Maski z sińce pod oczami: sprawdzone środki folk

Zawartość:

. Są to znane i nienawistne czarne oczy … Wstajesz rano – wspaniałego nastroju, wiele planów, przyjść do lustra, i … nie, nie uśmiechają się nowy dzień i czuję smutek i rozdrażnienie – te wieczne siniaki! Ale ta „dekoracja” osoba może sygnalizować problemy zdrowotne. Aby się ich pozbyć, trzeba najpierw zrozumieć powody, dla których wygląd.

load...

Przyczyny siniaki

Sińce pochodzą? nie można usunąć za pomocą wszelkich środków? Być może, problem zaczyna się w nerkach. Procesy metaboliczne w organizmie jest uszkodzony, nadmiar płynu nie jest wyświetlany, ale gromadzą się w bardzo ciekawe miejsce – na przykład pod oczami. W takim przypadku zwykle towarzyszą siniaki „worki” pod oczami i ogólny obrzęk twarzy. Zasinienie mogą wystąpić z powodu braku tlenu we krwi – to problem w układzie krążenia.

Oczywiste siniaki pod oczami nie jest, a kolor skóry w tym miejscu pozostawia wiele do życzenia? Idź na badania lekarskie! Być może masz uszkodzony krążenie krwi. Jeśli kolory żółto-brązowe siniaki, sprawdź wątroby i pęcherzyka żółciowego. Aw przypadku szalonych różowej fali – pęcherza. Skonsultować się z lekarzem, można wykluczyć (lub potwierdzić) swoje podejrzenia. Dopiero po dokładnym zbadaniu może rozpocząć walkę z wadami.

Jednak coraz częściej, siniaki pod oczami, obrzęk powiek – to efekt nocnej zabawy i braku snu. I jeśli poszedł do łóżka w nocy na 23-00 i miał głęboki sen, to niczego nie zmienia. Być może dzień był dwa lata temu inspirujące imprezę, poszedł spać rano, a do pracy w ciągu 2 godzin musiał uciekać. … Ciało pamięta wszystko i natychmiast reagować na takie sytuacje. „Naturalny makijaż” może pojawić się w wyniku awarii układu nerwowego, doświadczeń, wstrząsy i depresji. W związku z tym, należy sprawdzić – czy ciało jest w spoczynku, czas spać, lub po prostu swój harmonogram. Czasami walka z siniak jest reszta.

Rozwiązanie sińce pod oczami

Zwiedzając kosmetolog – drogie, ale skuteczne środki. Bioenergoterapie posiadać szereg procedur i pomaga pozbyć się problemów na twarzy. Ale jeśli plany kampanii w salonie kosmetycznym nie pasuje, można kupić kosmetyki w sklepie – specjalną maskę. Proszę zwrócić uwagę na następujące:

load...
  • Komitet powinien zawierać kofeinę (poprawia napięcie skóry), ekstrakt z zielonej herbaty (ciągnie nadmiar płynu), kolagenu (czyni skórę giętki) i mangan;
  • Trwałość takich aktywów musi być mniejsza niż trzy miesiące.

Maska z szałwii

Istnieją środki zaradcze ludowe przeciwko takiej „piękna”, są sprawdzone i nasze babcie. Gorzej nie będzie dokładne, ale do poprawy kondycji ciała i włączyć swoją twarz „do cukierków” woli. Na przykład, pojawienie się siniaki pod oczami zrobić maskę z naparu szałwii – zioła sprzedawane w aptekach, jest szczelnie zamknięty w kąpieli wodnej zgodnie z instrukcjami i waciki w postaci ciepła jest stosowany do oczu – tak, aby w pełni oddać przestrzeń wokół nich. Część chłodzie infuzji i po dziesięć minut ciepłą maskę zastosować w tym samym czasie, na zimno – aby zmienić sposób siedem razy. Trzy dni później te siniaki procedury całkowicie zniknie, a wraz z nimi, i obrzęk.

Śmietana maska

Doskonale poprawiają krążenie krwi i przywrócić kolor skóry, usunąć czarną maskę na oczy, co następuje: 2 łyżeczki mielonej kolendry, taką samą ilość startego ogórka, wymieszać wszystko w 1 łyżką śmietany. Maska taka powinna być zastosowana do powierzchni wokół oczu w nocy, przemywa się ciepłą wodą, po piętnastu minutach, a smaruj nawilżający skórę. Niesamowity efekt!

Ziemniaków Maska

Obrzęk będzie pomoc startego surowego ziemniaka stosowane do oczu, zaledwie dwadzieścia minut – po prostu leżeć w ciemności, pod przyjemna muzyka i relaks. Rezultatem będzie nieznaczny wybielanie skóry. I można zrobić pietruszkę maski – drobno posiekać liści pietruszki (można podnieść i kręcone włosy i normalne) i położyć się z pracownikami w odpowiednim czasie małe oczy przemyć i uśmiech – rano opuchlizna i nie będzie zagwarantowane siniaki!

W każdym przypadku, gdy problemy, które psują wygląd powinien pozbyć! Bądź piękna iw dobrym nastroju – to praca, a „Piękno wymaga poświęcenia.” Podarować swój czas i cierpliwość, a będziesz nieodparty!

load...