Maski w domu wypadanie włosów – najlepsze przepisy

Fryzury dla kobiet – jak obejmy do kamieni szlachetnych. Utrzymanie zdrowia włosów staje się coraz trudniejsze, aby zapobiec, po pierwsze, degradacja środowiska naturalnego, a po drugie, obfitość nowomodna narzędzi i urządzeń, aby przywrócić piękno, niestety, nie zawsze jest korzystne dla „zdrowia” włosów. Włosy traci swoje idealności, cienki, słabo aktualizowane. Aby rozwiązać ten problem, może pomóc maski w domu na wypadanie włosów, zwojami, które są zaznajomieni.

load...

Zawartość:

Cebula maska ​​- flagowy wśród podobnych

Miłośnicy popularnych receptur kosmetycznych powiedzieć domu maskę przeciw wypadaniu włosów – najlepszy. Ta technika jest uniwersalny, odpowiedni dla wszystkich typów włosów, nie jest przeciwwskazane dla właścicieli łupież lub trądziku.

Cebula ma podwójny efekt. Po pierwsze, to rozgrzewa skórę, powodując przypływ krwi do „głowy”, a tym samym budząc uśpione cebulki. Po drugie, „Opłaty” witamin i minerałów do włosów, które są bogate w pikantnym warzyw. Wśród tych wymienionych, kwas askorbinowy, witaminę B, jak i niacynę. Z tej kolekcji przydatnych składników włosa odzyskuje swój blask, siłę, jasność kolorów.

load...

Tymczasem efekt maski cebula lekko opóźniona w czasie w najlepsze efekty pojawiają się dopiero po kilku tygodniach. A jeśli się przebieg 8 zabiegów w odstępach co tydzień, to centrum zdrowia będzie trwać przez cały rok. Jednak prosimy o cierpliwość i być przygotowanym do walki ze złośliwym zapach cebuli. Wiele piękne, nawiasem mówiąc, z jego powodu porzucenia najlepsze maski w domu przed utratą włosów. Oni po prostu nie znają sekretny przepis, pozbyć się zapachu. Jesteś teraz zapoznać się z tym mały sekret, ale wszystko w porządku cebuli.

Najprostszym przepis

Przez długi czas nie przeszkadza i nie biec do apteki lub sklepu dodatkowych składników, wziąć na siebie „broni” takiej receptury. Rub cebulę średnie lub posiekać w malakserze. Korzystanie gazę wycisnąć sok i wetrzeć w korzeni otrzymanej zawiesiny. Tkanina leczenia włosy w ten sposób nie jest konieczne. Ale wskazówki mogą być, ale nie cebulę i masło (najlepiej łopian), aby chronić je przed wysychaniem.

Jak zachować maskę? W zależności od typu włosów. Właściciele włosów normalnych muszą wytrzymać dwie godziny suche – na godzinę, ale właściciel tłustej czupryną zaleca się przespacerować do trzech godzin. Płukania puszkę soku w konwencjonalny sposób przy użyciu szamponu.

Zintegrowany

Maska ​​

. Kompleks cebula przepis na domowe maski z wypadaniem włosów, pomimo kłopotliwego przygotowania bardziej efektywne. Można go używać nie tylko do przyspieszenia wzrostu czupryną, ale także, aby przywrócić blask i jasność koloru. Więc przygotować takie składniki:

  • Sok z cebuli – łyżka zupy;
  • Żółtka (kurczak, surowe);
  • łopianu – łyżka zupy; Olej rycynowy
  • – łyżka zupy;
  • Witamina A (roztwór oleju) – kilka kropli;
  • Alkoholu – łyżkę zupy.

Wszystko jest prosta mieszając wymienione składniki i stosuje się mieszaniny na włosy. Następnie – wszystko zgodnie z wariantem pierwszego recepty.

Jak uniknąć zapach

Aby nie denerwować, ponieważ cebuli „smaku”, prosimy o ocet jabłkowy cydr i olejki eteryczne. Dodaj wgryzają się ciepłą wodą w ilości 15 ml na litr. A więc rozwiązanie spłukać głowę po każdej maski. Ponadto do płukania jest ostatnim etapem procedury kąpieli: najpierw umyj włosy szamponem, a następnie przemyć roztworem octu i wytrzeć natychmiast zablokowana.

I dodać olejki do maskowania się, 5 kropli każdego z preparatów. Więc chronić włosy jak najwięcej z nieprzyjemnym zapachem cebuli.

