Master class dla dziewczyn: jak zachowywać się z mężczyzną – Skorpion

Zawartość:

Chociaż mówią, że nie ma dymu bez ognia, ale kiedy spotykamy informacje o ludziach urodzonych pod znakiem zodiaku Skorpion, nie możemy pomóc myśl skrada się, że ich reputacja jest nadal zbyt przerażające. Opinia publiczna w większości jest to szczególnie wrażliwy panie z niepokojem zaczynają myśleć, jak zachowywać się z człowiekiem, Scorpio, jeśli los zostaną one przygotowane do takiego spotkania.

load...

Urocze młode damy, spróbujmy go na własną rękę, aby poradzić sobie z faktem, że jest to tajemnicza osoba, spróbuj narysować portret jej rękę i zrobić własną opinię na temat jak niejednoznacznej męskiej duszy. Jednocześnie możemy dowiedzieć się, jak radzić sobie z Skorpion człowieka, jeśli okaże się, że w swoim otoczeniu ma przedstawiciela znak, który jest również bardzo miłe dla ciebie. Mogą uzyskać więcej informacji z naszych artykułów, jesteś bardzo różny początek ocenić jego zachowanie w różnych wersjach kolejnych własnych działań.

Dowiedz się ją jak najlepiej: czy jest to możliwe?

Człowiek dowolnym zodiakalny znak jest trudne do zrozumienia, jeśli nie masz zrozumienia podstawowych cech, które dały mu gwiazdę, więc należy zacząć od tego, że możemy powiedzieć astrologii. Ósma horoskop znak, Skorpion należy do elementu wody, która nadana jej zewnętrznym spokojem. Z drugiej strony, ze względu na działanie planety (Mars, wojowniczy i potężny Pluto), u mężczyzn tego znaku wściekłości potężnych źródeł energii, która zawsze motywuje ich do działania.

Nie pływać stale przez fale życia i zmarszczył swe przestrzenie według własnych pomysłów o tym, jak powinni to zrobić, nie jest zbyt kłopotliwy myśli, że przy tej okazji mogą myśleć otoczenia. Pragnienie niezależności – jedna z najbardziej uderzających przejawów jego natury, która ma zastosowanie do osób i okoliczności.

load...

Gwiazdy dała im znaczną część odwagi, poświęcenia, dając dodatkowo do tego wysoki stopień inteligencji i subtelnego wglądu. Może to częściowo wyjaśnia pozycję Scorpio mężczyzn, którzy, mając tak silne i wyjątkowe cechy osobowości, wysokie wymagania i dla środowiska, przede wszystkim, najbliższa rodzina, krewni, do przyjaciół.

W połączeniu z jego umiłowanie prawdy i uczciwości, to robi silne wrażenie na większości ludzi. W ramach takiego zachowania mogą wydawać się komuś na pierwszy rzut oka, nawet rude, który nie zawsze jest deystvitelnosti.Prosto dostosować się do tego, że gdy ma do czynienia z człowiekiem, Scorpio, powinny być gotowe, aby usłyszeć całą prawdę, bez wszelkiego rodzaju ozdobą i czcią.

Nie popełnij tego błędu zewnętrznych przedstawicieli spokojem „skorpionoobraznyh”: chociaż są one prawie zawsze wygląda prawie spokojny, bo to powłoka skrywa namiętny charakter obojętny, gorące i duszy. Ludzie z tego znaku wolą trzymać swoje reakcje, myśli, emocje i uczucia pod kontrolą żelaza, przynajmniej zewnętrznie, że kładzie nacisk nie tylko wolę, ale również mądrość w nich. W rzeczywistości, jeśli coś jest przedmiotem ich zainteresowania, ich uwaga, będą one podane do osiągnięcia celu wszystko sam, zupełnie bez śladu.

Należy pamiętać, że dotyczy to nie tylko do pracy, przyjaźni lub hobby: Kocham tę cechę charakteru jest również dość wyraźnie przejawia się w męskich Scorpios. Wygra pani zafascynowana jego niewyczerpanej wyobraźni zapałem i entuzjazmem.

Jak jasne, pozytywne i nie tak często spotykane u mężczyzn cechy dostępne w charyzmatycznych Scorpions! Ale, niestety, jest druga strona medalu. W tym przypadku mówimy o zazdrości, które są obdarzone nawiązką Scorpions panów. Zazdrosny i duże właściciele nieruchomości nie można znaleźć w żadnym innym przedstawicielem znaku zodiaku.

Ich namiętny natura nie będzie tolerować nawet upiorne wskazówkę istnienia przeciwnika. Wywołanie w Scorpio zazdrość celowo – dość szybko, a przede wszystkim niszczące dla związku. On nie toleruje takiego merrymaking, nawet jeśli są one bez rzeczywistej niewierności. Jeśli oszukiwanie było całkiem realne … Konsekwencje będą straszne dla jego niszczycielską siłą.

