master class manicure: „British flag” o krok po kroku opis

Manicure „brytyjska flaga” jest szczególnie popularny wśród młodych dziewcząt, którzy chcą się wyróżniać i być oryginalny. Ten manicure i doskonale nadaje się jako codzienny opcji i uroczysty wydarzenie takie jak na imprezę. Obecnie nasza strona pokaże klasę mistrzowską jako manicure z obrazem „The British flag” w domu.

load...

Moda Drukuj „Union Jack” znajduje się nie tylko w manicure, jego powszechnie stosowane projektanci ubrań i akcesoriów mody, jest coraz częściej można zobaczyć go na koszulkach, koszulki, torebki, spodnie, itp W 2017 roku, jeden z trendów w modzie paznokci dell’arte tylko obraz „brytyjska flaga”, dzięki czemu można bezpiecznie wyciągnąć go na swoich paznokciach.

Nawiasem mówiąc, manicure z brytyjskiej flagi wygrywa nie tylko ze względu na łatwość wykonania, ale również atrakcyjny wygląd. Jedną z zalet takiego rysunku – to wygląd zarówno na krótkie i długie paznokcie.

Manicure trzeba: lakier bezbarwny, kolorowe farby (biały, niebieski, czerwony) lub pędzla farba akrylowa do malowania na paznokciach (długich i krótkich włosach).

Zacznijmy:

1. Przede wszystkim, wprowadzają swoje paznokcie w tym celu trzeba je czyścić oznacza zmywacza do paznokci, jak również kształtować przy użyciu pilnik do paznokci. Następnie można zastosować jasny lakier lakier bazowy.

load...

2. Następnie należy podjąć niebieski (cyan), lakier do paznokci lub farby akrylowe, i malować je do czubka paznokcia, jak pokazano na zdjęciu poniżej. Odczekać 5-10 minut do lakieru / farby suche.

3. Weź czerwoną farbę akrylową (lub lakier do paznokci), rysować linie pionowe i poziome. Następnie wziąć pędzel i farby cieńsze dwie ukośne linie na gwoździu. Nie ma innej opcji do następnego etapu nie trzeba prześledzić wzór białego akrylowej farby lub lakieru, można wyciągnąć takie same „krzyż” w kolorze białym, a dopiero potem wyciągnąć czerwone linie w środku. Co zrobić – ty decydujesz.

4. Za pomocą białej farby (lakieru) i pędzla do malowania paznokci, delikatnie krążyć wzór.

5. Manicure z brytyjskiej flagi jest już prawie gotowy, pozostaje ona na pokrycie jej powłoką ochronną – przezroczystym lakierem.

load...