Maski zwężenie porów na twarzy: jak prawidłowo przygotować maskę dom

Według kosmetologów, najbardziej problematyczne dla stosowania makijażu jest skóry z rozszerzonymi porami. Można maskować nierówną cerę, zatuszować niedoskonałości i zaczerwienienia, ale gładkie otwory na nos i niedaleko to jest bardzo trudne. A krem ​​ton i proszek, wsiada do porów, jakby nie mieści się w wewnętrznej, dlatego skóra staje się jak stara gąbka. To wymaga specjalnego sprzętu – maska ​​do zmniejszenia porów na twarzy. Oni wygładzić luźny teren, zaostrzenie skóry i nadając jej elastyczność.

load...

Zawartość:

Pielęgnacja skóry z rozszerzonymi porami

Maski, które zawężają porów na powierzchni – jeden z elementów składowych jest codziennej pielęgnacji, którego skuteczność zależy od wszystkich procedur łańcuchu. Jeśli zaniedbamy elementarną oczyszczanie twarzy, składniki maski nie będzie w stanie przebić się przez warstwę martwych komórek, tłuszczu i brudu, a zatem ich wpływ będzie minimalny.

Więc dziewczyna marzy o pięknej twarzy, powinien nauczyć się kilku zasad porowatego pielęgnacji skóry:

 • Ciepłej wody dla ówczesnego – wroga. To rozszerza je.
 • Nieważne jak bardzo jesteś zmęczony – należy przepłukać przed snem makijażu. I odbywa się to za pomocą specjalnych środków, a nie wodą z mydłem.
 • Aby pory nie są zatkane brudem, co dodatkowo zwiększa ich, spędzać czas w ciągu 2-3 dni łagodnym procedury obierania. Bardzo skuteczny i tani uważa się za obieranie z płatków owsianych. Ich na parze, Zatoka wrzątkiem i po ochłodzeniu miesza się z sokiem z 1 cytryny.
 • Trądzik nie rozszerza pory, ponieważ – konsekwencją, a nie przyczyną. Z prawdopodobieństwem leczonych trądzik skóry jest minimalne. Ale jeśli wszystkie one były – nie przecisnąć.
 • Maska ​​do zmniejszenia porów jest stosowana dopiero po oczyszczeniu twarzy, 3-4 razy w tygodniu. Niektóre dni są one zastąpione przez balsamu tonikiem i kostkami lodu.
 • Nakładanie makijażu na ropę porów – tak samo jak zamykanie ząb pieczęć z próchnicą. Infekcja rozwija od wewnątrz, przyspiesza proces starzenia.

load...

Przegląd wideo z budżetu do zmniejszenia porów

Ściąga pory maskować

W sezonie owoce i jagody, spróbuj zrobić maskę ściąga pory na twarzy, częściej. W tym czasie maksymalne kwasy owoc nasycone i zawierają żadnych substancji szkodliwych, z którymi rozciągają trwałość. Sklepy jabłek lub pomarańczy daje mniejszy wpływ, ponieważ oderwać niedojrzałe, a po kilku miesiącach dobroczynnych witamin zniszczone.

Pięć z najbardziej skutecznych kompozycji owocowych

 • Truskawki. Przygotowany w dwóch wersjach: z białka jaja i skrobi. Jagody są kruszone widelcem i wymieszać z 1 łyżeczka skrobia lub białko 1 świeże.
 • Winogron. Dla niej użytku dojrzałe jagody winogron domu, peredavlennye i zmieszany z białka jaja. Soki mogą być stosowane, ale w tym przypadku na parze płatki owsiane dodawane w celu zamaskowania okazało lepkość niż ciecz.
 • Jabłko. Kleik z tartych jabłek są stosowane natychmiast aż utlenia się i pociemniały. Zastosowanie kwasu klasy jako procent kwasu owoców je powyżej.
 • Moreli. Aby przygotować odpowiednie morele, których mięso jest łatwo oddzielić od kości. Nie jest zalecana dla kobiet z białą skórę, ponieważ może dać żółty odcień.
 • Gruszka, śliwka. Zlewozmywaki kwasów w połączeniu z słodkości dojrzałe gruszki zapewnia doskonałą mieszankę przywrócenia oblicze ulgi. Aby utworzyć maskę ściąga pory, wystarczy połówki gruszki i śliwki 2-3.