Aby pomóc Ci zrozumieć, jak facet Scorpio zachowywać się wobec kobiet, a raczej specyficznie z dziewczyną, który lubił, trzeba dowiedzieć się, co jest dla niego miłość i seks i jak widzi kobietę swoich marzeń. To jest to, co powiemy więcej, próbując jak najbardziej szczegółowo ujawnić wam subtelności psychologii tych mężczyzn. Otrzymawszy tę wiedzę, można łatwo sobie z nimi tak, że wzajemna komunikacja przyniósł radość i przyjemność.

Kocham – jak to obecnie reprezentuje ją

Mężczyźni chcą czuć ten znak stałej miłości i głębokich uczuć, emocji, uczuć, ale dla nich ważne jest, aby wysłać całą moc do jednej osoby. Co zaskakujące, ale fakt – Scorpion można nazwać prawie jedna kobieta mężczyzna. On przynosi w dół na jego wybranej taką lawiną miłości, zapału i pasji, które przeszkolonych panie pasuje zdezorientowany. Jeśli są bardzo lubiący adrenaliny i sportów ekstremalnych – takie podejście jest wyjątkowo lubisz. Faktycznie, specjalne opcje nie będą miały – mało kto chce się oprzeć takie szczere uczucia!

Płeć: element Skorpiona

Jeżeli jesteś zmysłowa kobieta (i jeden musisz być proste i nie może, kiedyś zwrócił jego uwagę na siebie), to chwalili jego umiejętności jako kochanka. Dla Skorpion seks jest integralną częścią życia, konieczne jest do niego, choć powietrze, wyraża się poprzez kochania – tak artystka wyrażać siebie poprzez swoje obrazy, a poeta – poprzez jego poezji. Nazywają to niemoralne, aby była ona źle: Po pierwsze, mają własne moralności w tej sprawie, a po drugie, chodzi o jakość, nie ilość. Między innymi, nie budować relacje tylko cielesnych rozkoszy, jak wiele są przyzwyczajeni do myślenia. Tylko fizyczne potrzeby, aby wyrazić swoje uczucia, jest ważnym człowiekiem Scorpio jak duchowe.

Małżeństwo, rodzina i dzieci w rozumieniu Skorpiona

Wartości rodzinne dla Scorpio silniejszej płci – nie pustym frazesem. Kiedy zdał sobie sprawę, że spotkał kobietę, a następnie wyciągnąć sformalizowanie związku, on nie będzie.

A co czeka cię po ślubie? Ten po prostu nie mówią, ale co ma być zabawa, a nie nudzić, można śmiało zadeklarować. Codzienność nie zagraża małżeństw, gdzie głowa rodziny – Skorpion. Zmiana jego nastrojów, różne reakcje na pozór podobne rzeczy i wydarzenia, nowe zasady – trzeba zawsze reagować na zmiany w jego tok myślenia, do manewrowania i przystosować się do niego iz nim.

Wodze rodziny i ster statku są w swoich silnych rękach. Kobieta tylko w lewo z czarującym uśmiechem słuchać i dostosować, ale to nie może być porównywana z służalczości. Po prostu w porządku mąż pół-Skorpion chce zachować znaczną część obaw, że my, kobiety, mogą spowodować jedynie zachwyt. Ale powiedzieć, że wszystkie decyzje to zajmie tylko indywidualnie, też jest źle. Utworzone jego kobieta, będzie on również wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli jest to naprawdę właściwe, i wyrażone w formie sugestii i wniosków, a nie ultimatum.

Z Skorpiony dokonać wielkich ojców, oni zawsze dają dobry przykład do naśladowania pod względem cech takich jak jędrności ducha i woli, wgląd, uczciwość, realistyczne poglądy na życie. Dzieci są zawsze pod skrzydła ochrony Scorpion papieża, zawsze gotowy do pomocy w razie potrzeby, ale czasami ekscesy. Dzieci czasami brakuje im zdolności do podejmowania samodzielnych decyzji – ponieważ ojciec uważa, że ​​wiedzą lepiej, co jest istotne i ważne dla nich.

Idealne narzeczona Scorpio – co to jest?

Pamiętasz, że był wymagający, nie tylko dla siebie ale również dla ludzi? Wtedy nie będzie zaskoczony, że dla siebie, wybrałby kobietę, która musi łączyć wiele ról. Kochanek, sojusznik, poglądach, dziewczyna, towarzysz: to jest szorstka portret damy, która będzie w stanie odbierać swoją miłość na zawsze, aby cieszyć się nim przez wiele lat.

Kobieta musi być wystarczająco silna osobowość być jego godnym, ale (tu jest paradoks!) Jednocześnie musi posiadać niezbędną część kobiecej słabości i miękkość, że zamiast połączenia dwóch silnych naturach nie otrzymałeś wieczne sprzeczność między nimi. Zgadzam się, nie każde ramię takie zadanie – połączyć dwa pozornie wykluczające się cechy. Ale moc kobiety – w jej słabości, prawda?

