętać o tym. Cóż, jeśli jesteś po drugie, „nielegalne”, pół, będzie albo pogodzić się z istniejącą sytuacją, albo odejść z tego człowieka.

load...

Seks bez miłości

Jest to bardzo powszechne przekonanie, że ludzie są poligamiczne przez naturę, a seks jest dla nich praktycznie nic wspólnego z uczuciami i emocjami. Jednak to nie tak – wszyscy ludzie są w stanie dostatecznie silnych i głębokich uczuć. Zdecydowana większość ludzi preferuje seks z kobietami, które kochają i szacunku. I, co ważniejsze, dla tych, którzy kochają i szanują je. Ale w przeciwnym razie człowiek może uzyskać silne poczucie, że jest to dla kobiety jest tylko środkiem do zaspokojenia pragnienia seksualne.

Poetomu- pogląd, że tylko kobieta może wydawać się, że człowiek „używa” błąd. Mężczyźni również aktywnie protestują przeciwko takiej „wyzysku”. Coraz częściej nieprzytomny przejawia swoją sprzeciw w postaci osłabienia lub nawet całkowitego braku erekcji. Dlatego głównym i najpewniejszym sposobem, aby poprawić tę sytuację – jak często człowiek może powiedzieć, że go kochasz. Dla mężczyzn, te słowa znaczą nie mniej niż dla kobiet. I, oczywiście, twoje słowa są w żadnym wypadku nie powinny być sprzeczne z twoich działań. Po fałszywa osoba czuje się bardzo precyzyjnie. Fałszywy gorsza obojętność.

Korzystanie z napojów alkoholowych

Oraz pozycja lidera wśród przyczyn zaburzeń erekcji obejmuje wykorzystanie napojów alkoholowych. Zazwyczaj, problem ten jest tymczasowa i występuje jedynie w zatrucia. I, przy okazji, alkohol jest głównym ważny powód dla mężczyzn wymówek. Chociaż należy pamiętać, że regularne spożywanie alkoholu może doprowadzić do uporczywego impotencji – a to jest znacznie większy problem, który wymaga dość poważnej interwencji.

W tej sytuacji bardzo ważne jest prawidłowa reakcja kobiet. Nie obwiniaj mężczyznę w nieudanej aktu seksualnego, oczywiście, jeśli nie chcesz wydawać mocno i trwale zakorzenione w jego podświadomości. Nie rób z tego tragedii, a to sprawia, że ​​więcej sensu nie zwrócić uwagę na niepowodzenie. Po prostu staram się rozładować sytuację i umieścić człowiek spać. Wierz mi, następnego dnia rano. Po wytrzeźwiał, twoja ukochana doceni Twój taktu i cierpliwości. Słaba erekcja podczas stosunku idzie w parze z resztkami zatrucia.

Obudowa problem

Oczywiście, mówiąc o problemach psychologicznych impotencja, nie wspominając o tym aspekcie, jako problemu mieszkaniowego. Bardzo niewielu ludzi jest w stanie normalnego współżycia seksualnego, wiedząc, że ludzie są za ścianą. Dlatego też, w tym przypadku, montaż może być w znacznym stopniu ułatwiony.

W takich przypadkach, kobieta powinna być zrozumienie i nie nalegać na seks. W tym przypadku, słaba erekcja nie jest wskaźnikiem tego, co – lub poważne naruszenie. Jest o wiele mądrzejszy odłożyć bliskość do bardziej korzystnego momentu niż boleśnie reagują na najmniejsze skrzypienie łóżku lub dodatkowa partnera oddech seks zamienia się w swego rodzaju testem wytrzymałości.

We wszystkich powyższych przypadkach, w żadnym wypadku nie mogą skupić się na rozwiązaniu problemu – ani w czasie jego wystąpienia lub po jakiejkolwiek w ogóle czasu. Jednak, jeżeli wszystkie z wyżej opisanych metod nie pomoże, istnieje możliwość, że słaba erekcja jest krótki czas z powodu obecności człowieka na niektóre choroby układu moczowo-płciowego, takie jak zapalenie gruczołu krokowego lub BPH.

Oczywiście, w celu rozwiązania tego problemu, człowiek powinien tak szybko jak to możliwe, bez utraty cennego czasu, szukać pomocy u lekarza – urologa. Jednak bardzo często człowiek nie chce iść do lekarza z powodu zakłopotania. A głównym zadaniem kobiety – aby przekonać go, aby to zrobić.

load...