Maski plamy starcze na twarzy: Popularne Przepisy

Małe piegi ładny wygląd i słodkie. Gdy twarz pojawiać plamy, to jest powód do żalu. Wada ta skóry może występować w każdej osoby. Jest to związane z nadmierną produkcją melaniny hormonu zwanego przebarwienia. Ciemne plamy mogą pojawić się w dowolnym miejscu korpusu, lecz frustrujący zwłaszcza, gdy są one utworzone na powierzchni. Co można zrobić, aby zachować jego wygląd? Istnieje wiele sposobów, ale maska ​​plamy starcze na twarzy jest najbardziej delikatne, ale nie mniej skuteczne działanie. W tym artykule będzie omówiona tym sposobie postępowania ze wspólną wadę kosmetycznej.

load...

Zawartość:

Przyczyny przebarwień

Łatwiej jest zapobiegać niż problem aby wyeliminować jego konsekwencji. Ta znana prawda pobudza do działania. Jeśli masz ciemne plamy, a następnie:

 • Sprawdzić stan wątroby, nerek i pęcherzyka żółciowego;
 • Pomyśl, jeśli zbyt lubią opaleniznę i nie zużywają zbyt dużo narkotyków;
 • Was opracowali niedobór witaminy;
 • Może to być tymczasowy objawem stanu ciąży; Zmiany
 • Może być spowodowana wiekiem i starzenia się skóry;
 • Spróbować prawidłowo dbać o osobie, która nie jest odprowadzana przez obieranie i zarośla podczas długotrwałego przebywania na słońcu;
 • Więc może odpowiedzieć na oparzenia skóry i głębokich cięć. Obszarów dotkniętych przestają produkować melaninę, a wraz z tym po prostu trzeba zaakceptować.

load...

Cechy wybielanie maski

Z jakiegoś powodu, nie tworzy plam, przynosi smutek, ponieważ cierpi na nasz wygląd. Dlatego kobiety robią wiele, aby się ich pozbyć. Maski przeciw plamy starcze na twarzy doskonale bielone obszarów problemowych. Jednak równolegle z nimi zrobić kilka innych rzeczy, a mianowicie:

 1. Chroń skórę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych lub innego promieniowania UV.
 2. Twoja dieta powinna być bogata produkty, które zawierają witaminy PP i C.
 3. Zminimalizować spożycie kawy minimum.

Pamiętaj, że trzeba traktować kompleks przebarwień i koniecznie skonsultować się ze specjalistami. Każdy przypadek jest rozpatrywany indywidualnie i będzie zależała od głębokości plamy położenia, wielkości i przyczyn. Ten artykuł nie odnosi chemiczne, zabiegi laserowe i fototerapii.

Maski plam pigmentowych w domu wykonane są z naturalnych produktów i substancji, które mają działanie wybielające. Należą kiszona kapusta, rzodkiewka, pietruszka, ogórek, owoców cytrusowych, przetworów mlecznych, białka jaj, płatki owsiane, glina, nadtlenek wodoru i różnych kwasów (salicylowy, kwas mlekowy, kwas benzoesowy, kwas octowy).

Ważne! Pamiętaj, że recepty ludzi nie gwarantują całkowity zanik piegi i przebarwienia. Można je rozjaśnić i uczynić je mniej zauważalne, który jest również dobry wynik. W każdym przypadku, tworzą skórę bardziej zdrowe i poprawy jej kolor i nasycony wilgocią.

