masy mięśniowej, domator

Zawartość

Dzień dobry! Ja należę do kategorii dziewcząt, które, tak jak mówisz, konieczne jest zaostrzenie wszystkich. Moja waga jest teraz 52-53 kg, co stanowi wzrost o około 173. Celem „odchudzania” w moich oczach nie jest wart nawet niedobór masy ciała. Ale nigdy nie pracował w siłowni, ćwiczyć proste ćwiczenia rozciągające. Teraz postawił sobie za cel, aby wyciągnąć kształt i zyskać trochę na wadze, z naciskiem na biodrach i pośladkach. I rozumieć sytuację, że w kraju nie będzie w stanie osiągnąć. Czy to prawda? Czy ćwiczenia, za pomocą niedrogiego sprzętu do domu, co przyczyni się do osiągnięcia przyrostu masy ciała? A jeśli nie, czy siłowni 1 dzień w tygodniu to za mało, na przemian, co następuje: pon – home Pilates, Śr – siłownię, Sat – Lekcja w domu?

load...

Zdravstvuyte naprawdę może angażować się w każdych warunkach i na dowolny cel. Konieczne jest jedynie, aby mieć odpowiedni sprzęt i wiedzę o tym, co robić. Nie tylko w sposób abstrakcyjny, „muszę podkręcić ud i pośladków, a następnie będę przysiad aż będziesz niebieskie punkty kontaktowe z tyłu szyi”, a dokładniej. Format planu treningowego. Zwykle, gdy ludzie zaczynają swój trening, to zastąpić wiedzy oglądać treści wideo z Internetu i słuchając różnego rodzaju forum i zdalnych rad. To jest coś, co po prostu nie zawsze prowadzi do sukcesu. Tak, a następnie przeciągnij w salonie zasilania domu ramy, ławki i sztangi nielicznych, którzy są gotowi, w rzeczywistości.

Na mnie do ciebie zlecenie – szczerze odpowiedzieć sobie na pytanie, dlaczego chcesz trenować w domu. Tak, w takim szkoleniu nie jest złe, a oni też mogą być skuteczne, dobre, chociaż w domu nie będzie musiał czekać aż do następnego bicepsy pomp w szafie uwolnić swojego przyjaciela.

Można przeczytać gdzieś słyszałem, że na siłowni – to straszne, pełne niewykwalifikowanych robotników, którzy chcą tylko, że do rozpuszczenia pieniądze klientów. W rzeczywistości, zdarza się czasami, ale jest o wiele rzadsze niż farba jak profesjonalista początkujących poprawie figury forów.

[Powrót do spisu treści]

Dlaczego hala lepiej niż w domu

Właściwie, to nie polecam dziewczynie pierwszego roku zatrudnienia od razu go „do ziemi”. Problem jest bardzo prosty – więzadeł, stawów i mięśni powinno być przygotowane do ciężkiej pracy, a waga każdej mnogopovtornymi lub innych takich ćwiczeń nie została osiągnięta. A zwłaszcza nie działa na jej Pilates. Ponadto musimy dobrą wystarczająco silne plecy i zredukowane do „średniego kursu” postawy swing, jak chcesz, ud i pośladków. W większości „pracowników” wykonywać masa będzie na niego z tyłu, i stabilizacji, a nawet mięśnie brzucha. Cóż, ja nie wierzę w pompowania rzuca się gantelkami kobiecych nóg, ze względu na minimum na najlepszego obciążenia stóp w tym trybie.

load...

Ponadto, gotowe do ciężkiego treningu powinien być i układ nerwowy. Jakoś po prostu „przygotowanie” trochę dłużej niż stawów i więzadeł, a jego adaptacja do dowolnej życie – nie jest to kilka miesięcy, ale co najmniej sześć miesięcy. Chodzi o komunikacji „mind-muscle”, oraz zdolność do skutecznego poruszania się pod wpływem stresu. „Tylko dlatego, że z natury” jest przekazywana do jednostek.

Ponieważ pokój jest jeszcze lepiej chodzić trzy razy w tygodniu, a nie do odwiedzenia go „tak jak jest możliwość” lub raz w tygodniu.

[Powrót do spisu treści]

Co zrobić w pokój

Ponownie, nie myśleć za nuda, ale na wideo, książek i internetu lepiej nie uczyć. Spójrz na trenera. I nie to, do którego tłumy przejść stracić dziewczyny wagi i taki, który stawia podstawowe ćwiczenia techniki.

Idź wstępną próbę fitness. I nie ignorować zaleceń. Możesz być zmuszony do czynienia, na przykład, z dużą liczbą pull-up i pompek do tyłu iw centralnej części ciała w celu wzmocnienia. Prawdopodobnie – nie, a kiedy zaczynają się umieścić technikę władzy. Zapewne – jest to niezbędne do spędzenia kilku tygodni pracuje na siłowni, żeby „znaleźć” mięśnie, ciało i pokazują, jak one działają.

Moim zdaniem, lam jest tylko silnie zamorochennyh w pewnym określonym systemie rozwoju fizycznego salach. No, na przykład te, w których wszystkie kobiety przybysze wbijanie cardio przez godzinę, bez uwzględnienia przyszłych celów i ogólnej sprawności fizycznej. A tych, którzy nakładają dostęp do zajęć grupowych wraz z siłownią.

