Maski na trądzik. Przywraca zdrowie i piękno skóry

Zawartość:

Maseczki odgrywają ważną rolę w kosmetykach. Łatwość użycia i szybkiego skutecznego rezultacie były one szczególnie popularne wśród kobiet, zawsze świadome o ich wygląd. Sam proces przy użyciu an_2 stosuje się wstępnie oczyszczony twarzy niektórych związków leczniczych, które są zdolne do przekształcenia w skórze przez kilka minut.

load...

Utrzymuj maskę, w zależności od jego rodzaju i celu, powinna wynosić 10 do 30 minut. A następnie przemyć gorącą wodą bez mydła. Możliwe jest również stosowanie specjalnych rozwiązań do spłukiwania: zakwaszony cytryną wody, wywar z nagietka, łopian, krwawnik. Podczas korzystania z dowolnej an_2, na przykład twarzy an_2 na trądzik, trzeba odpocząć i zanurzyć się w ciszy.

Trądzik na twarzy – głównym wrogiem pięknej skóry

Pojawienie się trądziku na twarzy jest uzasadnione przez różne czynniki. W okresie dojrzewania – hormonalne przepięcia w organizmie w dorosłość może służyć jako przyczynę wrzodów żołądka, anemii, problemów trawiennych. A jeśli wielu z nas nie przeszkodziło zmarszczki na twarzy, trądzik i inne wykwity przynieść wiele problemów. Bardzo trudno jest czuć się pewnie w społeczeństwie, nie wspominając o tym, że taka „ozdoba” jest szkodliwa dla wyglądu.

Trawa pilnować swoje piękno

Pozbyć się tej wady nie jest łatwe, i że maska ​​pomoże tutaj, jak to możliwe. Istnieje wiele przepisów na lecznicze związki, które mogą być wytwarzane i stosowane na własną rękę, bez pomocy kosmetyczki.

load...

Aloes

Sok z liści tej niesamowitej rośliny stosowany jest w kosmetyce i medycynie. Wszystko, czego potrzebujesz – kawałek gazy, co jest konieczne, aby wyciąć otwory na oczy, usta i nos i ziołowego wywaru. Maska z aloesu jest wykonana z liści, w wieku 10-12 dni w lodówce. Wystarczy wycisnąć sok z rośliny, zwilżoną gazą w nim i stosować na twarz. Może pomieścić około pół godziny. Na początku leczenia an_2 z aloesu są wykorzystywane codziennie, następnie co drugi dzień, a następnie dwa razy w tygodniu. Powtórz tę procedurę, aż pojawi się wynik pozytywny, idealnie trzeba wydać co najmniej 30 procedur.

Nagietek

Napar z nagietka jest przydatna dla skóry problem, a nawet jeśli uniknąć problemu trądziku, jego zastosowanie będzie miało pozytywny wpływ na ogólną kondycję skóry. W celu wytworzenia an_2 trzeba łyżkę kwiatów nagietka (dostępny w aptekach) i 100 ml wrzącej oczyszczonej wody.

W tym i ostuzhennoy bulion można dodać trochę mąki, tak aby uzyskać płynną zawiesinę. Mieszaninę stosuje się do osoby, starając się objąć wszystkie obszary gruba (z wyjątkiem okolic oczu), są przechowywane przez pół an_2.

Dziurawiec

Roślina ta zawiera wiele przydatnych elementów skóry i ma działanie lecznicze. Jeśli skóra twarzy wygląda stan zapalny i okazało się czerwone krosty, a mianowicie dziurawiec da najlepszy efekt. Najpierw trzeba przygotować napar, zrób to w taki sam sposób jak w przypadku Calendula. Następnie zwilżyć gazę w nim, nałożyć ją na twarz. Trzeba położyć ręcznik na wierzchu.

Podczas zabiegu staraj się nie mówić, twarz powinna być zrelaksowany i spokojny. Przebieg leczenia: 20-25 procedury, pierwsze 10 są wykonywane na co dzień, a następnie co drugi dzień.

Rumianek

Rumianek jest również zmniejsza stan zapalny, więc zaleca się również w leczeniu trądziku. Do produkcji masek niezbędnych do wymieszać kwiaty rumianku i kopru w równych proporcjach. Następnie łyżką tej mieszaniny wylano wrzącą wodą (w ilości 400 ml), a podawany w łaźni wodnej przez 30 minut. Użyj an_2 może być codziennie, dopóki wyniki nie są w pełni zadowoleni.

Maska pianka na bazie białka jaja

Istnieje kilka odmian tych masek. Ich zaletą jest to, że są dobrze absorbowane, wysuszyć krosty, a osoba z niezbędną ilość wilgoci jest nasycony. Po zabiegu, osoba powinna umyć czystą, ciepłą wodą i wytrzeć kostek lodu. Następnie na jeszcze wilgotną skórę krem ​​jest stosowany.

Maseczka z cytryny i białka

Weź białe jednego jajka i ubij je dokładnie w procesie ubijania stopniowo wprowadzane do łyżeczką soku z cytryny. Zastosuj maskę na 10 minut, możliwe jest, aby powtórzyć procedurę 3-4 razy dziennie.

Maska z kopru włoskiego i białka

Świeże mycia koper również dokładnie zemleć i zmieszać z białkiem pianki. Mieszaninę tę stosuje się do powierzchni, około 15 minut. Procedurę powtarza się dwa razy w tygodniu, pełny kurs składa się z 15 masek.

Kompleksowe leczenie – klucz do sukcesu

Jeśli nigdy nie miał skłonności do wysypki na skórze, ale teraz ten problem nadal istnieje, konieczne jest, aby zobaczyć się ze specjalistą. To przez trądzik ciało ostrzega nas o problemach i nierównowagi w narządach. Stosowanie kosmetyków bez interwencji lekarzy w stanie określić przyczynę choroby, a nie doprowadzi do pożądanego rezultatu.

load...