Maternal inwestycyjne na szkolenia starszego dziecka, a zwłaszcza płatności szkoły

Program członkowskie do stymulowania przyrostu naturalnego, znany jako WKS umożliwia wykorzystanie kapitału macierzyńskiego studiowania starszego dziecka i wszelkie kolejne dzieci. To pieniądze na studia w szkole średniej zawartości szkoły i przedszkola. Pomimo faktu, że świadczenia socjalne dla rodziców wielodzietnych są gwarantowane przez państwo, do zapłaty czesnego trzeba zebrać pakiet dokumentów i kompetentnie wypełnić wniosek.

load...

Zawartość:

Płatność Cechy fundusze kapitałowe ciążowe szkolenia

Kapitał rodzina – korzyści społecznych, który jest produkowany przez rodziców po urodzeniu drugiego, trzeciego lub kolejnego dziecka. Od momentu pojawienia się dziecka, niezależnie od tego, czy się urodził lub przyjęte rodzice są stronami programu MSC. Jednocześnie, na imię matki został pociągnięty do odpowiedzialności, która otrzymuje fundusze.

Pieniądze z konta nie można wypłacić, ale mogą płacić za niektóre wydatki, w tym te mające na celu edukację. Jednocześnie nie chodzi tylko o czesne, ale również pokrycie kosztów opieki nad dziećmi, żyją w innej wsi.

load...

Ważne jest, aby wiedzieć, że pieniądze są uważane za wspólną własnością rodziny, więc prawo pozwala zapłacić za edukację, nie tylko dziecka, dzięki pojawieniu których uzyskano przez kapitał dominującej, ale także każde inne dziecko w rodzinie, a także kilkoro dzieci na raz lub jeden po drugim. Najczęściej rodzice używają pomocy publicznej za to zapłacić jest pierworodnym studiów. Kwota pozostała na rachunku mogą być wykorzystane w przyszłości do innych potrzeb.

Jednak należy pamiętać, że w momencie złożenia potencjalny student musi mieć co najmniej 25 lat, jako dziecko, przyniósł do domu dodatkowe pieniądze mają być spełnione 3 lat.

Jak zapłacić za kapitał edukacji

Rodzinnym

Prawo do płacenia za edukację mogą wykorzystać do osiągnięcia dziecka, za który otrzymał kapitał macierzyński, w wieku trzech lat.

Warunki i wymagania dla placówek oświatowych

Pojedyncza postać certyfikatu

Aby w pełni wykorzystać moc pomocy społecznej ze strony państwa, konieczne jest, aby upewnić się, że wybrana organizacja szkolenia jest zgodny z wymaganiami programu państwa – czyli instytucja musi być na terytorium Federacji Rosyjskiej – wydać pieniądze na studia za granicę nie może, nawet za opłatą, oraz posiadać odpowiednią akredytację państwową.

Uchwała rządu № 648 z 07.14.2014, zmiany zostały wprowadzone do prawa. Zatem termin „instytucja edukacyjna” w tekście ustawy została zmieniona na „organizacji edukacyjnej”. Od 2017 roku wydać kapitał macierzyński studiować możliwe we wszystkich instytucjach edukacyjnych, nawet w prywatnej własności.

Informacje o firmie podano wymagań szkoleniowych można znaleźć bezpośrednio w biurze lub sprawdzić na stronie internetowej Ministerstwa Edukacji.

Istnieje kilka obszarów, w których rodzic może przeznaczyć na kapitał edukacji dziecka:

 1. Szkół oraz uczelni wyższych.
 2. Noclegi w hostelach

 3. Związanych z kształceniem w innych miastach, i płatności użyteczności w nich.
 4. Przedszkola i specjalne ośrodki wychowawcze.
 5. Sportowe, muzyczne i plastyczne szkołach.
 6. Specjalna – kursy nauki języków obcych, programowanie, dogłębnej analizy przedmiotów szkolnych.
 7. Zakwaterowania

 8. W jakimś specjalistycznym pokład.

Po określeniu typu instytucji edukacyjnych, rodzice powinni ubiegać się o wykorzystaniu kapitału dominującego w edukacji dziecka.

Gdzie i jak płacić za koszty szkolenia

Pomoc dla PF

Zapłać wydatki przeznaczone na badania, tylko w odniesieniu do funduszu emerytalnego lub wielofunkcyjnego centrum miasta. Jeśli obecnie trzeba mieć szereg dokumentów:

 • Paszportów rodziców i snils;
 • Certyfikat lli_1;

  Certyfikat

 • Urodzenia lub paszport członka rodziny, na studia, który jest planowany do otrzymania środków pieniężnych;
 • Dokumenty

 • Wypłaty instytucji edukacyjnych ze wskazaniem pełnej nazwy instytucji i kwoty wydatków (umowa na świadczenie płatnych usług);
 • Certyfikat potwierdzający

 • Nocleg w hostelu, łóżka umowy najmu itd. N.).

Dokumenty należy składać do maja tego roku, który rozpocznie się trening. Pierwsza wpłata na rachunek instytucji nie będzie się później niż dwa miesiące po otrzymaniu wniosku. Certyfikat na szkolenia starszego dziecka odbywa się w podobny sposób.

Jak wypłacić pieniądze z organizacja

Istnieją sytuacje, w których uczeń przedwcześnie wydalony ze szkoły lub z jakiegokolwiek powodu, rodzice decydują się na przeniesienie ucznia do innej instytucji. W tej wersji, należy złożyć wniosek do funduszu emerytalnego w sprawie zniesienia transferu funduszy.

W tym przypadku, kapitał macierzyński na studia zostaną wycofane z organizacji, które otrzymały pieniądze i wrócił do rachunku rodziców. Następnie pieniądze mogą zostać wysłane do innej szkoły, ponownie zgromadziła wszelkie niezbędne informacje i dokumenty.

Pytania na temat projektu programu płatności kapitałowych rodziny można zrobić samemu lub skorzystać z pomocy wykwalifikowanego prawnika.

load...