Zrobiłbym tak:

  • Wszedł nazwę na treningu próbnego w kilku szkołach bliżej do domu lub do pracy, ponieważ jest wygodna;
  • By przyjrzeć się dokładnie, niż nie są one zaangażowane w ludzi w sali z trenerem;
  • Natychmiast uderzyła miejsc, gdzie najbardziej zaangażowanych w skokach na fitball, spędzać czas na siłowni i wykonywania obwodów zamudrenye ruch z 2 kg gantelkami i skręcone w warkocz dół. Jeżeli instytucja panuje takie podejście, to jest mało prawdopodobne, że są specjalistami w „masie” kobiet, a co najważniejsze – ciężki trening. Najprawdopodobniej właściciele zachęcają rozrywki trend w fitness. I nie trzeba się bawić i zrobić bazę;
  • By następnie uderzyła miejscami z agresywnego marketingu, które próbują sprzedawać tylko roczną kartę klubową, z wszystkich usług, w tym nie tak niezbędne do wzrostu podaży, takich jak spa i Barber Shop. Mogą one być przygotowany na „sprzedać więcej usług do niej, a ona ma motywację, aby osiągnąć cel.” I zamiast paska będziesz chodzić na jakimś błotnistym myofascial relaksu lub jazdy na macie, rzekomo w celu poprawy mobilności stawów;
  • Wreszcie uderzyła do klubów, gdzie każda trener zabierze Cię do pomocy, bez testowania możliwości sportowych i, przepraszam, obserwując zaświadczenie lekarskie. Tak, istnieją przeciwwskazania do podstawy, wielu z nich są korygowane na studiach stacjonarnych usztywniający. Zanim pójdziesz do swing, warto pójść, co najmniej, podiatrist i MRI kręgosłupa. Normalny trener nie położy początkującym z przepukliną, występów, osteochondroza (jak często mamy to wszystko i nawet nie podejrzane) sztangę. Zwłaszcza jeśli przybysz nie różni się od ogólnego „pompuje” z powrotem i jasny zestaw wiedzy, a co zrobić z odważnikami;

Ogólnie rzecz biorąc, wyniki zazwyczaj wynosi 1-2 miejsc, w których można chodzić 3 razy w tygodniu

[Powrót do spisu treści]

Siła Pilates

To szczerze mówiąc, podczas gdy normalnie malowane program szkoleniowy do bazy danych, to nie jest potrzebne. Jest ona potrzebna jako podstawowy GPP „uszczelkę” między całkowitej bierności lub „aktywności serca”, a także siłownię. Dlaczego ja zwykle jeżdżę nowicjusza na miesiąc na pilates? Ponieważ, nie angażować się w sali prasowej pompy i pracować automatyzm taki ruch, jako „neutralny tyłu”.

Bo patrząc, mogą pracować, gdzie jest ona dostępna, zwracając szczególną uwagę na pierwszej pozycji Pilates – wykończenia prasowej, płaskim pasie, kolana luźne.

[Powrót do spisu treści]

Czynniki masa

I znowu, nalegam na trenera, który ma doświadczenie w zakresie szkolenia kobiet, aby ustawić go, a nie na PFD i odchudzanie. Jest „a”. Mają tam. Być może jest tak wiele, że wydaje się straszny koszmar. I prawdopodobnie zyskasz nie tylko mięśnie, ale również tłuszczu. Dzieje się tak na wszystkich ludzi. Potrzebujemy człowieka, który zachowa swoją reakcję, to zwykle występuje w ogóle, powinny być widoczne tylko pierwsze oznaki, że masa „upadł”. Albo usłyszeć pierwszy komentarz o „No, i poprawione”.

To wszystko – rzeczy nieuniknione, jeżeli szkolenie jest właśnie ziemi. A dla większości z nich – bardziej bolesne niż proces „suszenia” z cardio i kalorii zmniejszona. Plus muszę się z dietetykiem. Może to być jednorazowa opłata zatrudnić tylko do 1500 rubli za sporządzenie tygodniową dietę z małą (około 200-300 kcal / dzień, na początek) nadwyżkę kalorii. Amatorzy słodyczy w każdym posiłku zwykle nie prowadzi do pożądanego wyniku.

Ale … to wszystko znowu, można uniknąć. Najczęściej dziewczęta pracują na wspieraniu i kalorii w trybie zasilania i otrzymywać oraz pożądaną sztywność i żądany dźwięk i małe ilości wzrostu. I ta większość, a nie w pośpiechu fitness sylwetkowym, to zazwyczaj wystarczające.

Tak, że mówi się, powinniśmy zacząć od ustawienia technik, szkolenia umiejętności jeść przynajmniej na ich potrzeby KBZHU i cierpliwości. Ale krajowego zatrudnienia … Kto wie, może w ciągu kilku miesięcy można nauczyć się wszystkiego, zakup sprzętu domowego do treningu siłowego, a oni są z powodzeniem stosowane w praktyce?

Elena Selivanova

load...