Maski z witaminami: Przepisy i przeciwwskazania

Zdjąć skórę, chropowatość, drażliwość, „nóżki ptaka” wokół oczu … Jak dobrze, prawda? Jednak te funkcje nadal nie mówić o starości, tylko wskazywać na problemy takie jak niedobór witamin. Nawet w podeszłym wieku, można utrzymać dobrą kondycję skóry, jeśli są prawidłowo dbać o niego. A to pomoże prawidłowo dozowany nawilżające i maskę na twarzy z witaminą C, E i A. Ważne jest, aby pamiętać, że substancje te nie są tak nieszkodliwe, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Dlatego przed kursem witaminy terapii należy skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem z dobrą praktyką.

load...

Zawartość:

Ogólna charakterystyka witamin

Maska być skuteczne, to ważne jest aby wiedzieć, co ma unikalne właściwości każdego składnika.

Tokoferolu na wieczną

Młodzieży

Najlepszym przyjacielem włosów, paznokci i skóry jest uważane za witaminy E (pełna nazwa – tokoferol). Jest doskonałym przeciwutleniaczem, ponieważ dzięki niemu w tkance spowalnia i zapobiega szkodliwym procesom utleniania, wzmacnia błony komórkowe, co prowadzi do niszczenia wolnych rodników. Dlatego nazywa tokoferol witaminy wieczną młodość.

load...

W organizmie dostaje to od jedzenia. Zawarte w soi, ryby, orzechy, oleje roślinne, wątrobie. Nie zapomnij o żółtkiem. Właściwa, zrównoważone odżywianie jest gwarancją, że ciało codziennie otrzymać około 25 miligramów pożądanej substancji. Ale okres odchudzania lub w czasie niekorzystnych warunków ciała nie nadrobić straty, a zatem stan naskórka pogarsza. Wtedy nie potrzeba dodatkowych witamin wsadowych.

Retinol

Jest to ważne dla organizmu i witaminy A. Retinol jest odpowiedzialny za rozwój i tworzenie nowych komórek, skutecznie zapobiega chorobom steruje procesami wizualne utrzymuje sygnał skóry.

„Wzrost Witamina” zawarte w kremie, wątroby i ryb. Ponadto, są wystarczające do pomarańczowej warzyw. Kiedy w organizmie ludzkim, substancja gromadzi się w wątrobie i mogą występować jako rezerwy dość długo. An_2 Food przedawkowanie jest praktycznie niemożliwe, ale dawka witaminy terapia, nacisk kładzie się na tego składnika, podrażnienie twarzy, skalowanie, a nawet utrata włosów. Dlatego maski z witaminą A, powinny być wykonane z najwyższą ostrożnością.

Kwas askorbinowy

Przy wyborze witaminy za maską, nie jest możliwe, aby ominąć płacenia kwas askorbinowy uwagę. Aktualizuje ona nie tylko do komórek, wspomaga układ odpornościowy, ale także niszczy wolne rodniki i zapobiega przedwczesnemu starzeniu się. W związku z tym metoda ta jest niezbędna, gdy pierwsze zmarszczki, suchość oczu i mały „promień” w kącikach ust.

Witamina C znajduje się w jabłkach, owocach cytrusowych, cebuli i czosnku. Wystarczy, ziemniaków, gotowane „w mundurze”, herbata z bioder. Ale te rzeczy trzeba mieć się na baczności, ponieważ jego niekontrolowanego stosowania, niech to będzie nawet maseczki witaminowe, może wywołać zaburzenia metaboliczne.

Przepisy ograniczające maski

0. Aby poprawić stan osoby potrzebne jak witamina C i witamina E, może pomóc skórze roztwory do iniekcji A. Lub kapsułki oleju.

Wszelkie zabiegi domowe nie zastąpi pełnego witaminy terapii, czy istnieje poważny brak substancji, ale może zminimalizować objawy zmarszczek, usuwanie wysuszanie, poprawić dźwięk naskórka. Dobre rezultaty dają witaminy twarzy maski w domu.

Do wygładzenia zmarszczek

W jednym z łyżką kwaśnej śmietany dodać łyżeczkę proszku kakaowego, ćwierć łyżeczki oleju z kiełków pszenicy i kosmetycznej z olejem jojoba, 2 krople roztworu tokoferolu (na bazie oleju). Wszystkie dokładnie miesza. Maska witaminy E jest nakładana na powierzchnie po oczyszczeniu skóry i utrzymywano przez 20 minut. Zastosowana mieszanka przemywa zimną wodą.

Na ogół, proces wygładza zmarszczki na twarzy, sprawia, że ​​aksamitna skóry i świeże, zwiększa dźwięk.

Z gliceryną

5. Maska ta, który zawiera glicerynę i witaminę E. 25 gram butelki gliceryny wyciska 10 kapsułki witaminy E. Wszystkie mieszaniem i jednolicie stosowana do obszarów problemowych. Witamina ta maska ​​twarzowa powinna być utrzymywana przez około godzinę. Ona wyciera serwetkę i całkowicie zmyć już tuż przed snem. Wyniki są widoczne tylko w tygodniu.

W połączeniu

Maska ​​

. Jest to wyjątkowa maska ​​dla skóry wrażliwej, która zawiera prawie wszystkie niezbędne składniki do renowacji i jest stosowane tylko na parze skórę.

Składa się z następujących elementów: 1 łyżką śmietany, olej witamina E 5 kropel roztworu, tym samym ilość witaminy A, wodny roztwór 5 kropli witaminy C, 1 żółtka. Składniki miesza się dokładnie i nanosi na parze na skórę. Ta maska ​​do twarzy z witaminą A, E i C powinny być parzona na skórze przez 20 minut, a następnie zmyć ostuzhennoy studni. W wyniku pielęgnacji nie tylko staje się dodatkowy obszerny odżywiania i nawadniania, ale także dobrego podnoszenia i ulepszonego cery.

Uniwersalny oznacza

1. Ten wariant witaminy masek w domu może być również stosowana do poprawy stanu włosów i paznokci.

1 łyżka jogurtu zagęszczony dobrze, pięć kropli roztworu oleju witaminy A i E, 1 łyżka biodra rosół, miód, kakao w proszku. Wszystkim należy mieszać i stosować cienką warstwę na powierzchni twarzy lub skóry głowy. Aby utrzymać piętnaście minut i spłukać ciepłą wodą.

Maska z kiwi

Doskonałe tony i wygładza wszelkie skóry twarzy maskę z witaminą C, która zawiera unikalny produkt na jej podstawie – Kiwi ( „chiński agrest”). Sposób przygotowania absolutnie proste, wystarczy podłączyć jedną łyżkę soku świeżo wytłaczane kiwi i olej migdałowy, a następnie dodać bitą surowego żółtka. Mieszaninę nanosi się na skórę i utrzymuje przez około dwadzieścia minut. Oczyszczone maska ​​zwilżoną gąbką.

Procedury te przedłużają młodość, piękno i powrócić poczucie zaufania do jej odparcia.

Maska przepis video z witaminami A i E

load...