Poziomowanie narzędzia gliną

Drugi w maskach popularność zmniejszyć pory na powierzchni uważa się kompozycje, z dodatkiem różnych glin. Zwykle sama glina nie szuka w naturze i kupują gotowe w aptece. Pozostałe składniki dodawane są w domu.

Glina ma potrójne działanie: oczyszcza, ściąga pory i wybielaczy. Tak to można nazwać powszechną produktu kosmetycznego, przedłużając skórze młodzieńczy. Maska na bazie glinki oferuje salon, ale w domu, można przygotować mieszankę dobre.

Najczęściej zmieszać z gliną:

 • Pomidorowego miąższu lub świeżo wyciśniętego soku z niego;
 • Wywar z kwiatu lipy; Sok z aloesu
 • Lli_1;

 • Zielonej herbaty;
 • Sok z cytryny lli_1.

W celu uzyskania dobrego wyniku, maska ​​musi być bardzo gruba konsystencji. Optymalnie, jeśli mieszanka przypomina pasty. Ponadto, płyn zaczyna się opróżnić z twarzy. Zbyt gruba – szybko schnie, nie dając skórze dobroczynne składniki.

Około jedna maska ​​z gliny na ograniczenie utrzymywane na powierzchni, przez co najmniej 20 minut. W tym przypadku, kontrolowane tak, że mieszanina jest suszona. W razie potrzeby – (! Stosować zraszanie) osoba pokropił wodą. Można również maskować górną pokrywę wilgotną gazą lub filmowych kawałki.

Przygotowanie masek w domu

Większość kobiet walczą o piękno twarzy w domu, bez kosztownych usług kosmetologa. Jeśli zamierzasz zrobić na własną rękę, należy pamiętać o prawidłowej szereg warunków podejmowania maski:

 • Składniki nie mogą być mieszane w zbiorniku metalowym, ponieważ mogą one reagować z metalem i utlenianie z wytworzeniem produktów ubocznych. Najlepszym rozwiązaniem – kubek gliny i zaprawy. Może być również wykonane z drewna lub porcelany.
 • Maska ​​

 • Jest przygotowany tuż przed procedurą i nie przechowywać nadwyżki. Lepiej położyć grubą warstwę, niż zostawić go na później. A owoce i gliny tracą dużą część składników odżywczych podczas przechowywania, aw ciągu dnia efekt postępowania będzie o połowę mniej.
 • Skład Wash tylko zimnej wody, aby utrzymać skórę w dobrej kondycji.

Jak zwiększyć efekt

Jeśli dopiero zaczynasz, „pasza” maski skóry gojenie, zmniejsza pory, nie oczekuj natychmiastowy efekt. Aby to zrobić, trzeba przejść co najmniej 5-6 zabiegów. Można jednak przyspieszyć ten proces poprzez dodanie maski prosty, ale skuteczny środek ziołowy – owoców lub lodu.

Przygotowanie jest proste: wlać do foremek na lód wywar z rumianku, nagietka, limonki, soku z różnych owoców, warzyw i czekać, aż stwardnieje świetność. Następnie, każdego dnia, rano i wieczorem, natrzeć skórę z jednym z kostkami lodu. Efekt – oszałamiające. Nic dziwnego, że taki pojazd używany polskiemu cesarzowej Katarzyny Wielkiej.

Rzadko dziewczyna ma charakter doskonałej skóry, ale może doprowadzić do idealnego stanu z maskami i stałej opieki.

load...