Reguły mające zastosowanie kompozycji terapeutycznych

Każda maska ​​plam pigmentowych powinna odbywać się z uwzględnieniem następujących zasad:

 • Mieszanina powinna być przygotowana ściśle według receptury, należy stosować ostrożnie i przez krótki czas.
 • Jest to najlepiej zrobić tę procedurę w nocy, tak aby nie narażać skóry na negatywne skutki słońcu.
 • Z tego samego powodu należy używać w tym czasie filtrów przeciwsłonecznych.
 • Przemyć mieszaninę terapeutycznego wymaga wody, bez rozciągania procesu przez długi czas.
 • Po wymyciu z powierzchni grubą warstwę nakłada się odżywczy krem.
 • Najbardziej skuteczne preparaty zawierają substancje, które są bardzo suchej skóry. Dlatego perederzhivat maski niemożliwe, gdyż może to doprowadzić do odwodnienia naskórka.
 • Prowadzenia kursów medycznych lepiej jesienią lub zimą, gdy ciemne plamy nie są tak wyraźne, jak w lecie.
 • Używać masek tylko świeże produkty i od razu gotować mieszaninę przed zabiegiem.

Popularne recepty

Maski na siebie z przebarwienia mogą być otrzymane za pomocą następujących receptur. Będą one pomóc w celu wyeliminowania lub złagodzenia skutków przebarwień.

 • Z owoców cytrusowych i przetworów

Zdejmij skórkę z cytryny lub pomarańczy, i pozostawić do wyschnięcia na 2 dni. Następnie zmielić w blenderze. Ponieważ proces dodać mleko skórkę, aby uzyskać pastę. Mieszaninę nakłada się na powierzchnię przez 10 minut. Maska może być stosowany 1-2 razy na tydzień.

 • Z płatków owsianych i oliwy z oliwek

Płatki owsiane (2 łyżki) na maszynce do mielenia kawy, a następnie dodaj je do jogurtu (1 łyżeczka), sok z cytryny (2-3 krople) i oliwy z oliwek (1 łyżeczka). Otrzymana mieszanina powinna być nakładana na powierzchnie, pozostawić do wyschnięcia. Zmyć zimną wodą. Do szybkiego efektu, konieczne jest czyszczenie i wybielanie skóry dziennie.

 • Nadtlenkiem wodoru

0. Ruszt kawałek mydła, dodać do niego, nadtlenek wodoru (3 łyżki. L.). Ubij mieszaninę do stanu piany i dodać do niej 3 krople amoniaku. Stosuje się go na twarz, omijając okolice oczu i brwi, i pozostawić na 15 minut. Spłukać ciepłą wodą. Maska plam pigmentowych nadtlenkiem nie powinny być powtarzane więcej niż 1 raz w tygodniu.

 • Z cytryną i miodem

Do przygotowania kompozycji bielenia, trzeba będzie sok z połowy cytryny. Jest on mieszany z 2 łyżki. łyżki miodu, 2 godz. I 1 łyżki cukru godzinę. Oliwy z oliwek. Po czym mieszaninę stosuje się na skórę, należy oczyścić. Maska może być stosowane nie tylko do twarzy, a także na dekolt i szyi. Po 5 minutach, niezbędne było zmyć z ciepłą wodą. Pomaga w zwalczaniu plam starczych i może być stosowany 1-2 razy w tygodniu.

 • Ze skrobi ziemniaczanej

Zetrzeć surowe ziemniaki i kilka minut później, odcedzić go do skrobi. Będziesz potrzebował 1 łyżka. łyżka tego produktu. Do tego należy dodać 1 łyżkę. łyżka mleka i 1 łyżki. łyżka mąki. Rozprzestrzenianie część twarzy i pozostawić na 20 minut, a następnie spłukać wodą. Podobny efekt można osiągnąć, jeżeli osoba umieścić na plasterki surowych obranych ziemniaków. Taka maska ​​piegi i plamy starcze dać wynik po 2-3 zabiegach. Mogą trwać do miesiąca.

Przepis Wideo chińskiej maski plam pigmentacyjnych

Jak widać, maska ​​z plam barwnikowych mogą przygotowywać sobie i używać do tego najprostszych produktów. Mamy nadzieję, że pomogą one w celu zminimalizowania problemu i nadal cieszyć się życiem!

load...