Warto zwrócić uwagę! Najlepszy olej, cebula ciasto „smaku” rozmaryn rozpatrywane.

Musztarda – sojusznikiem długie loki

Innym przyprawa, częstym gościem na naszym stole – musztarda jest również doskonałym aktywatorem wzrostu. Maska Musztarda jest wykonywana w domu wypadanie włosów jest dość prosta. Jednak trzeba kupić specjalną musztardę – w proszku. Weźmy parę łyżek zupy musztardy i gorącej wody, wymieszać składniki i dodać do pomyje taką samą ilość oliwy z oliwek i cukru, a także świeże żółtko. Ponownie, kompozycję miesza się i stosuje do korzeni.

Poddany obróbce włosów zawinięte w celofan (folii opakowania lub czapki), a następnie – ciepły ręcznik. Odczekaj godzinę, opatrzone „ogień” na głowie. Jeśli nie jest to absolutnie nie do zniesienia, można zmyć musztardę wcześniej, ale starają się utrzymać niezbędne kroki w celu zamaskowania co najmniej – jedną czwartą godzinę. Zmyć zwykłego składu wody.

Mówią, że ta maska ​​w domu z utratą włosów może rozszerzyć swoje warkocze do 7 cm miesięcznie. Prawdą, trzeba potu, powtarzając procedurę co 3 dni.

Czerwona papryka – aptekach

Ta przyprawa jest dobre, a mięso i barszcz i marynat, konserw na zimę, aw skład sosów. Jednak pozytywne cechy papryki nie kończą. Okazuje się, że ta przyprawa jest także doskonałym lekarstwem na wypadanie włosów.

0. Leczenie zaczynające się na zakup pieprzem nalewki lub przygotować go z rąk. Następnie należy sprawdzić, czy masz alergię na tej substancji. Aby to zrobić, należy umieścić dużą pieprz nalewkę na powierzchni nadgarstka i odczekać 10 minut. Jeśli oparzenie lub ciężkiego podrażnienia, to trzeba szukać innej maski domu przed utratą włosów. Dzięki dobrej reakcji można dalej. Najważniejsze – dbać o oczy, nos i usta, gdy spalanie w nich udział otrzyma, będzie musiał znosić procedurę i uporania się z „ognia” na twarzy. Aby uniknąć kłopotów użytkowania rękawic i stosować makijaż wacikiem.

Jak zrobić Nalewka

Jeśli chcesz przygotować nalewkę własnych rękach, należy pamiętać o przepis. Kilka strąki czerwonej papryki, oczywiście, palenie trzeba drobno szczegółowe, poruszać się w szklanej misce i wlać kieliszek alkoholu. Butelkę zamknąć i umieścić na 20 dni w ciemnej szafie. Nalewka przygotowany niezależnie powinny być stosowane w ciągu roku.

Środek pieprz z łopianu

5. Najbardziej zażądał maski pieprz przepis obejmuje pas parę łyżek zupy i pieprzem nalewki oleju łopianu i 5 kropli witaminy A, ale tylko w postaci roztworu tłustej. Wszystkie składniki należy wymieszać i umieścić na czystej, lekko wilgotne loki. Aby rozpocząć proces ten powinien być od korzeni.

Po przetworzeniu, szef pieprz włosów chcesz stworzyć efekt „szklarni”. Aby to zrobić, loki należy umieścić w plastikowym kapturkiem i ręcznik. Aby utrzymać pół godziny. Zmyć resztki pieprzu mieszaninie z ciepłą wodą, ale nie ma szamponu.

Pieprz i maskę miodu

Kolejny przepis, pozytywnie sprawdzona, to połączenie miodu i pieprzu, gorzkie i słodkie. Aby zamaskować trzeba wziąć jedną łyżkę zupy pieprzem nalewki domowej roboty, miód i oleje (olej rycynowy, łopianu lub oliwa) i 2 łyżkami zupy wlewu mięty i 3 jaj przepiórczych. Składniki te dokładnie miesza się, nakłada się na włosy, od korzeni. Trochę rub do „głowy”. Następnie zrobić wszystko zgodnie z instrukcją w poprzednim przepisie, ale wystarczy pozostawić na 40 minut, ale maska ​​nie będzie spalanie, dzięki czemu można zarządzać tę operację bez wysiłku.

Spotkałeś się z górną 3 masek w domu przed utratą włosów. Która z nich podoba Ci się?

load...