Scorpio: instrukcje użytkowania i eksploatacji

Teraz już dużo o męskim spośród przedstawicieli Scorpions wiedzieć, że im się podoba, mogą zachowywać się, dlaczego robią coś w jeden sposób, a nie inny. Z tych danych można wyciągnąć kilka wniosków śledzić, które pomogą Ci nie tylko znaleźć wspólny język z człowiekiem-Scorpion, ale także zdobyć jego miłość. Będą one również pomóc utrzymać relację miłosną dalej.

Jak należy zachowywać się ze Scorpions?

  • Bądź naturalny i szczery z nim. Pamiętaj, że jego spojrzenie nie jest trudno zrozumieć, co się dzieje, a jego umiłowanie prawdy jest odrażające dla każdej sztuczności.
  • Tajemniczy, też muszą być. Światło zasłona tajemnicy Scorpio przyciąga kobiety jak pszczoły do ​​kwiatu. Bądź tajemnicza dla kobiety nie jest trudne – jest nieodłącznym nam przez naturę. Wystarczy, aby uniknąć nadużyć.
  • Skorpion nie docenić Młoda dama w dostępności. Nadal nie zapomnieli, że lubi wygrać Piękną Panią? Niech go dłużej dostępna, choć stara się – do niego cenniejsze kiedy wreszcie spadnie w ramiona.
  • Po forteca spadła, Skorpion odmówić seks bardzo nierozsądne. Wręcz przeciwnie, wykazują entuzjazm i eksperymentu – takiego zachowania będzie z pewnością cieszyć się, to będzie w podziw Państwa i taktyki.
  • Wierność i duchowej bliskości. Pod żadnym pozorem nie kwestionować jego reputację w oczach. W swoim sercu i umyśle – he, he, znowu! Zmiany i wyjątki nie mogą być tutaj. Musi mieć pewność, że pani zachowywała się nienagannie. Zawsze. Z każdym człowiekiem.
  • Pokaż zazdrość wobec niego również nie jest zalecane. Duch wolności, wędrując w jego krwi, taka postawa nie będzie tolerować. Pocieszał się z faktem, że Scorpio nie jest charakterystyczne dwulicowość i znów jego serce należy do ciebie, a ciało – też. Jednak próby te myśli nie głos.

Lista nie jest tak wielka, jak niektóre z pań obawiali się, prawdopodobnie, w głębi duszy. Okazuje się być w sprzeczności z Scorpio, trzeba tylko nic – być sobą, zachowywać się uczciwie jak to możliwe, aby być trochę tajemniczy dla niego. Zgadzam się, to nie jest tak nieosiągalny jakości, które mogą (i powinny) mieć kobietę. Bo w końcu dostać swoją ukochaną szczerego człowieka, dedykowane fanom wielkim miłośnikiem i charyzmatycznej osobowości w jednej butelce.

Organizujemy ostatnie an_2

Oceń rozsądnie sami, ich priorytety, poglądy na temat relacji i rodziny ze wszystkich stron. Mężczyzna Scorpions nie nadają się dla kobiet, które chcą spokojne, gładkie stosunków unikać silnych zakłóceń, nawet jeśli są zadowoleni, a ci, którzy nie mają temperament seksualny, blisko do wymagań kochanka Scorpio. Ta wieczna uczta dla zmysłów, jasne festiwal emocji naprawdę nie stać stać każdą młodą damę.

Dla tych kobiet, które po przeczytaniu tego artykułu, zrozumieć, jak zbudować strategię z niezwykle uroczego człowieka-Skorpion, studiował swoje mocne i słabe strony, a okazało się, że się boi, w ogóle nie warto, chcemy znaleźć prawdziwe szczęście w jego ramionami. Mamy szczerą nadzieję, że nie będzie wydawać się przerażające i niebezpieczne pozwolić na remis romans z jednym z przedstawicieli tego znaku, który wszyscy wiecie jest teraz dosłownie dokładnie.

Pozwól sobie tej przyjemności – złapać w ich sieci Skorpion, nigdy nie pozwól mu się z nich. Wystarczy przypomnieć, że trzeba wygrać, musi być sam. Państwo (zgodnie z regułami gry), aby w pełni cieszyć się nieocenioną rolę nagrodę, która ostatecznie ją tylko odpowiednio.

Wierzymy, że człowiek Skorpion może uszczęśliwiać kochanie, jeśli będzie wystarczająco żeński mądrość, aby dokładnie zbadać wszystkie aspekty jego charakteru, a następnie stosuje się do naszych zaleceń w ich relacji z nim. Życzymy otrzymać z nim zakochana tylko pozytywnych emocji i radości, a czas jest mierzony w dziesiątkach niech ją!

load...